Úterý 16. července 2024, svátek má Luboš
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

vlastizrada

28. 1. 2008 17:23
VLÁDA TOPOŠMEJDŮ JDE PROTI VLASTNÍ OBČANŮM

nejenže si za státní peníze dělají agitaci cizí armádě na území čr,ale ignorují záporné stanovisko OBČANŮ K ZÁKLADNĚ CIZÍCH VOJSK,SNAHA vlády ČR prosazovat jednostranně kontroverzní vojenské zájmy cizího státu-je podezřelá

„Naše iniciativa vychází z údivu nad tím, jakým způsobem vede vláda kampaň svou kampaň za zřízení cizí vojenské základny na našem území,“ uvedl Jan Kačer,

JE TO VŮBEC ČESKÁ VLÁDA?TOPOLJUNGENS= VLASTIZRÁDCI

0 0
možnosti

Mard

28. 1. 2008 18:54
Re: VLÁDA TOPOŠMEJDŮ JDE PROTI VLASTNÍ OBČANŮM

Otázkou je, jestli paraziti pobírající příspěvky a štítící se práce, jsou plnohodnotní občané, nebo jen nechutná verbež tyjící z práce jiných. Bohužel mám pocit že mezi odpůrci radaru převažují zejména ty méně hodnotné lidské typy.

0 0
možnosti

Devil

28. 1. 2008 17:17
Radar

V Cechah je nyni mnohem vice ruskych vojaku nez po roce 1968 , jenom nebydli v kasarnach ale na ubytovnech stavebnich firem .

0 0
možnosti

hmm

28. 1. 2008 17:24
Re: Radar

co tu dělají?že by je hlad a chudoba vyhnali z jejich kapitalistických rájů??

0 0
možnosti

Milda

28. 1. 2008 17:08
To jak má být jako souboj?

Mezi tajnejma službama, které využívají přesvědčení lidí? Pěkné. A není to někomu blbý, že Ne základnám má mnohem větší podporu než Ano?

0 0
možnosti

Johny

28. 1. 2008 16:30
To že za "NE zakládnám" stojí Rusko je nad nebe jasnější

To, že proti radaru jsou zejména rusáci a místní bolševici (kteří si neuvědomili, že v rusku už nevládne komunista ale feudální gubernátoři) je naprosto zřejmé každému.

Na druhé straně by bylo dobré říci, že radar je tu právě proto aby se někdy v budoucnosti rusáci vrátit nemohli. Těm, kteří si myslí, že můžeme existovat aniž by tady byl radar americký nebo ruský bych rád řekl, že v tomto případě tady bude radar německý - žádná čtvrtá alternativa tady neexistuje.

0 0
možnosti

cox

28. 1. 2008 16:43
Re: To že za "NE zakládnám" stojí Rusko je nad nebe jasnější

Exustují země, kde nejsou ani americké, ani ruské a dokonce ani německé radary. V těch zemích ale lidi netrpí po 18 letech abstinenčními příznaky v lezení někomu do zadku tak, jak tím trpíte Vy.

0 0
možnosti

arogant

28. 1. 2008 16:26
Rusové

si myslí že celá tzv.Východní Evropa která se vytrhla z jejich rusofikačního vlivu,který ostatně nepřinesl vůbec nic pozitivního,mají nárok na jakýsi ruský Commonwealth. Podroušení ruští špiclové už to bez okolků vyřvávají po pražských hostincích.

0 0
možnosti

Trockij, Kameněv, Zinověv

28. 1. 2008 16:35
hlupák vypláchlý propagandou a antislovanismem /Mfdnes, LN/

pane s lehkou mentální disfunkcí tatáž agentura dělala i předvolební akce pro ODS a to je doloženo oficiálně. Tedy i ODS je "nebeźpečně rusofilní"!?  Nebo jste vy jako je dnes v módě antiruský rasista!?  No jo vy a Severní Brazílie /tedy ten megamix negrů, hebrejců, irů, indiánů, číňanů a zbýtků evropanů/ tedy USA. Uź se učíte španělsky aby jste se v budoucnu v USA  /Severní Brazílie / domluvil!? ha, ha  ps.: ikdyž v Brazílii se mluví Portugalsky ale etnicky to bude do pár roků stejné jako již mnohdy je. Babylon národů a přesný opak indoevropské Evropy!!!

ps.: i ten Iránec bude mít v sobě více indoevropské krve /jako že je to fakt/ než průměrný mix američana.

