Pátek 19. července 2024, svátek má Čeněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

pavel 99

28. 1. 2008 0:45
Smutně komické na tom je,

že to pak Glivický asi opravdu nechápe. Jinak by to tak hloupě nevyblil. Něco jako Kato - ten se potvrzení, že je úplný debil, zajistil přímo od soudu.

0 0
možnosti

slava

28. 1. 2008 0:41
Alespoň to nejde ze státních peněz

na rozdíl od propagace základny. Ostatně ani pan Pacner to nedělá zadarmo.

0 0
možnosti

Borek@exil

28. 1. 2008 3:26
Re: Alespoň to nejde ze státních peněz

Neviditelný Pes mu platí královské honoráře, lumpovi. Já tady publikoval 2x a nedali mi ani floka. je to všechno jedno sprísahanecké centrum, jak za nebožtíka Slánského!

0 0
možnosti

Jakub S.

28. 1. 2008 0:28
No a je to tady, je to jasné:

a teď - co vy na to, tzv. Ne základnám? Děkuju oběma, tohle je ta pravá investigativní činnost! Dlouho jsem měl takové podezření. Jasně.

0 0
možnosti

clay

28. 1. 2008 0:26
velmi pikantní

jak na sebe Glivický nepřímo nabonzoval. Iniciativě Ne základnám poskytla zdarma plochy..........společnost BigBoard. Centrální pobočky dceřiných společností má BigBoard Group v: Moskvě, Kyjevě, v Minsku;-D

0 0
možnosti

alamo

28. 1. 2008 0:24
jo, jo, keď veľký muž začína dedkovatieť

stojí to naozaj za to, ale tá špión mánia je inak tuctová;-P

0 0
možnosti

Hrad

28. 1. 2008 0:20
No a co?

Těm, kteří spojují komunismus=nesvoboda, kapitalismus=svoboda, bych chtěl v souvislosti s tím, očem se zde vedou podivné řeči,  připomenout. Již car, tuším Mikuláš I. věděl že nejbezpečnější hranicí Ruska je ta hranice, kterou brání ruský voják ze dvou stran. Tuto prostou pravdu  zná každý, kdo uvažuje o národní a státní nezávislosti, a je jedno jaké náboženství vyznává. Je snadné někomu přičíst expanzionistické úmysly, i když mu jde pouze o bezpečí. Je málo známou skutečností(verbálním komunistobijcům intelektuálně nepřístupnou) že takový komunista a "přítel" SSSR Novotný, na jednom jednání ÚV řekl: "Raději budu zbroji, zbrojit (jinými slovy, lidé budou mít nižší životní úroveň, než si zaslouží), ale já je sem nepustím". Vždyť i ten pořád vzpomínaný srpen mohl být ne bojem o koryta naší komunistické "verchušky", ale sofistikovanou strategickou hrou Sovětského svazu, jak čelit vlastnímu ohrožení. V této souvislosti vypadají naše polistopadové vlády jako skuteční obhájci národních zájmů.  Napřed odzbrojit, ušetřené prostředky dobře přelít na správná konta,  zbylé zdroje rozdat občanům, aby se konečně "nažrali"(o kolik vzrostla průměrná váha jednoho obyvatele v této kotlině?  O kolik vzrostla celková hmotnost obyvatel ČR?)  A potom sem pozvat cizí vojáky i s radarem. A ještě zaplatit 15 milionů mediálnímu stratégovi za kampaň mající zdůvodnit, že je to národní zájem. Zaplatit člověka, který již nasával to, že národní zájem je pouze veteš z 19. století, jehož jediným zájmem je  vexslácké heslo:  "prachy, prachy". Divíte se že začíná zaznívat "Tondo kde jsi"? Prachy pro ty, kterým se kdysi říkalo zrádci, a o kterých tak ráda mluví skřehotvá individua jako o české povaze, jsou již přichystány. Třeba se rozhodnout rychle. Peněz totiž není  nekonečné množství. Kupčíci jsou lakomí. Kdo se však dokáže rychle rozhodnout, může si třeba koupi riflovou bundu.

0 0
možnosti

ttt

28. 1. 2008 0:11
ono stačí

se podívat na http://www.justice.cz do obchodního rejstříku kdo jsou akcionáři. Pane Pacnere, máte pravdu, nezbývá než souhlasit.

0 0
možnosti

Abonent

28. 1. 2008 0:09
Rusové nás milují láskou bratrskou

Proč by mělo vadit ruské financování českých antiradarčíků ? Rusové jsou naši starší bratři.

Mají nás rádi. Jsou kdykoli ochotni nám opět poskytnout bratrskou pomoc.

Hanba každému, kdo v ruském financování našich antiradarčíků vidí něco špatného.

Naopak - vždyť naši bratři nás tak chtějí ochránit od spáchání strašné chyby.

Jestli naši antiradarčíci prohrají a Radarová stanice Brdy bude postavena, tak ruský bratr bude nucen naši chybu napravit - jadernou střelou.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz