Neděle 21. července 2024, svátek má Vítězslav
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Chris Kelvin

28. 1. 2008 15:21
Takže buďto ten systém opravdu...

...nefunguje, čili mají pravdu jeho odpůrci a nechápu, proč je kolem tolik humbuku.

Nebo naopak funguje (v nejbližší době fungovat bude), a pak je dobré se podívat, kdo nejvíce protestuje. A podle toho se rozhodnout, zda systém ano či ne.

Zatím mi to dle tohoto jednoduchého kritéria vychází jako že spíše ano.....

0 0
možnosti

Trockij, Kamencev, Zinověv

28. 1. 2008 15:36
O nějakém fungování to prosím vůbec nikdy nebylo neb

velké firmy z USA prostě jen dostanou zakázku /viz.lobbyng i českých poslanců/ a místní  sionistická neokonzervativní antislovanská guerila /novináři a politici) bude mít vojáky chránici jejich politiku. Systém je zde jako ochrana  území USA neb systém nedokáže ani omylem ochránit sám sebe /proto Poláci chtějí dalčí zbraně!/ a území ČR neb setřeluje rakety jen v zestupné fázy letu. Odpad při setřelení neshoří kopletně v atmosféře ale dopadne na území v širokám rozsahu. USA lhaly o Iráku i Iránu a lžou i o ČR, aby jsou "jako ochranu svých egoistických zájmů/ instalovaly své armády.   11.9.2001 provedli Saudští Arabové a těm USA dodají zbraně za 20 miliard dolarů. Irán, Irák, sýrie a vůbec nikdo ani náznakem nechce a nemůže napadnou evropu a jde jen o tlak militaristické lobby vydělat peníza. Na základně bude platit právo USA a každý voják USA co provede trestný čin nikdy nebude vydán české justici a naopak ČR bude platit jak za škody /včetně provozu radaru!? to taky nemůžou čtenáři zde vědět) tak za nižší bezpečnost svého území atd  Prostě jsme jen kolonie USA a méně než středověký vazal. Rus nemá jinou možnost než na kolonii bez práv zamířit své zbraně /tedy na území USA uprostřed Čech/. V Polsko nejsou řádné rakety ale universální raketové nosiče které mávnoutím proutku lze změnit na útořné systémy atd apod  V ultrapravičáckých oficiálních pseudomédiích se dizvíte velké nic a pár pomatenách antislovanských chazarskách dědků umí jen kydat hnůj........... omlovám se za chyby. 

0 0
možnosti

Trockij, Kamencev, Zinověv

28. 1. 2008 15:19
USA!?

Tedy Severní Brazílie je do pár let v národnostním rozkladu kde iberoamičané, indiálni a žlutí asiaté ovládnou strukturu společnosti. kolem roku 2050 a pravděpodobně již dříve v tomto Babilonu národů bude indoevropský prvek v menšině /v řadě US státu a aglomerací je to již dnes běžnost jako i v hlavním městě. viz. celá jejich tupá negrolatino armáda + bělošská chudina. Ale to je právě to co místní chazaři /Havel, Wondra + jejich soukmenovci/ chtějí. Rozklad indoevropské rasy a nenávist mezi slovany a germány. Opakuji znovu pro čtenáře tohoto antislovanského sionistického Webu, že ve 20 a 30 letech ve vedení KSSS prakticky etničtí rusové nebyli. A to byla ta nejhorší zvěrstva právě tehdy.

0 0
možnosti

korsika.korsika

28. 1. 2008 16:30
Re: USA!?

Pane Trockij...atd... co je to prosím Babilon? Neznám

0 0
možnosti

Trockij, Kamencev, Zinověv

28. 1. 2008 14:59
ZASE spiknutí dědka Pacnera a může se přidat i Štětina /KGB, STB.....

ikdyž tato firma pracuje i pro ODS !?  Ale to že Klvaňa a jaho AMI personálně napojení na Wondru vyházelo 15 milionů na svoje účty z peněz nás všech  je OK! A znovu firma pracuje i pro ODS za velice výhodný ceny. Odkazy v diskusi.

"Přesný rozsah kampaně tají ODS i agentura BigBoard, která celou předvolební agitaci ODS zastřešovala"

Podle Vás Paclere je tedy ODS napojena na KGB!? Asi ano a vy jako její fanoušek "logicky" taky.

0 0
možnosti

žaba(k) na prameni

28. 1. 2008 14:55
nestačím se divit...

Kdyby  establishment chtěl radar doopravdy, tak zakáže vstup do vojenského újezdu všem civilům. Kdo neposlechne, a vleze za hranici vojenského pásma, dostane od paragánů přes kulky, nebo kulku do makovice, to vyjde nastejno. A může si za to ten pitomej civilista sám, a ještě za tu rozbitou držku (nebo tu kulku)  zaplatí, - jinak přijde exekutor - bububu !!!.

No a co si armáda dělá ve svém pásmu je její věc, a nikdo do toho nemá co kecat.

A pak teprve bude  klídek.

Zatím je to ve stadiu malé české radarově erotické hrátky pro pitomce v obou znesvářených táborech. A ti radaristi s antiradaristama to žerou a hádají se, emoce a nervy jim z ušních boltců stříkají - jednoduše, jsou to opravdu, ale opravdu moulové.

Rozděl a panuj, řekl kdysi někdo v nějaké knížce.......(Y)

0 0
možnosti

whocares

28. 1. 2008 14:50
Přesně, pane Pacnere !!!

Dobrá práce !!!!!!

0 0
možnosti

whocares

28. 1. 2008 14:52
Re: Přesně, pane Pacnere !!!

A dobrá práce, pane Schwarzenbergu !!!!!!R^R^R^

0 0
možnosti

Trockij, Kamencev, Zinověv

28. 1. 2008 14:50
USA!?

naprosto odporný mix negroirožidoindianů kde několik set rodin semitského původu ovládá zbytek populace./ prakticky všechny banky a média/ Tyto banky pak platí  kampaně demokratů a republikánů a jejich program je identický. USA do pár let!? Severní Brazílie kde prezident bude negr nebo indián s trochou iberské krve a semité ovládající bankovnictví a média . USA jsou pohřebiště indoevropské rasy a stát bez kultury, tradic a civilizace. 

0 0
možnosti

Jura Jurax

28. 1. 2008 16:49
Re: USA!?

Kameněv, když už, hňupe Rv

0 0
možnosti

Trockij, Kamencev, Zinověv

28. 1. 2008 14:41
Buhužel tzv. Česká media (MFdnes, LN, HN)

ovládají neokonzervativní antislovanské živly od Petrušky Šustrové,  počínaje přes Staigerwalda a konče Urbanem a Doležalem. / skoro samej chazar/ Vše kromě USA a Izraele /supersionistické makovice/ by srovnaly se zemí a vybombardovali.

0 0
možnosti

Malý Aston

28. 1. 2008 14:51
Re: Buhužel tzv. Česká media (MFdnes, LN, HN)

Nějak špatně posouchate 'Ct1 a špatně čtete noviny.Po přijetí usnesení ÚV ČSSD a ÚV KSČM,že u nás nikdy žádná totalita nebyla,Vámi jmenovaní obrátili.Jedni přímo souhlasí a ti druzí mlčí,což je vždy považováno za souhlas.U všech je to normální jen ta fousatá Petruška mne trošku překvapila ale možná že má doma nějaké dokumenty z ministerstva vnitra,když tam dělala pořádek.:-D

0 0
možnosti

Mistr Jan Hus

28. 1. 2008 14:34
Pacner - vždy připraven ! Sloužil dobře komunistům, nyní slouží USA seč mu zdraví

dovolí. ;-D

0 0
možnosti

Abonent

28. 1. 2008 14:31
Rusové nás milují bratrskou láskou

Proč by mělo vadit ruské financování českých antiradarčíků ? Rusové jsou naši starší bratři.

Mají nás rádi. Jsou kdykoli ochotni nám opět poskytnout bratrskou pomoc.

Hanba každému, kdo v ruském financování našich antiradarčíků vidí něco špatného.

Naopak - vždyť naši bratři nás tak chtějí ochránit od spáchání strašné chyby.

Jestli naši antiradarčíci prohrají a Radarová stanice Brdy bude postavena, tak ruský bratr bude nucen naši chybu napravit - jadernou střelou.

0 0
možnosti

Trockij, Kamencev, Zinověv

28. 1. 2008 14:27
STEJNÁ FIRMA ty modrobolševický starý pomatenče pracovala

http://www.bezkorupce.cz/aktuality/bemuv-kviz-kolik-stala-kampan/" target="_blank" rel="nofollow">http://www.bezkorupce.cz/aktuality/bemuv-kviz-kolik-stala-kampan/

na volební kampani ODS za velice zajimavých finančních podmínek. Tento neviditelný čokl je supersionistický antislovanský a proválečný web nejhorších tradic propagandy, dehonestace a ostrakizace. Vysloveně odporný web kde se jen na Vás  špína, sprostoty a nejvíce čire lži a oslava pseudodemokracie v USA /systém dvou  naprosto identických stran napojených na finanční oligarchii/

0 0
možnosti

Ja

28. 1. 2008 14:37
Re: STEJNÁ FIRMA ty modrobolševický starý pomatenče pracovala

Ty to máš taky dost vypatlaný(Y)

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz