30.4.2024 | Svátek má Blahoslav


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
jj 28.1.2008 13:16

Re: CHCE SE MI Z MODRÉ VLÁDY UPLACENÝCH DVOU POSLANCŮ ZVRACET

blbe

ulik 28.1.2008 13:33

Re: CHCE SE MI Z MODRÉ VLÁDY UPLACENÝCH DVOU POSLANCŮ ZVRACET

A t o jsem se jeste doslechl, ze USA vojaci nebudou platit DPH !

dust 28.1.2008 13:52

Re: CHCE SE MI Z MODRÉ VLÁDY UPLACENÝCH DVOU POSLANCŮ ZVRACET

Já myslim že bysme měli bejt rádi že budou delikty vojáků vyšetřovat američani (vojenskej soud) a ne naše soudy. Nebo si myslíš že český soudy taky dávají 15 let za to, že donutíš vězně svlíknout se donaha (viz Irák)? Nebo 20 let za znásilnění (viz Afghanistán)? Přemejšlet, pak počítat do 10, pak zase přemejšlet a pak teprve psát.

Romana 28.1.2008 14:15

Re: CHCE SE MI Z MODRÉ VLÁDY UPLACENÝCH DVOU POSLANCŮ ZVRACET

Tak vláda uplacených dvou poslanců? Slyšíme to stále dnes a denně. Jak by chtěl pan Paroubek stvořit vládu po volbách, kdyby rovněž někoho "neuplatil?" Po volbách bylo skóre 50:50. Neměl většinu ani on, ač se to zpočátku domníval. Kdyby se jemu podařilo vytvořit vládu, to by se každý den neopakovalo ve všech sdělovacích prostředcích o "uplácení", že ne? To by bylo totiž něco úplně jiného!! Tak aspoň je třeba všechno u soupeře pošpinit, očernit, znectít a stále doblba to opakovat. 100x opakovaná lež se stává pravdou.

slon75 28.1.2008 12:41

BigBoard

Před pár lety jsem četl v týdeníku Euro, že firma BigBoard je v podstatě "lídrem" v instalování billboardů načerno. Prostě přijedou na pole, postaví tam billboard a nikoho se na nic neptají. Pokud je firmě nařízeno ho jako nelegální rozebrat, nařízení ingoruje. Vedení se k tomu odmítlo vyjádřit.

Není to sice přímo k tématu, nicméně podobné manýry by celkem zapadaly do "východního" stylu podnikání.

memosk 28.1.2008 12:54

Re: BigBoard

No jo . Todle je celkem mozny. Ale taky tak vypadala velka a mala privatizace ;-D

Jakub S. 28.1.2008 12:25

Co tem memosek, absolvent šesté či sedmé třídy,

tady dneska tak usilovně blbne? Zas nějaký další nadšený primitiv se naučil klepat nějak do klávesnice? Ach bože... a nedá si pokoj.

Abonent 28.1.2008 12:36

Re: Co tem memosek, absolvent šesté či sedmé třídy,

Vážený Jakube S., musím se přiznat : mně se textíky onoho "memoska" docela líbí.

Alespoň je z nich na první pohled patrná "úroveň" zasloužilého antiradarčíka;-D

memosk 28.1.2008 12:52

Re: Re: Co tem memosek, absolvent šesté či sedmé třídy,

Kdyby nebylo tohohle clanku . Taky by ste mneli pravdu. Ted sme blbci dva .10 ruskych bilboardu v praze  ;-D;-D;-D;-D

Kylchap 28.1.2008 12:22

Iniciativu

"Ne základnám" tvoří protistátní spiklenecké centrum a třeba s ním příkladně zatočit!!!

Xaver 82.117 28.1.2008 12:50

:-))))

Zatočit a zadupat...;-D Bane, ale efektivní jsou asi jako kdysi Američtí generálové za mír...

milan007 28.1.2008 12:17

m

nechcete zkusit obživu získávat prací ??

memosk 28.1.2008 12:19

Re: m

Taky mi to leze na mozek. Jenom kdyz ctu takovyhle blaboly . Je mi nazvraceni tak zvracim....

AlhazRed 28.1.2008 12:08

Protestuju proti neplacení protestujícím

Ještě pořád jsem nedostal zaplacené slíbené 200 za účast na demonstracích proti MMF. Kolik se mimochodem platí za demonstrace proti radaru? Za pětikilo bych do toho šel. A kolik se platí za takovýhle články? (i když do toho bych nešel ani za americký prase...)(Y)

memosk 28.1.2008 12:09

Re: Protestuju proti neplacení protestujícím

A ja nic nedostal za 17 listopad. :-D

svoboda 28.1.2008 12:04

ruske demonstrace 17.11.2007

Vzdyt to bylo jasne uz na zacatku, demnostrace pod rudou zastitou. Komu vadi Americane - jedine Rusum, maji strach o Karlovy Vary, Prahu, Litvinov ap., ktera stale neopustili od r. 1968!!

Grovik 28.1.2008 12:05

Re: ruske demonstrace 17.11.2007

Presne at vrati majetek v Karlovych Varech, Praze a jinde, ktery jim prodala mistni ODS!!! Jsem PRO!

memosk 28.1.2008 12:09

Re: Re: ruske demonstrace 17.11.2007

Taky ze ODS vi proc to rusum prodala. Takovyho strasaka a zadarmo. ;-D

memosk 28.1.2008 12:12

Re: Re: Re: ruske demonstrace 17.11.2007

A treba si uvedomit ze neni rus jako rus . Vopakuju Kasparov je taky rus. Taky ta nenavist k narodu co tady nektery propaguji .:-/

máňa 28.1.2008 12:42

Kasparov - Rus???

Maminka Arménka, otec Žid, narozen v Azerbajdžánu´= Rus jako poleno. Nic proti něnu nemám, jen je třeba pravdivě hovořit a nechat rasistického štvaní.  

svoboda 28.1.2008 12:49

Re: Kasparov - Rus???

Berte to v obecne rovine, proti radaru jsou predevsim bolsevici, Proti statecnym Rusum nic nemam, maji to take velmi tezke pod vladou carissima Putina.

memosk 28.1.2008 13:49

Re: Re: Kasparov - Rus???

To znamena kdyz rikas svinskej rusak myslis bolsevika? Taky nemyslis svinskyho Kasparova ?

Martin II 28.1.2008 13:34

Re: ruske demonstrace 17.11.2007

Svobodo,svobodo - tebe vůbec nenapadá,že lidi nejsou žádní nemyslící tvorové a že demonstrují proti tomu,co se jim nelíbí????Když doktoři demonstrují za vyšší platy,tak to taky financuje Rusko????Nechtěj být hloupější než Pacner......

Grovik 28.1.2008 11:58

Ach jo....

.. a kdyz se podivam tak vladou najata agentrua pochazi z USA.

Tak z toho muzu vyvodit ze vladni propagandu plati CIA. Nemusim o tom psat takovej canc a tvarit se jako Sherlock Holmes. Pac je to cele uplna kravina. Nebo snad autor chce tvrdit, ze cituji: "Registrované partnerství, Linka bezpečí, Proti vývozu zbraní". Jsou KGB placene skupiny?

Sakra ted abych mel strach zavolat na linku bezpeci protoze tam muze byt registrovany chlap, co protestuje proti vyvozu zbrani a on prijde a zotroci nasi krasnou kapitalistickou zemi.

Holt kumu pan buh nenadelil na strome nenajde.

www.grovik.net

memosk 28.1.2008 12:02

Re: Ach jo....

hehehheheheheheheheheehehehehehehe Dame si kabaret , na hrobu rusaka . Dame si kabaret ay poslem ho do kytek hihihihihihihihihihhihihi:-D:-D:-D:-D:-D

Grovik 28.1.2008 12:04

Re: Re: Ach jo....

psat vic jak dve citoslovce za sebou ja znak dusevni poruchy. Nemusite mi platiti 30KLc za tuto diagnozu. Ale prosim hlaste se na nejblizsim Psychiatrickem oddeleni.

memosk 28.1.2008 12:16

Re: Re: Re: Ach jo....

Jo ja tyky kvilel. A to budou delat i jini kdyz si tohle proctou .....

Proradar 28.1.2008 11:56

Ubohost bojovníků v ruském žoldu

Díky pane Pacnere, je třeba odhalovat tento ksindl páté kolony, jejich lži a ničemnou protistátní činnost v cizím žoldu (a z blbosti, jak říkal Werich). A navíc, podle některých reakcí zde na stránkách Psa možná i někteří ruští pohůnci a bývalí kolaboranti, dnes bez angažmá, vzteky puknou a tím spáchají konečně i jeden dobrý čin k prospěchu lidstva: jeho průměrné IQ stoupne.

Mard 28.1.2008 11:59

Re: Ubohost bojovníků v ruském žoldu

Souhlas! Je zajímavé, jak levičáci tady kvílej. Zdá se že potrefené husy se ozvaly!

memosk 28.1.2008 12:01

Re: Re: Ubohost bojovníků v ruském žoldu

10 prej ruskych bilboardu v Praze . to je taky neco ;-D Atomofku na rusy. V historii byli i mensi zaminky...:-)