Úterý 23. července 2024, svátek má Libor
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

VOLBY: Kdo vlastně vyhrál?

Generál Pavel je politická osoba „no name“. A že jeho celková volební kampaň nikomu neumožnila zjistit, koho tato osoba ve skutečnosti reprezentuje, čí zájmy bude preferovat.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Je tak těžké se smířit s třetí porážkou svého idola za sebou, pane Vlku. Ale že tu máte dost svých přitakávačů, se vlastně nedivím.

0 0
možnosti

"Zpsychotizovaný fanatik" jste především vy, pane Vlku. Vaše myšlení, v kterém vězí jen "kdo za tím je", "kdo to platí", "kdo mu radí" absolutně nepřipouští, že by za tím mohl prostě být jen člověk. Tak já vám to řeknu pane Vlku. Je za tím Soros, Putin, Biden, ilumináti, židé, mormoni, a další spousta pro vás "pochybných" uskupení ! Jste spokojen ? Bože chraň nás takový blbů jako jste vy ....

0 0
možnosti
DL

Takze zvitezil prece jen uhlazeny vous a libe odrikavane politicky korektni fraze, ktere mohl rikat kdokoliv, kdykoliv?

0 0
možnosti
DL

Vyborny clanek, pane Vlk, tentokrat Vam tleskam! Musim se smat nad tim, jak mi kde ktera dama tady ve foru dala najevo, jak jsem hloupa a zaostala, ze jsem nevolila uhlazeneho "hrdinu" vzorne odrikavajiciho politicky korektni fraze. "Zachranil jakesi kamarady", je to hrdina, to jedne z nich stacilo. Ze to byl jeho velmi dobre placeny job, na to neprisla. Jenom s jednim nesouhlasim. I ja jsem volila Babise, a sice v druhem kole. Volila jsem ho, presne z tech duvodu, ze vidim generala a jeho story zrovna tak jako Vy! Nemyslim, ze se tim zarazuji do "bandy zpsychotizovanych fanatiku", vedela jsem, ze v Babisovi nevolim zadny ideal. Ale pouze to mensi Zlo. A takovych nas bude vic. ;-)

0 0
možnosti
JV

J 94V92l81č13e20k

6. 2. 2023 10:25

I já jsem jedním z nich, paní Laurenčíková. Naprosto s vámi souhlasím. R^

0 0
možnosti
JS

J62a96r36e15k 56S11a82n

6. 2. 2023 10:06

Kdy už konečně různí ruští dezoláti a Putinovy dě... jako Vlk a Zlámalová přestanou dostávat prostor v mediích?

Co dělá pan Rakušan a KRIT?

Pan Generál a pan Kolář nemají klid na práci!

Svou liberální demokracii si rozvracet nenecháme!

S NATO A EU na věčné časy a nikdy jinak!

Sláva Ukrajině!

;-D;-D;-D;-D;-D

0 0
možnosti
PD

Zlámalová je obvykle dost dobrá. Mimochodem, Bureš jí přímo nesnáší.

0 0
možnosti
RV

To jsou ale bláboly. Na rozdíl od všeho schopného podnikatele, který si ve zlodějských devadesátkách nahrabal bůhví jak miliardu, aby si v tomto století nahrabal další miliardy překroucením dotací a zaklekáváním konkurence, zvítězil člověk, který chtěl sloužit vlasti jako voják, odvážný výsadkář, který do strany vstoupil až tehdy, když mu řekli, že jinak to prostě dál nepůjde. Na komunisty se vykašlal, hned když to šlo a desítky let pracoval jako voják ve prospěch našeho státu - jako jeden z mála tehdejších důstojníků riskoval život pod palbou. Tvrdou prací se propracoval až na místo generála a vysokou funkci v NATO. Nikdy se nedostal k tomu, aby jako mnoho jiných musel s ostudou opuštět křeslo kvůli korupci. V televizi nefňuká a nežvatlá nesmysly.

0 0
možnosti
LH

To je ironie, nebo jen projev pavlova reflexu autora?

0 0
možnosti
PD

Do jisté míry je to pravda. A jak je u Vlka zvykem, řádně nafouknutá. Taková je prostě dnešní politika a nejen politika. A vlastně, vždycky byla.

Jak to bude s Pavlem, to se teprve ukáže. Výsledek nejistý. Jak by to bylo s Burešem, to se celkem vědělo. U mne to rozhodlo.

0 0
možnosti
JV

J 73V46l61č16e73k

6. 2. 2023 10:00

Ono není potřeba nic nafukovat. Vítězství Pavla je nafouklé samo o sobě až běda.

Vy jste prostě vsadil na neznámou a jste v očekávání lepších zítřků. Budiš vám tedy přáno.

Sázení na neznámou může ovšem býti bráno jako hazard. ;-D

0 0
možnosti
MM

Teď když máme, co jsme chtěli, do rachoty zvesela!

Ať těm, kteří za nás mřeli,

žádný hanbu nedělá.

Ref.: Vyhrňme si rukávy, když se kola zastaví, hej rup! Hola hej! Hej rup!

Hola hej! Do práce se dej!

0 0
možnosti
JV

J 45V71l66č98e19k

6. 2. 2023 9:11

Pane Vlku, díky za váš článek, přesně vystihující průběh a pozadí volby našeho příštího prezidenta. R^R^R^

A když zmiňuji to pozadí, vybavily se mi předvolební vstupy s generálem Pavlem ve studiu ČT, kdy na pozadí rozhovoru generála s příslušným redaktorem bylo pouštěno frenetické vyřvávání klaky jeho příznivců, Pavel na hrad, Pavel na hrad, Pavel na hrad,...;-O

Prostě masáž voličů v provedení ČT jak má být. A za masáž se jak známo vždy a všude platí. Proto si tu naši ČT také s radostí a uznáním platíme, že. ;-D

0 0
možnosti
Foto

Pane Vlčku ČT je fakt dobrá dokázala zmasírovat 3 358 926 lidí. ;-D;-D;-D;-D

0 0
možnosti
Foto

To je slovní průjem. Prostě se smiřte s tím, že Pavel vyhrál volby.

0 0
možnosti
VM

Byly mu vyhrány.

Média i agentůry, na to pracovali jak stachanovci.

!!

0 0
možnosti
JR

Tak jsme si kopili hotový kandidátský produkt k použití na prezidenta. Na obalu však chybí několik údajů. Chybí tam již zmiňovaný výrobce- (made in), také upozornění, že případný zápach a zakalení je přirozený stav, který je pro tento produkt typický. Nakonec by tam mělo být (po současných aktivitách Šedivky)- :Před poutím zatřepat!!!

0 0
možnosti
JR

Poutím-žitím-použitím!!!

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz