30.4.2024 | Svátek má Blahoslav


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
posvator 28.1.2008 16:06

Re: Re: Re: STEJNÁ FIRMA ty modrobolševický starý pomatenče pracovala

Ty dva pány znám, ale Kamencev byl kdo? A za druhé, minimálně dva z této trojice jsou Židé, Trockij se původně jmenoval Rubinštejn, další z nich je myslím Zinovjev.

Pepík 28.1.2008 14:26

Hlouposti

Většina našeho národa si nepřeje přítomnost žádných cizích vojsk na uzemí naší krásné země. Lidi zde cizí radar nechtějí a nemusí je k tomu nikdo přemlouvat. Nechtějí zde Rusy ani Američany. Iniciativu Ne základnám podporují obyčejní slušní lidé a nemají zapotřebí se diskreditovat penězi od Rusů, jelikož mají drtivou většinu národa na své straně.

Xaver 82.117 28.1.2008 14:28

Pepiku, mluvte za sebe.

Víte, jak někdo začne říkat my, tak to pěkně smrdí. Jinak si věřte, čemu chcete, ale nenuťte to druhejm. Ale jestli je vám tak max. 20, budiž to bráno jako polehčující okolnost.

Tokamak 28.1.2008 14:34

Re: Hlouposti

Po zkušenostech z nedávné minulosti mohu říci, že tu nechci žádné Rusy a dejme tomu, že vzmáhání islámského živlu ve mně také vyvolává jisté obavy. Jediná možnost, jak toho dosáhnout, je pustit sem Američany.

Xaver 82.117 28.1.2008 15:19

Zkuste to nejdřív v Karlových Varech... :-)

;-)

Trockij, Kamencev, Zinověv 28.1.2008 16:01

Re: Re: Hlouposti

USA ten negroasiatoindianoirosionistický stát a změt národů celé panety!? Ty nás tedy ochrání!? Ha. ha. Indoevropská amerika je mrtvá!

Kobl 28.1.2008 14:18

VeProspěcháři

Obávám se, že za financováním iniciativ VeProspěchZákladen stojí americká neoconská vláda, důvodně podezřelá z válečných zločinů, porušování ženevských dohod a lidských práv. VeProspěcháři dělají nejrůznější věci aby

podrazili odpor a důvodné obavy velké většiny českého národa. Otázka

zní, je podpora základen současných amerických vůdců neo-obdobou

podpory nacismu v třicátých letech a jeho tažení za 1000 letou říši? A řeší současné Rusko podobnou hrozbu jako tehdy? Nepochybně ano, a není důvod předpokládat že to odflákne...

alan02 28.1.2008 14:12

a proč ne?

nevím zda a jestli podporuje rusko tuto iniciativu a je to možné a koneckoncu proč ne, je to legitimní zpusob vedení války. Podporovat odpurce v tom či onom konfliktu ale rád bych upozornil že to nedělaj jenom rusové ale i američané, je naivní si myslet že CIA či jiná zpravodajská služba z USA nedělá totéž u našich politiku.

Lister 28.1.2008 14:11

soudruzi si nevidi do huby :)

Jste smesny s tema konspiracnima teoriema, tipnul bych, ze ty co dnes nejvic krici proti Rusku a upiraji sve kalne oci k zaricimu imperiu USA jeste 1. maje 1989 volali se Sovetskym svazem na vecne casy :). Holt mate tu normalizaci zazranou v hlave, i kdyz si myslite, ze ted jste na ty spravny strane, myslite porad stejne jako za Husaka. V sest v praci soudruzi.

nepolitik 28.1.2008 14:03

Protože se plakáty, používané touto "iniciativou"

nápadně shodují s plakáty používanými KSČM, lze z toho vydedukovat, že i KSČM je podporována touto firmou.

bouše 28.1.2008 13:10

je to hrůza

myslím si,že je to otevřený útok na židovsko-křestanskou kultůru od východoevropského slovanského hnoje!naši přátelé zpoza atlantiku by měli rázně jednat a nepostavit pouze 1 radar,ale několik základen!komunismus nesmí zvítězit:-D

Puck 28.1.2008 15:47

Re: je to hrůza

Nejste tak trochu pozadu ? O jakém komunismu je řeč? Přečtěte si něco o současném Rusku !