0 0
možnosti

Rebecca

28. 1. 2008 16:20
To byl, ale žvást,

a kdo platí vás, pane Pacnere?

0 0
možnosti

cox

28. 1. 2008 16:46
Re: To byl, ale žvást,

Pana Pacnera niukdo neplatí. Nemá to zapotřebí od doby, kdy s Ondrou Neffem a dalšími privatizovali  (čti vytunelovali) Mladou Frontu.  Odtud také pramení jejich duševní spříznění. Dříve lezli do zadku SSSR, teď jenom změnili majitele toho otvoru. Postup a zvyklosti zachovali stejné.

0 0
možnosti

KUK

28. 1. 2008 16:06
Ten Pacner je ale vůůůůůůůůůl

Ten Pacner je ale vůůůůůůůůůl

0 0
možnosti

Glock

28. 1. 2008 16:49
Re: Ten Pacner je ale vůůůůůůůůůl

od duševního mrzáčka to sedí. Rv

0 0
možnosti

Trockij, Kamencev, Zinověv

28. 1. 2008 16:06
Tak se loučím

a pozdravuji agenturu BigBoard jenž pracovala na volební kampani pro ODS. Velice mě potěšilo že Neviditelný pes je vidí jako součást velkého spinutí KGB! Ha, Ha ps.: více článků pane Pacler ať se pobavíme jakou 3,14 čovinu vymyslíte příšťě. Mám pro Vás námět a to že Nezakladnám finacuje přímo Bin Ladin a Al kaida, jak jinak. Lhaní, dehonestování a ostrakizace vám jde skvěle.

0 0
možnosti

redbiter

28. 1. 2008 16:36
Re: Tak se loučím

co tu porad dokola placas zvasty o podpory agentury BigBoard ODS tovarisc????????? Ta agentura si to urcite nechala zaplatit,anebo mas dukazy ze to delala zadarmo ?????? tak je sem napis ty bolsevicky hovado !!!!!!!!!!!

0 0
možnosti

arogant

28. 1. 2008 15:43
To co o čem se zde píše

je stará známá taktika vyzkoušená na tzv. mírovém hnutí v osmdesátých letech. Kágébacká mafiokracie tahá z klobouku starý manuál jak destabilizovat jim nepříznivý strategický vývoj a rozdělit spojence. Užiteční idioti mají možnost realizace. 

0 0
možnosti

Trockij, Kamencev, Zinověv

28. 1. 2008 15:48
Pacler kopl do vlastní branky neb stejná firma pracovala i pro ODS ve volbách, ha, ha

je dobré se přečíst dikuzi kde je jasně doloženo na webových odkazech, že toto firma pracovala i při volební kampaní ODS. Tak to tedy znamení že ODS je odnož KGB!? Dědek Pacler  svůj antiruský  záměr sice vykopl zajímavé ale míč nahrál do vlastní branky

" Přesný rozsah kampaně tají ODS i agentura BigBoard, která celou předvolební agitaci ODS zastřešovala!

odkazy na webovou adresu v článku.

0 0
možnosti

Sly

28. 1. 2008 15:33
–> zalozak

Urcita cast naroda ktera je rozhodnuta za kazdou cenu privest do zeme cizi vojaky a zakladnu (a pro "lobovani" pouziva lidi a agentury placene z venku) obvinuje tu cast naroda ktera to nechce (a je udajne placena z venku) z vlasti zrady.... myslim ze to nema v Evrope (a mozna ani ve svete ) obdoby.

Ja myslim, ze to obdoby ma. Pred 25 lety take chteli imperialiste reagovat na mirove snahy SSSR vyjadrene rozmistenim raket SS-20 na uzemi stredni Evropy. Planovali tehdy provokativne umistit rakety Pershing v zapadni Evrope. To vsak neuslo pokrokovym silam, ktere poradaly demonstrace, sbiraly podpisy pod petice, vystupovaly v mediich a vyjadrily jasne NE americke nuklearni hrozbe. I tehdy se v zapadni Evrope objevovaly pomlouvacne hlasy reakce a valecnych stvacu, ze spontanni akce jsou rizeny z Moskvy... :-)

Tak vy si nepamatujete na tabor zen v Greenham Common, copak? Alzheimer nebo sentimentalni vzpominky na "aktivni sluzbu" a druzbu se sovetskymi oficiry?

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz