13.8.2020 | Svátek má Alena


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
7.1.2008 23:10

Re: NE RADARU

Opakuji: Příteli, starosta nemá na mysli zbraně z ochuzeného uranu. Ty skutečně není možno označit za atomové zbraně. Je mezi tím větší rozdíl než mezi vybitým monočlánkem a vedením 400 kV. Pokud to neví, tak pozdrav pámbu. Ochuzený (proto se mu tak říká) je strašně málo radioaktivní a nemůže tedy "zamořit rozsáhlá území" způsobovat rakovinu atd. Prostě působí na méně inteligentní či vzdělané spoluobčany, kteří ten nebetyčný rozdíl nenají či nechápou (asi jako vy, když tohle tvrdíte).

7.1.2008 22:58

Re: Nemyslím ..

No jo, hochu, ale upozorňovat a obviňovat zcela nesmyslně (leč pro méně myslící občany atraktivně) že použili atomové bomby je snad trochu rozdíl, ne? Je to jako byste projel křižovatku na červenou a já na to upozornil tím, že bych Vás obvinil z vyvraždění sousedovy rodiny.

7.1.2008 22:55

Re: Re: Wagner nepochopil, že starosta Trokavce má na mysli zbraně z ochuzeného uranu.

On Vám to osobně sdělil? Nebo to víte od Březinů?

7.1.2008 22:53

Re: To je legrační, číst ty fanatiky, kteří by rádi

Tak Chicago dnes odpoledne, není - liž pravda.

" To je legrační, číst ty fanatiky, kteří by rádi radar prosadili na základě opětovného Rozkasu pro obyvatele,...."

Prosím, napište to v češtině, usilovně hledám smysl té věty.

 

7.1.2008 22:48

Re: Re: Re: Pane Wagner - nemějte nás za trouby !

Opakuji: Příteli, starosta nemá na mysli zbraně z ochuzeného uranu. Ty skutečně není možno označit za atomové zbraně. Je mezi tím větší rozdíl než mezi vybitým monočlánkem a vedením 400 kV. Pokud to neví, tak pozdrav pámbu

7.1.2008 22:45

Re: Wagner nepochopil, že starosta Trokavce má na mysli zbraně z ochuzeného uranu.

Příteli, starosta nemá na mysli zbraně z ochuzeného uranu. Ty skutečně není možno označit za atomové zbraně. Je mezi tím větší rozdíl než mezi vybitým monočlánkem a vedením 400 kV. Pokud to neví, tak pozdrav pámbu.

7.1.2008 22:43

Re: Re: Re: Re: Re: koukám, že

Máte pravdu, že umělci (ale nejen, všechny známé oobnosti, bohužel i včetně "vyvolených") se ihned pasují na obecné poradce na "fšecko". Znám vynikající herce, kteří ale v politice byli za voly.

7.1.2008 22:42

Wagner nepochopil, že starosta Trokavce má na mysli zbraně z ochuzeného uranu.

Ty jsou skutečně používány a proti je zakazující konvenci hlasovalo fakt snad jen pět států. Mezi nimi samozřejmě USA a ČR. Což je tedy signifikantní, že !

[]

7.1.2008 22:39

Re: Re: Re: Re: Pro Kobylku Lajdu : Děsivá ušlechtilost aneb Vítězství přetvářky

Rádo se stalo. :-)

7.1.2008 22:38

Re: Re: Pane Wagner - nemějte nás za trouby !

Ale četl jsem to dobře !

Pan Wagner nepochopil, že si starosta Trokavce plete jaderné zbraně se zbraněmi s ochuzeným uranem. Ale to přece vůbec není jádro pudla !!!

[]

7.1.2008 22:36

Re: Američanům budeme věřit, ne? :-)) Největším lhářům a teroristům!

 České Budějovice, Falmerovo město, " Mistře " ? Co nám můžete nabídnout probůůůůh, kromě té hnusné vulgarity ?

7.1.2008 22:31

Re: Je Wágner tuplovaný hajzl, nebo není?

Už po páté: www.trokavec.cz, odpověď na ohlas čtenáře, č. 87, 14.12.07.

7.1.2008 22:28

Re: Re: Re: Re: Starosta Trokavce je mimo ?

na adrese www.trokavec.cz, ohlasy čtenářů, odpověď na příspěvek č. 87, dne 14.1.07.Podívejte se tam a pak se omluvte, prosím.

7.1.2008 22:27

Pro Ludvu : Jak nalézt v sobě dar

Ten dar neseme v sobě všichni. Všichni jsme potomky "pračlověka Janečka", který si jednou, možná v mrazivé noci pod oblohou plnou mihotavých světélek, uvědomil svoji samotu a smrtelnost.

Strach, jež mu sevřel chlupatou hruď, dnes nazýváme existenciální úzkostí. Pračlověk J. bojoval s tou hroznou tíhou jako s šelmou. A zvítězil - odkudsi mu před jeho vnitřní zrak vyplul obraz, jemuž porozuměl jen zpola : viděl někoho Mocného, Hrozného, ale přitom Naslouchajícího.

A začal k němu mluvit, a přinášet mu oběti. Vědomí posily, mocné, i když neviděné, mu pomáhalo snášet strázně hladu, zimy, ztrát nejbližších pralidí. Pračlověk J., takto posílen, přežil. Předal své geny dál. Jeho sousedé, kteří modlitbu a oběti odmítli jako babskou pověru, stresováni zeslábli, ztratili zbytky evolučních výhod, vymřeli. 

Jsou dvě cesty k nalezení toho daru : velká radost a velký žal.

Přál bych Vám, Ludvo, abyste prošel tou první.

7.1.2008 22:25

Re: Starosta Trokavce je mimo ?

Račte taky započítat výbuchy v SSSR, kdy hodinu (!) po výbuchu tam hnali politické vězně, oblečené do uniforem a pak je sledovali (odtud tabulky úmrtnosti a poškození), obyvatelstvo kolem Čeljabinska bylo též za pokusné králíky ( Sovětům nikdy na lidech nezáleželo, nas mnogo!)

7.1.2008 22:25

Re: Odhaduji,že příspěvek do Trokavce.cz psal pan Wagner

Odhadujete Špatně, čtěte - http://www.trokavec.cz/ohlasy/ohlasy-ctenaru,

Ohlasy čtenářů / článek č.87 / naše odpověď.

Naše odpověď,.........."Zamyslete se nad otázkou, proč uznávat právo Spojených států vlastnit, vyvíjet a hlavně v praxi na území jiných států zkoušet své nové jaderné zbraně, to není nebezpečím pro celý svět? Zřejmě nevíte, že si USA své nové jaderné zbraně zkoušely například v Afgánistánu, kde atomovými bombami zničily např. centra stará tisíce let. To podporujete? Vyvraždění tisíců místních obyvatel a následný hladomor milionů lidí je nezajímal, proč také, když je nikdo nesoudí jako válečné zločince a neplatí pro ně mezinárodní právo ? "..............S pozdravem Jan Neoral, přidáno 14.12.2007 13:02

Jak se říká " přímo z koňské tlamy " !!

7.1.2008 22:16

Re: Odhaduji,že příspěvek do Trokavce.cz psal pan Wagner

V tom případě je skutečně nesvéprávný, přečtěte si to na www.trokavec.cz, ohlasy čtenářů, odpověď z 14.12.07 na příspěvek č. 87 i s jeho podpisem.

7.1.2008 22:08

Jako obvykle

Všichni blbové označují toho chytřejšího za blba. O autorovi nemluvě. Ten je na medajli.

7.1.2008 22:02

Pro Kobylku Lajdu : Jestli teda jako fakticky chcete...

Je to ďábelský vynález, ten internet. A počítače vůbec.

Konečně - čemu se divit. Vždyť to všechno vymysleli Židi. ;-D

Mně ten odkaz občas funguje, občas ne.

Milá Kobylko, jestli fakt opravdu, mocímermo a na-sto-procent chcete vidět moji pravou podobu, jež se skrývá pod maskou akademika, tak neklikejte na odkaz, ale stáhněte jej a vložte. Třeba do nejmenovaného imperialistického vyhledávače.

Ale nezapomeňte : varoval jsem Vás.

7.1.2008 22:01

Re: Re: Radar-Politický problém

Ty jsi úplně blbý,jinak to nelze napsat.

7.1.2008 21:50

Re: Re: Re: NE RADARU

Výborně,víc zemí a měst neznáš,ještě aspoň jednu!

7.1.2008 21:49

Re: Pane Wagner - nemějte nás za trouby !

Pane Skybirde, špatně jste si to přečetl, to Vám neradí pan Wagner abyste se díval na američany jak žijí, to jen citoval pana starostu Trokavce, chtěl jen upozornit na další jeho blábol.

7.1.2008 21:44

Pro pana autora

To je opravdu na blázinec, vždy mne znovu vyděsí  kolik  fanatických bláznů spolurozhoduje o našem dalším životě v našem státě, hrůza, to jsou totiž taky voliči!!!! Zároveň vidím, že čtenáři ani pořádně nepřečtou článek, tudíž  nepochopí  co chtěl básník říci a ihned  jen nenávistně reagují , ach jo, nemáte pocit marnosti? Ale je to docela sranda, i když zároveň smutné.

7.1.2008 21:39

Bav se s bývalým rudým otrokem . . . ukáže ti paty . . ..

!!

7.1.2008 21:30

Re: Re: Re: Pro Ludvu : Prosím o vysvětlení (1.opakování otázky)

Děkuji, asi jste šťastnější než já, slyšel jsem, že víra je dar, kterého se mi ale zatím nedostalo.

7.1.2008 21:28

Odhaduji,že příspěvek do Trokavce.cz psal pan Wagner

Starosta bojující proti umístění radaru by musel být opravdu nesvéprávný aby něco takového psal.

7.1.2008 21:17

Pane Wagner - nemějte nás za trouby !

Co má společného velmi kontraverzní snaha USA o vybudování základen v ČR a Polsku s "díváním se na to, jak Američané žijí" ? Američané si jistě v průměru žijí velmi dobře a ostatně proti nim nic nemám - naopak, poznal jsem jich řadu a byli mi velmi sympatičtí. Ale pane Wagner,více než  70% jich nesouhlasí s politikou neokonservativců, resp.  Bushovo administrativy a ať  se kloní k demokratům či republikánům, tak od nového prezidenta očekávají zásadní změnu kursu i v zahraniční politice. Co vy na to ?

Už i Poláci přicházejí k poznání, že současný Bush zdaleka nereprezentuje většinovou Ameriku, že přitakávání mu je vlastně antiamerické. Zřejmě si ohledně definitivního stanoviska k raketové základně počkají až na novou americkou vládu. Jen naši vrcholoví představitelé ještě neprozřeli a pokračují ve své trapné adoraci odcházejícího amerického vedení.

[]

7.1.2008 21:12

Re: Pro Kobylku Lajdu : Děsivá ušlechtilost aneb Vítězství přetvářky

Ouvej, ouvej, já mám starý harapák PC, mně se nepodařilo tu stránku otevřít. Já se zvědavostí zblázním. Nedá se nějakou jednodušší oklikou shlédnout Vaši tvář, moc jste mne navnadil. Já jsem ovšem už stará vysoužilá kobyla!! Ale bojovná! Jak uslyším polnice hlas.......;-D;-D;-D

7.1.2008 21:12

Re: Re: Re: Přátelství USA - Irák

Pane Trotle, chápu Vás. S fakty polemizovat ani nelze.

7.1.2008 21:10

Re: Re: Re: Pro Kobylku Lajdu : Děsivá ušlechtilost aneb Vítězství přetvářky

Zrovna jsem objevila postu, ktera mi udelala radost. Dík.