Stredocech 28.1.2008 13:08

Ta kampaň musela stát hodně peněz

a určitě to musí někdo štědře financovat. Podotýkám, že to není jediný případ, kdy si kladu otázku "kdo toto platí."

Malý Aston 28.1.2008 13:56

Re: Ta kampaň musela stát hodně peněz

Já to nechápu,proč ještě Filip a Paroubek neřekl jasně a zřetelně,komunisté již v Rusku nevládnou.Rusko je normální kapitalistická imperiální země a rozdíl mezi americkým imperialismem a ruským již není. Všem je to jasné ale našim levičákům to ještě nikdo neprozradil.:-D

memosk 28.1.2008 14:04

Re: Re: Ta kampaň musela stát hodně peněz

Rusove chteji zakladnu v Cechach ? Jo tohle je novinka.... ;-D

Malý Aston 28.1.2008 14:18

Re: Re: Re: Ta kampaň musela stát hodně peněz

Dle mého tady mají pátou kolonu,která je daleko horší než nějaký radárek.Já jsem pro vyváženost.Jeden radar americký a jeden ruský a obsluha číňany.:-D

o čem mlčí 28.1.2008 12:57

PROČ VLÁDA ČR PROSAZUJE ZÁKLADNU CIZÍCH VOJSK?NA ÚZEMÍ ČR?

KDO TÉ VLÁDĚ kterrá je u moci jen pomocí stbáckých metod  dvou zkorumpovaných poslanců!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!-PLATÍ ZA prosazení okupační základny PROTI VŮLI VĚTŠINY NÁRODA?????PROČ SE NA TOHLE NEPTAJÍ NA LIDOVKÁCH?PROČ VÁM ZATAJUJÍ ŽE ,USA NEBUDOU PLATIT ANI NÁJEM NA ZÁKLADNĚ A  ANI DPH PŘI NÁKUPU V ČR?(Y)(Y);-O;-O;-O;-O

Martin II 28.1.2008 13:12

Re: PROČ VLÁDA ČR PROSAZUJE ZÁKLADNU CIZÍCH VOJSK?NA ÚZEMÍ ČR?

Protože celé je to obestřené tajnostmi a protože za to má někdo slíbené obrovské částky peněz,že Topolánku,Vondro a Parkanová.A poskok Swarzen......má strach,že nová americká vláda to zatrhne.Co je to za vládu,která sere na lidi a hraje si jen svoje kšefty??

Malý Aston 28.1.2008 13:58

Re: Re: PROČ VLÁDA ČR PROSAZUJE ZÁKLADNU CIZÍCH VOJSK?NA ÚZEMÍ ČR?

Já nejsem žádný národ.Jakmile někdo začne mluvit za celý národ vždy to dopadne špatně.Ještě horší je když někdo mluví za lid nebo masy obyvatel.To již Kléma používal a jak to dopadlo si ještě pamatujeme.:-D

jj 28.1.2008 13:15

Re: PROČ VLÁDA ČR PROSAZUJE ZÁKLADNU CIZÍCH VOJSK?NA ÚZEMÍ ČR?

blbe

Karf 28.1.2008 13:49

Re: Re: PROČ VLÁDA ČR PROSAZUJE ZÁKLADNU CIZÍCH VOJSK?NA ÚZEMÍ ČR?

Protože radar US je zárukou , že se sem rusáci znovu nedostanou a to kolaborantům s ruskými okupanty nejvíce vadí ! Nehrajte divadlo a říkejte rovnou o co Vám kolaborantům jde a že vás řídí z Moskvy, o tom nikdo nepochybuje ! Oni se tím dokonce chlubí !

Michal 28.1.2008 14:01

Re: Re: Re: PROČ VLÁDA ČR PROSAZUJE ZÁKLADNU CIZÍCH VOJSK?NA ÚZEMÍ ČR?

Kontrolní otázka pro Karfa: kterým směrem teče ropa v potrubí mezi Ruskem a ČR?  Rusové na nás páky mají a nechtěj, aby je použili.

memosk 28.1.2008 14:07

Re: Re: Re: Re: PROČ VLÁDA ČR PROSAZUJE ZÁKLADNU CIZÍCH VOJSK?NA ÚZEMÍ ČR?

Jo on taky nechce. Proto ta zakladna. Az dobudou rusii .Pak potece ropa najisto...

lukavak 28.1.2008 15:27

Re: PROČ VLÁDA ČR PROSAZUJE ZÁKLADNU CIZÍCH VOJSK?NA ÚZEMÍ ČR?

Když si člověk přečte o vlastenectví pro sebe hochů z generálního štábu( ty speciální slipy  bych si rád loupil,soudruhu plukovníku),tak žasne nad vašimi starostmi ohledně DPH. A to jsme jen u ministerstva války. Co ty počítače pro školy  a jiné a jiné, které jsme už zapomněli  anebo  o kterých ještě nevíme? A potom si invalidi právem stěžují, že nemají  díky poplatkům v lékárně ani na hygienické potřeby.Ty vymoženosti novodobé šlechty (napříč politickými stranami ) jsou prostě i dnes bohužel realitou, hlavně být u koryta!! Raelita je taková, že nic nezmění ani  Klaus či Švejnar,ani  ODS nebo KSCSSD.My  se za optimálních okolnosí budem jen vykecávat  touto formou. Jestliže Putin nám to bude tolerovat. 

o čem mlčí 28.1.2008 12:53

CHCE SE MI Z MODRÉ VLÁDY UPLACENÝCH DVOU POSLANCŮ ZVRACET

USA chtějí, aby Česko nemohlo vyšetřovat delikty vojáků u radaru,Američané také tlačí na to, aby případné delikty svých vojáků měli pod kontrolou, a tudíž nepodléhali české jurisdikci.USA rovněž chtějí, aby se smlouva o pobytu vojsk (SOFA) netýkala jen radarové základny, ale do budoucna také případné další přítomnosti amerických vojáků v Česku.spor kolem náhrady škod třetím zemím. Američané podle dostupných informací požadují, aby podle platných předpisů USA hradily 75 procent případných škod a Češi 25 procent.Američané budou nakupovat bez DPH.Česko pak nebude žádat nájem za základnu.CHCE SE MI Z MODRÉ VLÁDY UPLACENÝCH  DVOU POSLANCŮ ZVRACET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!http://www.novinky.cz/clanek/131763-usa-chteji-aby-cesko-nemohlo-vysetrovat-delikty-vojaku-u-radaru.html

!!!!!!!!!!!!!!

memosk 28.1.2008 12:56

Re: CHCE SE MI Z MODRÉ VLÁDY UPLACENÝCH DVOU POSLANCŮ ZVRACET

Valka bude .;-€

snad ne 28.1.2008 13:00

Re: Re: CHCE SE MI Z MODRÉ VLÁDY UPLACENÝCH DVOU POSLANCŮ ZVRACET

doufejme ,že už nikdy ne, jedině ,že by ji vyvolali opět váleční zločinci a masoví vrazi z usa tam vládnou zbrojaři-jinak asi těžko

memosk 28.1.2008 13:02

Re: Re: Re: CHCE SE MI Z MODRÉ VLÁDY UPLACENÝCH DVOU POSLANCŮ ZVRACET

Toho se obavam. Valka pro ropu v Rusku.

memosk 28.1.2008 13:06

Re: CHCE SE MI Z MODRÉ VLÁDY UPLACENÝCH DVOU POSLANCŮ ZVRACET

Jiz zbyva jenom aby nekdo tady vod modrejch rek: Rusi taky nic neplatili . A jsme doma....

yton 28.1.2008 14:16

Re: Re: CHCE SE MI Z MODRÉ VLÁDY UPLACENÝCH DVOU POSLANCŮ ZVRACET

A kolik nám dali za Zakarpatskou Ukrajinu, chytrolíne?