Pondělí 22. července 2024, svátek má Magdaléna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

VOLBY: Kdo vlastně vyhrál?

Generál Pavel je politická osoba „no name“. A že jeho celková volební kampaň nikomu neumožnila zjistit, koho tato osoba ve skutečnosti reprezentuje, čí zájmy bude preferovat.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JH

J33i88r12i 16H76u15m56l

6. 2. 2023 1:14

Pane Vlku, zvoleny prezident ma za sebou mezinarodni vojenskou karieru, mezinarodne uznany prispevek a zasluhy nutne k zachovani obrany statu NATO. Po celou dobu se drzel sveho kopyta, a Vy byste, podle meho, se mel take drzet profese, ve ktere jste byl zkuseny a uspesny. Vetsina volicu generalovy schopnosti ocenila, asi lepsi volba za danych okolnosti. Co je na tom zase podezreleho?

0 0
možnosti
ZJ

Skvělá analýza. Ale kdybych ji napsal já, nevyšla by a už bych si v Neviditelném psu nevrzl.

0 0
možnosti
LN

Pane Jemelíku, při vší úctě ke generaci s projevy Alzheimera, Vlk napsal jen slátaninu podle vzoru analýz, co už byly k tématu "Volby, marketing a Pavel vs. Babiš" napsány. Je to jenom další variace na téma, které už analyzovali jiní před Vlkem, Vlk z nich jenom přežvýkal to, co se mu hodilo do krámu. ;-)

0 0
možnosti
JK

Konečně velmi inteligentně napsaný článek o volbách presidenta. Lidem českým byl narván do huby marketinkový produkt podobně jako kdysi cpali v reklamách vložky s křidýlkami. A následuje veselí, jak se to povedlo a u většiny to zabralo. Použit byl též černokněžník Babiš, aby si i děti přišli na své. 8-o

0 0
možnosti
BL

Vyhrálo PR loutkovodičů gumy. tak to je a bude veselo až milo;-D

0 0
možnosti
JH

J31i50r79i 78H64u97m10l

6. 2. 2023 3:53

Guma je p. LiborekRv

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz