Úterý 16. července 2024, svátek má Luboš
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Ivan

28. 1. 2008 21:21
Pacner jen pucuje boty jiným pánům.

V Moskvě je také McDonald a mnoho jiných firem. Jaké firmy jako sponzory by Pacner milostivě povolil?  Pacnerovskou logikou lze snadno "dokázat", že Neviditelný pes i Pacner sám je placen penězi CIA.  Rozhodně proti US základně na území ČR  je holt více než 70% obyvatel. S tím ani Pacner nic nenadělá, ať se propagandisticky snaží jak chce. Většina obyvatel se naučila bojovat s bolševickou propagandou a teď se jim to v boji s USA propagandou dobře hodí.  Je důležité také vědět, že občané jsou proti US základně, ne proti radaru, který by byl pod velením České armády. Tento fakt se propagandisté zbrojařských koncernů v USA snaží všemožně zastírat. 

 Na poslední diskuzi v TV bylo dobře vysvětleno, že se nejedná o nějakou obranu, ale jen a jen o zbrojařský kšeft v odhadované výši minimálně 30 miliard dolarů a že počátečních pár raket a radar má především způsobit to, aby místo zbraní vyvíjených v EU (a ve stejné fázi vývoje jako systém z USA) byly koupeny pro evropskou obranu zbraně americké (když už přece US radar a rakety jsou).

0 0
možnosti

Šumavák

28. 1. 2008 23:22
Jo, jo..., a evropský Galileo tak tak úspěšně konkuruje GPS, že GPS navigaci už nikdo nekupuje

a evropský Airbus, aby amíkům ukázal, jak se dělá vyspělá technologie a konečně zlikvidoval ty blbý  Boeningy, přeložil část výroby do USA.

Ano, Lisabonská strategie: "Dohnat, předehnat a vydržať" je operativně  přepracovávána na " neztratit stopu! "

0 0
možnosti

bis

28. 1. 2008 21:09
Ruska firma, v Lucembursku

To vypada na nejakeho KGB s izraelskym pasem, pane Pacnere.

0 0
možnosti

honza

28. 1. 2008 20:58
Pacner bude viset

Jako všichni vlastizrádci

0 0
možnosti

J.G. Pašek

28. 1. 2008 21:20
Jako Klementa Gottwalda vědecký marxismus leninismus . . .

My jsme stranou československého proletariátu a naším najvyšším štábem je skutečne Moskva. Do Moskvy chodíme se učit, víte co? My se od ruských boševiků učíme, jak vám zakroutit krk. A vy víte, že ruští bolševici jsou v tom mistři . . . . Přejde vás smích!

0 0
možnosti

MICHAL

28. 1. 2008 20:23
,,KROMĚ PANA bUBLANA A týmu bývalého i dnešního to vědí všichni

ne základnám je nejspíše jen promile z toho úsilí

0 0
možnosti

Beran

28. 1. 2008 18:26
PODVODNÉ ÚČETNICTVÍ: Mohl dáti / Dal

Takže k věci: NE ZÁKLADNÁM! měla dosud nějaké příjmy, že? Jaké? 200 000 Kč?  600 000 Kč? A pak měla nějaká vydání. 200 000 Kč? 800 000 Kč? Ta dvě kouzelná čísla chci vidět vedle sebe.

Pak bych rád viděl rešerši: V Rusku vyšlo od 1.11.2006 do 28.1.2008 pět tisíc článků o brdském radaru od čtyřiceti autorů, z nichž nejčastěji jich psalo pět, z nichž čtyři jsou bývalí zasloužilí harcovníci GRU.... Anebo bylo všechno jinak: Tak a tak.

Investigativci, probuďte se už konečně!

Beran

(http://vpravo.blog.cz)

0 0
možnosti

Mard

28. 1. 2008 18:46
Re: PODVODNÉ ÚČETNICTVÍ: Mohl dáti / Dal

Jaký blázen by věřil tomu, že za 200 tis. Kč lze udělat předlohy na billboardy, pronajmout autobus, potisknout ho, vytisknout letáky, projet stovky kilometrů, zaplatit řidiči autobusu, atd. atd. Karosy mají spotřebu cca 30 litrů nafty/100 km to je 1000 Kč na 100 km. To by jen na naftě těch 200 tis. Kč padlo za 200 km :-) :-) Jejich křišťálově čisté hospodaření je spíše tak nějak - sociálně demokratické :-)

