14.5.2021 | Svátek má Bonifác


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
F. Čech 7.1.2008 16:21

Pro soudruha Catona

Zase jste vedle jak ta jedle. U vás komunistů by ale člověk zdravý rozum hledal jen těžko. Aspoň mně jste tedy o tom za celá léta své diletantské vlády nepřesvědčili. ODS jednoznačně ztrácí body kvůli idiotské zdravotní reformě zvyšující zisky už tak enormně placených lékárníků a postihující lidi nemravným 30 Kč poplatkem za každou položku na předpisu. Pár lidí možná také ví i to, že díky rovné dani z příjmů přinese "reforma" v pojetí ODS  velkou díru do rozpočtu přilepšením lidem s nejvyššími přijmy o desetitisíce ročně (bude to stát  asi 11 mld., ale týká se to také všech poslanců, proto se o tom nemluví)  Tuto díru ve státním rozpočtu pak uhradí drobní lidé zvýšením DPH na potraviny, zrušením společného zdanění manželů a dalšími asociálními opatřeními. Výsledek bude roven nule. Toto vadí lidem vy bolševický kreténe. Neexistující a nikoho neohrožující radar s 10ti polskými antiraketami bez výbušných hlavic vadí jedině soudruhům v Trokavci, Putinovi, iránským ajatoláhům, vám bolševikům a pár zmanipulovaným prostým lidem, které jste s pomocí novinářů postrašili. Vy bolševici dobře víte, že i obyčejný americký radar odsouvá váši vysněný návrat k totalitě do říše snů. Už se prosím vás smiřte s tím, že ne my, ale vy jste dnes na smetišti dějin a podle toho se zařiďte! A odstěhujte se už na tu vaši vysněnou Kubu a neotravujte normální lidi! 

kurbet 7.1.2008 16:10

lidoop

O nějakém starostovi Trokavců, myslím se jmenuje Neoral,zbytečně ztrácet čas.Když ten mluví o radaru a atomu,to je na odborné úrovni jako když Andula dlaňová mluví o kvalitním sexu.

Cato 7.1.2008 15:55

Už se zase mlží

aby se zamluvila podstata problému a tou je (pro naši vládu) nesouhlas většiny voličů s radarem a nesouhlas vlády dát lidem možnost  se k němu vyjádřit v závazném REFERENDU.

ODS ztrácí mj.díky radaru preference tempem, které naše politika snad nepoznala, je to jako když se na palubě Titanicu tančilo a v podpalubí už stála voda. Musí mít tedy veliký zájem ten radar tady protlačit, když jsou kvůli němu ochotní jít na dlouhou dobu do opozice, Uklidňuje mne jedině to, že to celkem určitě dělají ZDARMO!;-D 

SID 7.1.2008 15:54

PRD

O čem je řeč...? Jsem ochoten respektovat názor většiny. Ale ... To by musela být v naši zemi vůle bavit se o věcech veřejných formou referenda. Když něhoho (řekněmě stranu) zvolí 1/3 voličů z 50% zůčastněných, kolik asi lidí zastupuje někdo, kdo se ohání tím, že má právo hovořit za mně.

Takže, až se budeme bavit v referendu o každém PRDU, jako třeba ve Švýcarsku, pak ano, budu respektovat názor většiny. Zatím se domnívám, že RADAR je nám k ničemu, ale jak můj názor mohu prezentovat, když ani petice nejsou k ničemu. Anebo si někdo myslí, že zemička, někde v Evropě, zajímá nějakého vojenského experta, nebo nedej Bože výzkumníka, či výrobce zbraní ...? Jó, Havel chtěl zemi beze zbraní, bez fabrik na zbraně, a jak to dopadlo. Jenom přenechal trhy těm co jenom na to čekali.

Učme se rozhodovat sami o sobě a ve všem a vždycky. Chce to čas, třeba se to naučíme.

Doporučuju také porovnat "oficiální" názory s názory jiných, viz:

http://video.google.com/videoplay?docid=8988743492919612368&hl=en

RZ 7.1.2008 15:54

Re: Re: Radar-Politický problém

To je v tomto případě nepodstatné. V prvních poválečných (skutečně svobodných!) volbách jsme si stejně zvolili bolševiky.

Cato 7.1.2008 15:49

Re: Re: neoral

Myslíš, že by mu Mušaraf nějakou půjčil?

Cato 7.1.2008 15:49

Něco by se mělo udělat pro zvýšení min.IQ

obyvatelstva, jak čtu tyhle příspěvky,tak mi to připadá aktuálnější problém než americká bezpečnost. Protože nadšený blb je horší než 40 profesionálních diverzantů, bohužel ale to nebezpečí nese pro ČR.

Kiki 7.1.2008 15:46

Re: Ještě chvíli...

Do komunistických řad žene dost občanů vládnoucí garnitura. To co národu předvádí je do nebe volající. Většina politiků si nese na zádach batoh s penězi a je jen otázkou kdy na ně dopadne světlo.

Pasáček koz z Vermontu 7.1.2008 15:45

Re: Přátelství USA - Irák

Děkuji za nadávky, poslužte si. Zmenšují vaší frustraci. Kdybyste však někdo chtěl dodat něco k faktům uvedeným v mém textu, neváhejte. Všichni si to rádi přečteme.

Zdraví z Ameriky  Pasáček koz.

F.VÍZEK 88.100.57 7.1.2008 15:37

Ještě chvíli...

Z vůle občanů mají komunisté po svobodných volbách více poslanců než lidovci a zelení dohromady.  Bude-li vládní koalice pokračovat s reformami na "tento způsob" , může být KSČM za pár měsíců víc než třetí nejsilnější stranou v zemi...  

Závěr: Nemálo občanů - jak se ukazuje - vidí strašáky jinde!

Jura Jurax 7.1.2008 15:28

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ten starosta je normální trokavec...

neřekl bych :-D

Jura Jurax 7.1.2008 15:27

Re: Re: Re: Re: Re: Neměl náhodou na mysli bomby s ochuzeným uranem, které byly též použity při humanitárním bombardování Srbska ?

Já ne - onemocněli i vojáci, co nebyli v první linii a k dotyčnou municí zničeným objektům se ani nepřiblížili ..

Aurelius 7.1.2008 15:26

Re: Re: Re: Re: Re: Neměl náhodou na mysli bomby s ochuzeným uranem, které byly též použity při humanitárním bombardování Srbska ?

Uran, ochuzený, ci neochuzený, je prudce jedovatý tezký kov. Zbytek si domyslete,  myslivci...

ver 7.1.2008 15:21

Re: Ještě chvíli...

komunisty netřeba strašit , oni straší sami

cb 7.1.2008 15:12

Re: neoral

Muzeme byt radi, kdyz Iran pouzije jednu ze svych vzacnych jadernych zbrani na nejakou diru v Brdech.

cb 7.1.2008 15:11

Re: IQ

Jaci volici, taky starosta.

karel 7.1.2008 15:11

neoral

8-o8-oodborníkna všechno,zřejmě bývalý lampasák a soudruh,něco ví o radarech.největší odborník na první zásahy,známé jako útok na první oči a uši.Zapomíná však,že první útok ba směřoval také na Jince ,ale tam už jeho útoky nesměřují,je tam totiž jeho spolustraník starosta a pak také starosta Příbrami,kterýje největší ochránce této posádky.Takže proti čemu bojujete starosto,bojujte proti jincům  a bebude mít případně cosi za vsí,protože to bude  uv nitř.voj.prostoru!!!!!!!!!!!!!!!!!!

F.VÍZEK 88.100.57 7.1.2008 15:10

Ještě chvíli...

Ještě nějakou dobu Topolánek + Čunek + Melčák + Pohanka a budeme se všichni divit, kdo a jak bude posilovat na české politické scéně.  Poslední průzkum veřejného mínění, který přisoudil současné vládní koalici 86 křesel ve dvousetčlenné Sněmovně, je varující. 

Strašit komunisty (ať je kdo má či nemá za "černochy") je možné, ale hodně levné. Neumětelství současné vládní garnitury je zvedá do oblak...  Abychom se za pár měsíců nedivili !  A kdo ponese vinu?  Občan určitě ne !

Ale proč ne 7.1.2008 15:10

Na Saddáma, který měl svého času

mezi US a západoevropskými politiky více kamarádů, než mají dnes Topolánek a Vondra dohromady, byl před časem také smutný pohled.Vřele bych doporučoval každému českému volenému zástupci, aby si ten jeho "vis svislý" dobře prohlédli.Nikdo jim totiž nezaručí, ža by si ho mohli za nějakých pár let také zkusit.

Vodák 7.1.2008 15:08

slušnost

Proti  tomu co psal pan Vagner o panu Bémovi při jeho výstupu na Everest je ten starosta  z Trokavce ještě genius. Do dnes jsem nečetl omluvu, jestli jsem ji přehlédl omlovám se. Myslím, že tak neseriozní lidi jako pan Vagner by měli být izolováni, stejně jako ten trouba z Trokavce. 

nutela 7.1.2008 15:08

Re: Jakékoli publikace p. Wagnera

Zcela s vámi souhlasím.

F. Čech 7.1.2008 14:57

O fakt, že je Trokavec se svými sedmdesáti obyvateli nejsledovanějším místem v Česku se zasloužili české sdělovací prostředky

A je to opravdu smutný pohled na naše média z nichž se stávají komunističtí poskokové. Fakt, že místní obyvatelstvo se bojí mít ve svém okolí obranná zařízení je stará věc.Podobný tyátr už zažili před 2. světovou válkou Angličané když jejich obyvatelstvo psalo petice a úspěšně lobovalo kde se dalo proti umístěním děl protivzdušné obrany v blízkosti jejich obydlí, přestože tím sami rezignovali na svou vlastní ochranu. Od tradičně zbabělých Čecháčků se také nedá čekat nic jiného. Co je na celé věci zarážející a stupidní je jedině obrovská, zcela nepřiměřená medializace nářků těchto pár přihlouplých poserů!

cb 7.1.2008 14:55

Re: Starosta má pravdu.

Strela z ochuzeneho uranu zari asi stejne, jako ceska hlina.

Abonent 7.1.2008 14:49

Válečné zločiny vlády USA

Jedním z nejhorších válečných zločinů USA bylo barbarské zničení prvního národně socialistického státu na území Evropy.

Kdyby nebylo americkožidovských intrik, národně-socialistické Německo pod vedením soudruha Hitlera by vzkvétalo, a stalo by se dávno zářným vzorem pro všechny utlačované pracující celého světa.

Už by nebyly žádné problémy se Židy, Cikány, Čechy, a dalšími podlidmi.

Hanba krvavému režimu USA !

cb 7.1.2008 14:48

Re: Re: Re: no, tak mi nějak napadlo, že autor

Ne, protoze tam je malo Americanu.

cb 7.1.2008 14:45

Neoral

je blb.

Buvol 7.1.2008 14:29

Re: Re: Re: Re: Neměl náhodou na mysli bomby s ochuzeným uranem, které byly též použity při humanitárním bombardování Srbska ?

Děkuji za odkazy .... jsem nakloněn tomu, že nemoc veteránů války v zálivu souvisí s tím ochuzeným uranem ...

Josef Hájek 7.1.2008 14:13

IQ

Jestli byl pan starosta Trokavce zvolen jako nejchytřejší občan,tak pozdrav pánbůh.

BUBÁK 7.1.2008 14:02

Re: Radar-Politický problém

Kde jste   vzal  ten vámi uváděný argument , že na území  ČSSR byly umístěny  atomové  a biologické zbraně?  Rakety zde  skutečně  byly ,ale ne  tohoto druhu a  tato informace je snadno dosažitelná. Nedělejte ze sebe  uváděním  podobných  blábolů  troubu.A  argument jak  USA  vždycky přišly  Evropě na pomoc je také dost  pomýlený- jednotky  USA se na  pomoc -vylodění -v Evropě  2 roky  připravovaly v Anglii a  teprve když už vlastně byl výsledek 2ww jasný  tak z obavy o ztrátu svého vlivu  v Evropě se  vylodily, jinak  hrozilo že se SSSR zastaví  při honu  fašistů až na  břehu L:M  kanálu.

Robert 7.1.2008 14:01

Komunista zůstane komunistou

a hlupák hlupákem, i když ho stejně chytří spoluobčané zvolí starostou. Na inteligenci mu to nepřidá. To je ten hlavní malér demokracie, hloupí voliči volí hloupé politiky a pokud je těch hloupých voličů víc než 50%, tak je jasné, jak to dopadne. Pak je demokracie na nic.