2.7.2020 | Svátek má Patricie


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
8.1.2008 14:05

Re: Re: Američanům budeme věřit, ne? :-)) Největším lhářům a teroristům!

většinou jste tady američtí vlezdoprdolove.Nevím proč tak fanaticky obdivujnete USA.To co oni dělají ve světě to je vrchol všeho.Zautočit na nejaky stát zabít prezidenty dosadit vládu z emigrantu usurpovat nerostné bohatsví,to vše pod zaminkou šíření demokracie tržního hosp. a tzv.svobody.Proč mají amíci základny a vojaky po celem světě? Jakým právem?Rusové nikde nic nemají.To že tehdy přišli sem k nam ? Toto dělají američané v mnoha státech světa a ještě jim tleskáte! Tak jak to vlastně všechno je?

8.1.2008 12:41

Re: Halt rudá klasika

No, v každým případě bude radar dobrým cílem pro ruskou atomovku. V případě vyhrocení mezinárodní situace mu dávám tak 30 minut. I s okolím.

Soudný člověk se podívá na mapu, zjistí si, kde jsou ruské a americké základny a je mu  jasné, kdo se připravuje na útok a kdo se brání. A nemusí přitom ani urážet ostatní. 

8.1.2008 12:36

Re: Re: Re: NE RADARU

Největší dutohlavové jsou klienti PICK-NET, což je váš případ.

8.1.2008 12:34

Jawohl

8.1.2008 11:47

Halt rudá klasika

Argumentace soudruha starosty nápadně připomíná blekotání lady Chytilové...;-€

8.1.2008 10:00

Re: Re: Radar - politický problém

Také nerozumím tomu, proč dělat aféru z případného přeřeknutí jednoho starosty, když výrazně menšinovým českým zastáncům amerického radaru vůbec nejde o bezpečnost lidí ve světě, protože pak by museli především prosazovat důsledné plnění Smouvy o nešíření jaderných zbraní. Pomateni ideologickou zaslepeností nevidí, že je nutno odzbrojovat, nikoliv zneužívat momentální technologickou převahu k prosazování svých cílů násilím, jak nás poučil výsledek agrese USA proti Iráku.

8.1.2008 6:59

Pro všechny

Pořád vám milí natvrdlí amerikofilové nedochází, že radar je v první vlně cílů a ten počet "protiraket" je tak nízký, protože jich do svého zničení v případě útoku stejně víc nedokáže navigovat.

Marná řeč s pitomci,vraťte se do synagogy...

8.1.2008 6:32

Re: Re: Američanům budeme věřit, ne? :-)) Největším lhářům a teroristům!

S Američany máme dobré zkušenosti? A jaké? Rozbití Rakouska-uherska je dobrá zkušenost? ;-€;-O

8.1.2008 2:33

Radar..a fasismus..

Pane Wagnere..mate uplnou pravdu,,jen tak dal,,ja zde ziji temer 30 let!! ctu,cestuji,hraji sachy,,a hlavne s eridim Bozim slovem,coz v Cesku..je asi smichem!!! zeme prodana,rozkardena,,vlada ,,to je bunch of whimps..zadna klasika,jen kecy,,,,mladez ..jen co okopiroivat a ukradnout,,pochopitelne na vyjimky,,toto neni normalni zeme,,jo,Masaryk  ale tohle swinstvo,,jsou to kriminalnici,,kteri lopiruji americky fasismus!! a jeho vladu,,v cele s nejvetsim hajzlem ,ktery by mel byt souzen mezinarodnim soudem za vse,,jmeno God si jen vypujcili pro sve swinstvo,,co God s nima udela,,,,to ani nechtejte vedet...mate uplnou pravdu,,zadny radar,,neposlouchejte tem primitivnim kecum a radam mistnich pivnich skautu kterym  jen roste pupek a mozek zadny,,,,jsem na vasi strarne... tam to potrebuje asi dalsi overhaul ,revoluci!! a poslat ty ksifty na Sibir.. God bless you!!!!

8.1.2008 1:45

Díky Bohu za demokracii

Jedna z největších výhod demokracie je klidná a pravidlům podléhající změna vlády.

První pražská defenestrace byla sedminásobná vražda, provedená lůzou vedenou náboženským fanatikem. Zranění konšelé byli pod okny radnice davem roztrháni na kusy.

Druhá pražská defenestrace byl neuvěřitelně spackaný pokus o trojnásobnou vraždu, provedený částí tehdejší české elity. Tentokrát vrazi zraněné nedobili, neboť se tlupě ozbrojenců (šlechticů rodem, nikoli však duchem) postavila do cesty jediná statečná žena.

Trokavecký starosta nepochybně je duševně mimo normu, ale o jeho případném odvolání může být rozhodnuto pouze podle zákona.

Takže prosím, Lupínku, svoji bojechtivost si uchovejte na dobu, kdy bude skutečně zapotřebí. RSB (Radarová stanice Brdy) ani celá armáda našeho nejlepšího spojence nám nepomůže, neprokážeme-li ochotu bojovat za svou vlast.

8.1.2008 1:37

Re: Re: no, tak mi nějak napadlo, že autor

Bodejť by ne, tam to člověk bude mít rychle za sebou a nebude tolik trpět.

8.1.2008 1:15

Re: Re: Re: Re: NE RADARU

Ne, správně je na stráži míru a našeho šťastného a spokojeného života - pokud se ho takto dožijeme. Ale my si ho vybojujeme, viďte? Co kdybyste nám šli příkladem a šli v uniformách do uváděných zemí bojovat a nás zbabělé a sobecké Čecháčky ochránili. Budeme Vám za to vděční. A doporučuji Vám tam bojovat s těmi zbraněmi s ochuzeným uranem a vrhněte se do boje nelítostně, na nepřítele neberte ohled a jděte hrdě a s odkrytým čelem. A hlavně dýchejte zhluboka.

8.1.2008 1:06

Re: Re: Pomluvy, urážky a hlavně vyhrožování nepřímou likvidací jako za "totality".

I na Vás platí výše uvedené. A ještě napište, jak se Vás ta totalita dotkla osobně, možná to bude zajímavé.

8.1.2008 1:04

Re: Re: Pomluvy, urážky a hlavně vyhrožování nepřímou likvidací jako za "totality".

Na to, abyste mohl fundovaně zde pstá, o těchto věcech, musel byste vše důkladně vysvětlovat a uvádět v souvislostech. takto jen vybíráte pár čísel, která sama o sobě mnoho nevypovídají. T ovyžaduje důkladné rpozobry a neohánění se názvy ideologií. za vše vždy moho konkretní osoby, většinou s nějakou zdravotní či duševní poruchou, navíc zneužívající podobné osoby, osoby úplatné a hloupé, což se projeví i na masách. Takže než budetet takto argumentovat, studujte, analyzujte, diskutujte a vysvětlujte. ale to bude na mnoho set stránek a ne pár čísel účelově podaných.

8.1.2008 0:58

Re: Re: Re: Soudruh starosta

Co kdybyste emigroval Vy, možná by nám i Vám bylo líp. nechte tuto zemi těm hloupým, kteří tu chtějí klid, území bez jakýchkoliv vojsk a zahnívat si tu. nám to nebude vadit  a Vy se ve světě určitě neztratíte.

8.1.2008 0:52

Re: Re: Starosta má pravdu.

Tak udělejme majetková přiznání a hned budeme vidět kdo je zaplacený.

8.1.2008 0:36

Zbláznit se může i starosta, nebo president, ale hlupáci jsou občané, kteří . . .

Zbláznit se může i starosta, nebo president, ale hlupáci jsou občané, kteří taková individua nechávají v pozicích v zemi, která zná tradici defenestrací.

8.1.2008 0:04

Re: Přátelství USA - Irák

Můžete zdejšímu lidu, prosím, objasnit, proč jste vlastně emigroval (pokud jste se tam emigrantům nenarodil?) A když jste emigroval, proč ne do SSSR? A pokud jste se tam emigrantům narodil, proč emigrovali oni?

7.1.2008 23:47

Re: Soudruh starosta

Proč by nedržel čumák, s ruskými vohsky se tak dobře kšeftovalo... za flašku cokoliv... za 5000 nový Gazík...

7.1.2008 23:42

Re: Pokud je to vymyšlené, tak je to opravdu ubohost.

Asi po osmnácté: www.trokavec.cz, ohlasy čtenářů, ohlas na příspěvek 87, 14.12.07.

7.1.2008 23:32

Neoral

je beznadějný komouš s vymytým mozkem, nejhorší je ale to, že takových je víc. Bohužel se s tím nedá nic dělat a jen počkat, až sami vymizí.

7.1.2008 23:29

Re: Re: Re: Re: NE RADARU

Uhlí obsahuje nejen uran, ale taky radioaktivní uhlík C14, kterého je jen asi kolem 0,1%, ale při milionech tun uhlí, které proletí komínem elektráren a výtopen je té radioaktivity v luftě tolik, kam se hrabe kterákoliv jaderná elektrárna. A kam se na to hrabou všechny střely  ochuzeným uranem.

7.1.2008 23:25

Re: Wagner nepochopil, že starosta Trokavce má na mysli zbraně z ochuzeného uranu.

Skybirde, "Zřejmě nevíte, že si USA své nové jaderné zbraně zkoušely například v Afgánistánu, kde atomovými bombami zničily např. centra stará tisíce let. "

Kterému z těchto slov nerozumíte ani Vy, ani předseda ? Jste jako bába Chytilová.

7.1.2008 23:24

Re: Radar je samozřejmě určen úplně k jiným

Děkuji, vrátil jste mne do doby mého dětství, kdy jsem od soudruha Hitlera slyšel "židobolševičtí plutokraté", Sionisté a pod. Vidím, že soudruh Hitler má důstojné pokračovatele. Blahopřeji.

7.1.2008 23:17

Re: Re: Re: Odhaduji,že příspěvek do Trokavce.cz psal pan Wagner

A co chcete udělat s voliči pana starosty ? ;-P

7.1.2008 23:16

Re: Re: Re: Pane Wagner - nemějte nás za trouby !

Souhlasím s Vámi " PQ".

"Skybirde", JÁ zase chci pochopit, že starosta chápe o čem mluví, jelikož jeho DALŠÍ "argumenty" a argumenty jeho příznivců jsou většinou stejně zmatkové soubory lží, překrucování skutečností a proRusky orientované  VLASTIZRADY !  Takové debaty jsou pak na úrovni technické odbornosti Věry Chytilové.

7.1.2008 23:15

Re: Re: Re: Pane Wagner - nemějte nás za trouby !

Spíš se pletete vy.

7.1.2008 23:14

Re: Re: Odhaduji,že příspěvek do Trokavce.cz psal pan Wagner

No myslím že by ho měli na chvílku dát do Bahnic, vypadá to, že se jeho duševní nerovnováha stupňuje.

7.1.2008 23:13

Re: Jako obvykle

Starosta Neoral je dle vás chytrý?!? Ehm.... No, zřejmě asi máte asi dost prořídlé stádo šedých buněk.

7.1.2008 23:11

Re: Re: Wagner nepochopil, že starosta Trokavce má na mysli zbraně z ochuzeného uranu.

Pan starosta Trokavce nemůže mít nic na mysli, neboť tímto nedisponuje. Je to prvok, který reaguje zcela náhodně, bez logiky. Ostatně, co chtít od bývalého komunisty, který chodí v kovbojském a hlásí se k demokracii :-)