0 0
možnosti

vlastizrada

28. 1. 2008 17:53
CHCE SE MI Z MODRÉ VLÁDY UPLACENÝCH DVOU POSLANCŮ ZVRACET

USA chtějí, aby Česko nemohlo vyšetřovat delikty vojáků u radaru,Američané také tlačí na to, aby případné delikty svých vojáků měli pod kontrolou, a tudíž nepodléhali české jurisdikci.USA rovněž chtějí, aby se smlouva o pobytu vojsk (SOFA) netýkala jen radarové základny, ale do budoucna také případné další přítomnosti amerických vojáků v Česku.spor kolem náhrady škod třetím zemím. Američané podle dostupných informací požadují, aby podle platných předpisů USA hradily 75 procent případných škod a Češi 25 procent.Američané budou nakupovat bez DPH.Česko pak nebude žádat nájem za základnu.CHCE SE MI Z MODRÉ VLÁDY UPLACENÝCH  DVOU POSLANCŮ ZVRACET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!http://www.novinky.cz/clanek/131763-usa-chteji-aby-cesko-nemohlo-vysetrovat-delikty-vojaku-u-radaru.html

0 0
možnosti

Mard

28. 1. 2008 18:50
Re: CHCE SE MI Z MODRÉ VLÁDY UPLACENÝCH DVOU POSLANCŮ ZVRACET

No mě to připadá celkem normální. Pokud bude území radaru exteritoriální, tak jako území konzulární nebo velvyslanecké, tak je platí stejné předpisy o DPH (ani velvyslanectví a jejich zaměstnanci při nákupech neplatí DPH). A jsem rád že se na amíky nebudou vztahovat naše bezzubé soudy, silně bych se divil, že by vynesly třeba trest 400 let vězení, jako u nedávno odsouzeného amerického vojáka z Iráku.

0 0
možnosti

Trockij, Kameněv, Zinověv

28. 1. 2008 17:43
Omlouvám se všem

miluji Ameriku a všechny její obyvatele od Irů, hebrejců, Afroameričanů, Iberoameriřanů, Indiánů, Asiatů. Ano přiznávám se, že Slované /Poláci, Rusové, Srbové ,Češi, Moravané/ jsou nehezcí lidé /Maria Sharapova, Anna kurnikova jsou nehezké a nejkrásnější jsou sestry Williamsovy/. Ano udělal jsou chybu a jdou se kát do pravoslavného kostela! 

0 0
možnosti

rebbiter

28. 1. 2008 17:45
Re: Omlouvám se všem

jdi treba do p*dele mongole bolsevicky !!!!!!!!!!!!!!!!    hahahaha LOL

0 0
možnosti

dmatej

28. 1. 2008 17:42
Pacner senilní?

Neviditelný pes mě míjí už pár let, pokud jsou br. listy levicová propaganda, "pes" je pravicová na druhou. Ten článek je docela srandovní demagogie - tedy alespoň pro mě. Autor nakonec vše obtočí kolem toho, kdo je vlastníkem fy. BigBoard - pokud Rus, je s tím hned hotov bez ohledu na to, co je to zač. V textu dál ale sám uvádí, že je to vlastně spekulace z diskuze. Mě osobně je to ale jedno, podstatný je obsah.

Nějak nechápu, co je drzého na tom pod "... s drzostí sobě vlastní ..." - podobnou frázi má na stránkách skoro každá firma.

"...největší ránu..." - a zase spekulace. Ale je aspoň trošku zajímavá.

V tom článku už mi chybí jen americký brouk - pardon, ruský brouk.

Jinak pěkná diskuze - co příspěvek, to perla. Hotová učebnice nadávek - aspoň mám představu, jací lidé Neviditelného psa čtou :(

0 0
možnosti

Topinka V.

28. 1. 2008 18:01
Re: Pacner senilní?

Pan Pacner rozhodně nesenilní, pravdu má a prokázal to již mnohokrát.

0 0
možnosti

hudry

28. 1. 2008 17:41
Je nutno ještě dohodnout jakou SPZku tu budou mít americká auta

O základně je dávno, dávno rozhodnuto ($$ jsou již rozděleny) a takovéto články jsou pouze

trapným slohovým cvičením lidí, kteří nemají nic na práci a potřebují

demonstrovat své "Tři US vlasy děda Vševěda" ...

Psal jsem to tu už ráno, a kdo stále nevěří, že už je dávno a bez nás rozhodnuto, ať koukne např. na "Aktuálně! ...

0 0
možnosti

emes

28. 1. 2008 17:35
KGB podporuje ODS

Přesný rozsah kampaně tají ODS i agentura BigBoard, která celou předvolební agitaci ODS zastřešovala. „Vyúčtování bude k dispozici zhruba do jednoho měsíce. Podrobné účetnictví s fakturami asi nedostanete, ale hrubá data ano,” říká Pavel Bém. A sdílnější není ani Marek Pekárek, ředitel firmy BigBoard: „Není důležité, kolik nosičů je v kampani zapojeno, ale jakým způsobem je kampaň řízena.”

http://www.bezkorupce.cz/aktuality/bemuv-kviz-kolik-stala-kampan/" target="_blank" rel="nofollow">http://www.bezkorupce.cz/aktuality/bemuv-kviz-kolik-stala-kampan/

0 0
možnosti

Trockij, Kameněv, Zinověv

28. 1. 2008 18:07
Re: KGB podporuje ODS

strašlivé spiknutí KGB proti ODS. Štětina a jeho grupa "má jasno".

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz