1.6.2024 | Svátek má Laura


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Klička 20.8.2008 16:42

Re: Re: Co je možno akceptovat

Mluvím o jednom referendu v celém Československu, v celém státě.Ne o jednom v ČR a jednom na Slovensku. Jsem přesvědčen o tom, že pokud by se konalo toto jedno referendum, pak by 80% občanů rozdělení státu odmítlo. Pro rozdělení byly nálady pouze v Praze, Žilině a možná Bánské Bystrici. Mám však za to, že ani v Praze by rozdělení nezvítězilo. Klaus nebyl předvídavý, Klaus zradil vlast - Českou a Slovenskou federativní republiku. 

JH 20.8.2008 11:23

Osobně používám výraz Ing. Klaus,

protože to jediné je na rozdíl od jeho tzv. docentůry a profesůry nezpochybnitelné. A nevolil jsem ho, nepovažuji ho za svého prezidenta. Jinak jsem ovšem proti prostému referendu a také proti všeobecnému a rovnému hlasovacímu právu, když sleduji informační, společenskou a intelektuální úroveň mnoha diskutujících.

> pana Klause ( záměrně nepoužívám oslovení president),

xtl 20.8.2008 10:16

Lži české propagandy

Nevyprovokovaný vojenský útok gruzínského diktátora na jihoosetinské hlavní město Cchinvali znovu ukázal na nepřijatelnost použití násilí při řešení etnických problémů a mezinárodní společenství by mělo dospět k rychlé shodě o postavení tohoto zbabělce, pokrytecky se ohánějícího demokracií, před mezinárodní soud za válečné zločiny, pokud má skutečný zájem na řešení podobných problémů bez lidského utrpení. Ve válce, v níž umírají civilisté a jsou ničeny hmotné statky, žádná demokracie není. Lži nejen české propagandy sotva pomohou podobné problémy  řešit, naopak svou nenávistí přispívají k prohlubování skutečného lidského neštěstí.

Xaver 82.117 20.8.2008 11:47

Podle ruské propagandy máte úplnou pravdu.

V Moskvě bylo dohodnuto, že tento čtvereček je červený::-)

emil 20.8.2008 12:10

Re: Lži české propagandy

Co to meleš o nevyprovokovaném útoku Gruzínců ? Seznam se alespo\ń se základními fakty vztahu v těchto státech a zjisti si na internetu, co předcházelo poslední měsíc před útokem Gruzínců. Koukám, že náš tatíček Klaus ti úplně zatemnil mozkové buňky. Vše co říká, není tak geniální, jak se snaží ukázat.

Stachanov 20.8.2008 10:15

Klaus by měl jasně říct, zástupná hra čeho se hraje

z těch jeho tajemných zednářských náznaků jsem to nepochopil

ok 20.8.2008 15:03

Re: Klaus by měl jasně říct, zástupná hra čeho se hraje

KLaus není zednář, Klaus je upřímný a čestný slavjanofil, nositel řádu imení Púškina.

wandy 20.8.2008 10:15

relevantní informace

Niki:"Jenom naivní člověk si může myslet,že V.Klaus nemá pro svá tvrzení relevantní informace,jsem zvědav co budou říkat odpůrci V.Klause až vyjde pravda na povrch." Relavantní informace mají Gruzínci, KGB, možná NSA. Obávám se, že pan Klaus vám asi neprozradí, které z těchto zdrojů mu informace dodávají.

milkom 20.8.2008 10:25

Re: relevantní informace

Pravda není relevantní - v moderních dějinách ji nahrazuje síla či slabost propagandy - o tom to je.

WWW.JIRI 20.8.2008 12:07

Re: relevantní informace

Pravda již jednou vyšla na povrch o jeho činnosti v transformaci a tunelování v 90,tých letech a jak se k tomu postavil. Lhaním, zapíráním, ztrátou paměti a zříkáním se odpovědnosti,jak myslíte,že by to dopadlo v tomto případě jinak?

technik 20.8.2008 10:11

soudruh president

Soudruh president tak vehementně obhajující Rusko v jeho imperiálních choutkách si jistě vybavil čas, ve kterém nadšeně souhlasil s okupačními sovětskými a sprátelenými vojsky v roce 1968. Není přece možné nebrat v úvahu fakta, která hlásá sovětská, potažmo ruská, propaganda. Že by nový normalizátor typu Husáka, jen o čtyřicet let později?Není to jen pokus zůstat trvale ve funkci pokud by i na našem území došlo k napadení sovětského, reuského, občana?

Chalupa 20.8.2008 10:15

Re: soudruh president

Kdyby hloupost nadnášela, tak lítáš ve vesmíru.

Xaver 82.117 20.8.2008 11:49

Jo tak on Klaus u prověrek nejspíš nebyl, nebo nesouhlasil s internacionální pomocí, že...

:-/;-D;-D;-D

milkom 20.8.2008 10:22

Re: soudruh president

Odsouzení zavrženíhodného Saakašviliho postupu v Gruzii není ani obhajobou Ruska, ani ospravedlněním ruské intervence v r. 1968. A vy jste pane technik pěkný tupec.

emil 20.8.2008 12:12

Re: Re: soudruh president

Nápodobně. Kývat a přitakávat, protože to řekl Klaus, to už je stejná ubohost jako kývání  bossovi v ČSSD.

milkom 20.8.2008 12:43

Re: Re: Re: soudruh president

Názor na Saakašviliho postup jsem prezentoval několikrát a podstatně dřív, než se k problému vyjádřil Klaus nebo Paroubek. Tobě ale na schopnost vyhodnotit si informace a mít vlastní názor mozeček asi nestačil.

emil 20.8.2008 12:59

Re: Re: Re: Re: soudruh president

Jsi asi náramně chytrej a sám se sebou spokojenej. Génie, zjisti si, jak to skutečně v Gruzii vypadalo, ještě než Gruzínci zaútočili. Kdo ostřeloval území Gruzie, kdo vyháněl Gruzínce z Osetie ? Bohužel dokazuješ, že skutečně máš mozeček jen na interpretaci kravin. Ani s vajíčkem by nešel žrát.

milkom 20.8.2008 13:18

Re: Re: Re: Re: Re: soudruh president

Oproti tobě jsem si opravdu informace zjišťoval. O dění v tom regionu bylo napsáno i před konfliktem poměrně dost. Informace zveřejněné před vypuknutím konfliktu, mají podstatně vyšší hodnotu, než současné ideologické a agitační bláboly obou stran - doporučuji ti dát si tu práci a pár si jich vyhledat. Zejména čtení o Saakašvilim je poučné.

emil 21.8.2008 7:35

Re: Re: Re: Re: Re: Re: soudruh president

Jestli máš o Šakasvilim infomace od Rusáků, tak je rovnou zahoď. On  totiž Rusákům odmítl lézt do zadku. A to se neodpouští.

rejnok 20.8.2008 10:55

Re: soudruh president

Postup Gruzínců, ne Rusů,  je obdobný postupu "spřátelených" vojsk v osmašedesátém. Tak nevím, proč tady pořád někteří tupci přirovnávají Ruskou odvetu k roku 68. Kdyby tehdá přišli amerikáni a sověty zahnali až za Ural - byli by amerikáni odsuzování nebo chváleni ?

Chalupa 20.8.2008 10:04

Role osobnosti

Ve stejné době, kdy žádali samostatnost Abcházové a Osetinci, vrcholily separatistické útoky Slováků. Šlo o 1/3 obyvate a ůzemí ČSFR a Klaus to vyřešil prakticky na jedničku.

Sakašvili není Klaus ani náhodou (spíš mi připomíná Mečiara naruby ) a za Cchinvali patří do Haagu, stejně jako Karadžič za Srebrenici, Kosovský narko boss Thaci, atd., atd.

Problémy se ovšem budou řešit jinak a proto zůstanou. Ropa z BTC bude možná hodně drahá.

Ponny 20.8.2008 10:04

Děsí mne...

jakého že to máme rigidního a rusofilského presidenta...a jeho článek je silně populistický, samozřejmě nikdo nechce vidět umírat lidi, potažmo děti..tady zahrál opravdu na lidovou notečku.

Že by si podestýlal hnízdečko pro případ, že by Ruská armáda přijela osvobodit své občany a pro jistotu by už zůstala? Pane Klausi, možná byste měl prostudovat reálie, týkající se vývoje v Gruzii za posledních 20 let!Rv;-O

milkom 20.8.2008 10:19

Re: Děsí mne...

Právě ty reálie v Gruzii ne nepodobné vývoji v jiných částech světa, by měly být dobrým důvodem neřešit situaci politicky korektní ideologicky jednostrannou slepotou. Svět by měl nalézt řešení opřené o platné mezinárodní dohody garantované OSN, ne o momentální potřeby a kamaráčoft velmocí. Brutální útok na civilní obyvatelstvo musí mít své pevné místo za hranicí tolerovanou zeměmi, které si říkají demokratické...

PROKOP BUBEN 20.8.2008 9:55

JE OTŘESNÉ

Když někdo na takovém postu, bytˇse k němu podvakráte vyšvihl za použiti mafiozních praktik a za pomoci komoušů má takovýto názor na dění vě světě a troubí své nesmysly do světa.......Podle kLause by snad měla být skoro celá Afrika jedna Rwanda, skoro celá Asie jedna Kaida a Evropa nejraději celá jeden kLausotán kombinovaný válečným stavem nejméně na Balkáně......

PROKOP BUBEN 20.8.2008 9:57

Re: JE OTŘESNÉ

Krevní msty jsou na Kavkaze mnohdy zvykovým právem - bohužel a i když není nic černobílé, zájmy Ruska jsou v tomto konfliktu evidentní......

VLADIMÍR 20.8.2008 10:16

Re: JE OTŘESNÉ

Zde se ukazuje jasný volební omyl VK v postu prezidenta, dnes si trhají všichni slasy napříč pol. spektrem.

Xaver 82.117 20.8.2008 11:51

Já myslím, že Falmer s Grebeníčkem si nic netrhaj...

;-)

VLADIMÍR 20.8.2008 13:21

Re: Já myslím, že Falmer s Grebeníčkem si nic netrhaj...

Myslí strany, tak trochu demokratické

gerontusinza 20.8.2008 15:43

trochu ? Re: Re: Já myslím, že Falmer s Grebeníčkem si nic netrhaj...

vy si vážně myslíte že ODS je vzhledem ke svým občanům demokratická....? Ani trochu, usurpátorství v pravém slova smyslu...... ale hlavně že vám to myslí stranicky;-D;-D

Harpyje 20.8.2008 9:48

Pan prezident

se se svými názory nachází v nejlepší společnosti: „Chci vám poděkovat za moudrost, kterou jste projevil v době agrese sousedního státu. Vše bylo vykonáno výborně, moudře a nádherně.“ Těmito slovy včera běloruský prezident Alexandr Lukašenko zhodnotil ruský vojenský zásah na Kavkaze. ;-D ;-D ;-D