15.5.2024 | Svátek má Žofie


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
° 21.8.2006 16:43

AeroKarle...

k tomu Tvému: "Zelení a lidovci dosud nekolaborují." No, u zelených to je otázka času a u lidovců otázka touhy po účasti ve vládě; u obou pak možná i otázka dalšího přežití.

Jinak pozdravení.

huhu 21.8.2006 17:08

Re: AeroKarle...

nebuďte malověrný....vyčkejme, nic jiného ted stejně nelze...

AeroKarel 21.8.2006 17:23

Re: AeroKarle...

Ale ovšem, a neudiví mne to, jenže o nich řeč vůbec nešla. Psal jsem Kantorovi že ČSSD a KSČM má místo 111 jen 100 hlasů. Tam o tyto dvě strany vůbec nešlo

Šedovous 21.8.2006 16:18

Zdravím Martina TT "...Já se obrátím znovu na voliče, aby co nejdříve rozhodli o tom, zda podle tebe nebo podle mě...."

A varianta, že by voliči konečně jednou rozhodli že bude po jejich , to nic ?

Zdravím strýcu;-).

Začal bych zakoupením fungl nového žlutého taxiku pro plk Kubice.Langrovi zaplatit přechod Antarktidou....Římanovi koupit železniční vlečku v Boubínském pralese...Julínkovi koupit kozí kliniku (tím nemyslím sánské kozy)..

AeroKarel 21.8.2006 17:26

Re: Zdravím Martina TT "...Já se obrátím znovu na voliče, aby co nejdříve rozhodli o tom, zda podle tebe nebo podle mě...."

Židli v RáJi Paroubkovi, Sobotku zpět do školy, Bublana raději na faru, o Grossovi raději nemluvit, Buzková by tím pádem tedy mohla s tím Julínkem, Rathovi - co vlastně jemu? Snad metál, že Paroubkovi prohrál volby, ale kam ho uklidit aby nemohl moc lhát a korupčnit .......

Pavel Kořenský 21.8.2006 16:16

Ano,

to je velmi dobře napsaný článek.

Než se nechat vodit Paroubkem na špagátku, měla by ODS v klidu zůstat v oposici a nechat Paroubka, ať si v tom hospodářském marastu a rostoucí zadluženosti vymáchá čumák.

pf 21.8.2006 18:02

jo a nechat je zprivatizovat

CEZ! to by ty uslechtile principy opravdu prisly draho. boza ta naivita, ta naivita!

AeroKarel 21.8.2006 16:13

Připodotknutí v podstatě drobné.

Tradováno jest, že kdo vyvolá předčasné volby, ztrácí v nich.

Je tedy možné, že Topolánek předčasné volby chce, nechce ovšem působit dojmem, že je vyvolal. Má to dva háčky. Zda ty volby za takového stavu věci a pravděpodobného odporu pana presidenta vůbec budou. A zda zhnusení už není dostatečné na to, aby se vyvolání předčasných voleb nebo alespoň snaha o ně nezdálo být spíš plusem. IMHO je na tvrdé volání po předčasných volbách dosud brzy.

Ovšem do bezzubé vlády podle mustru Paroubka a komoušů by ODS lézt neměla, zde má autor plnou pravdu.

A moc by mne zajímalo, je-li do debaty zapojený Topolánek "pravý".

Pavel Kořenský 21.8.2006 16:20

Re: Připodotknutí v podstatě drobné.

No, IP adresa odpovídá Úřadu vlády. Tedy pokud to poslední numero schované za "xxx" je v intervalu 1-63

AeroKarel 21.8.2006 17:30

Re: Re: Připodotknutí v podstatě drobné.

Tak to je trochu podezřelé. Ten Hrzánský palác asi vlády bude, ale kdyby se do té debaty Topolánek zamíchal, viděl bych v tom mechanismus nějakého tiskového pracovníka, který mu řekne: hele Mirku, tohle je docela zajímavé ..... a takového bych čekal spíš v hnízdě ODS.

Takže je mi to trochu podezřelé.

Jayk se dá koukat na IP když není číslo celé? Vzdělej mne prosím;-)

Pavel Kořenský 21.8.2006 18:03

Re: Re: Re: Připodotknutí v podstatě drobné.

No, normálně přes Whois. Akorát si na poslední místo dosadíte např. 1 a vypadne Vám komu ta síť patří a jaký je její adresní rozsah. V tomto konkrétním případě má Úřad vlády přidělen adresní prostor 0-63.

Pamětník I. 21.8.2006 15:55

pro připomenutí

Dávno jsem zdejším modrým huhu-fanatikům psal, že již vloni na podzim Topolánek opatrně kontaktoval malé strany jako možné povolební spojence. Díky antizrádcovským fanatikům v ODS a díky sebestřednosti Zielience a Kasla nedošlo k ustavení předvolebního nelevicového subjektu jako jistého partnera ODS. A dnes už se lituje, že nedošlo k utvoření předvolební koalice.

AeroKarel 21.8.2006 16:00

Re: pro připomenutí

Se lituje? Kdo lituje? 

Kasl jde od válu, ani se nedivím. O Zielencovi hanba mluvit. Trpasličí strany ani nenajdete. Byl bych pro tu integraci, ale proboha, s kým? Těžko se povede s někým, kdo má jako jediný program odpor k ODS, možná někdy navíc ještě podepřený názorem, že všechno dobro přichází z EU.

clay 21.8.2006 16:02

Re: pro připomenutí

ještě jsem nepotkal člověka, který by litoval, že ODS nešla do koalice s malými stranami;-D;-D;-D

po těchto volbách bude jakákoliv další pidistrana typu ED odsouzena k marginálnímu podílu na volbách. Není jediný důvod, proč tu foukat do tohoto dohasínajícího postranního ohýnku.

Pamětník I. 21.8.2006 16:18

Re: pro připomenutí

...nedošlo k ustavení předvolebního nelevicového subjektu jako jistého partnera ODS. AeroKarle a Clay - vy jste z toho vyčetli něco o koalici se stávajícími malými stranami? A kdo lituje - doufám, že alespoň Topolánek, protože nebyli podchyceni všichni nelevicoví nevoliči ODS.

huhu 21.8.2006 17:07

Re: Re: pro připomenutí

vy si děláte asi legraci. SNK/ED je tou stranou, která sebrala pravici vítězství tím, že propadly 2% hlasů....a tihle se nikdy nechtěli s ODS dohodnout, avůbec - v demokratickém systému primárek by neměli Kasl, Zielenec apod. šanci

AeroKarel 21.8.2006 17:34

Re: Re: pro připomenutí

" Topolánek opatrně kontaktoval malé strany jako možné povolební spojence. "

Z toho jsem si to tak vyložil. Ale jak vytvořit úplně nový, nelevicový subjedt, který přeleze 5% a bude kamarádit s ODS, to nevím. Přál bych si to, bylo by to jistě užitečné, ale jak na to nevím.

huhu 21.8.2006 17:39

Re: Re: Re: pro připomenutí

já bych si to nepřál. Užetečné by to nebylo, oslabuje to ve volbách. Co by mohlo být užitečné - anglosaský styl - více "frakcí" uvnitř ODS. Ale v tom je právě problém. Ti malincí by v domokratické soutěži nemohli být předsedy a věčně neúspěšnými kandidáty do voleb.....neměli by svých pár minut slávy...

AeroKarel 21.8.2006 17:43

Re: Re: Re: Re: pro připomenutí

Já myslím že ODS a něco liberálního (ne levicově "liberálního") by dohromady dostalo víc než ODS s frakcemi. Ale obojí je možné a o hlouposti volení EDů jsem se zde před volbani zmiňoval dost často. To není liberální strana, to je hlásná trouba úřednické Brusele .......

huhu 21.8.2006 18:09

Re: Re: Re: Re: Re: pro připomenutí

já doufám a věřím, že s každými volbami lidé mají větší zkušenost. A vidí, že je lepší volit menší zlo, nežli "skvělou" pidistraničku, která se do parlamentu nedostane...tuhle volbu do lidí bulíkoval Havel. ten na co šáhl to zmrvil. ted jsem si četl historii Lucerny po r. 89....

Kajan 21.8.2006 15:38

Před volbami všichni Lidé z ODS táhli za jeden provaz, ale po nevítězných volbách a na Moravě po ostusně prohraných, je nutno se ptát, kde jsou příčiny !!! Dzp.

clay 21.8.2006 15:47

Re: Před volbami všichni Lidé z ODS táhli za jeden provaz, ale po nevítězných volbách a na Moravě po ostusně prohraných, je nutno se ptát, kde jsou příčiny !!! Dzp.

v čechách vítězných.....kajane

Kajan 21.8.2006 15:36

Migu, absolutně s Vámi nesouhlasím. nevíte co je to kompozitivní teorie a proto nevíte o čem mluvíte ! Dzp.

mig 21.8.2006 16:07

Re: Migu, absolutně s Vámi nesouhlasím. nevíte co je to kompozitivní teorie a proto nevíte o čem mluvíte ! Dzp.

Kajane, je mi líto, že pro stromy nevidíte les. A když to trochu zevšeobecním, pak tím stromem (byť  mohutným) je i náš Hayek. A o volebním výsledku na Moravě a ve Slezsku jsme už tady debatovali, že ? - Připomínám :  ODS zde dosáhla nejlepšího výsledků (i v poměru k ČSSD) za poslední troje volby. Nemaťte lidi jen proto, že nemáte rád Topolánka a Římana. Nevím, co Vám udělali, a ani nedomýšlím, co to mohlo být.

Ladislav N. :-))) 21.8.2006 18:35

Re: Re: Migu, absolutně s Vámi nesouhlasím. nevíte co je to kompozitivní teorie a proto nevíte o čem mluvíte ! Dzp.

10 let mu nezvýšili plat... ;-P

fakír 21.8.2006 15:23

Vyberte si

S článkem jasně souhlasí: Jarda C., Pysalek, Andy, JK, EVa, J. Mach, Trotl, SLAVA, fakír, Echo, Ladislav N., Vlali, Lerak, ll, Fredy, miklik, Novák, Hanyz01, zlý kukuč, Winie, jonáš, zoch, Pepino, Martin, otkin, Johny, helena, matina, XxX, Jirka, Frankfr., maca, martin tamtaky, Malý Aston, jkotek, Chorwin, yesbeliever, cesky lev, Sch.glosátor, občan z kraje města, Jáchym, vládík

S článkem jasně nesouhlasí: Aquagenic, jasan, Bokonon, Tutti, orso, Radekh, huhu, F. Čech, ou_heretik, Shob, Stachanov, Pamětník I.,

S článkem v podstatě souhlasí: Mirek Topolánek?!

Vyberte si!!

jonáš 21.8.2006 15:36

Re: Vyberte si

Sestavuješ zas nějakej mančaft, fakírskej?8-o Tak to mě rovnou vynech .. já se jen podivoval tý nečekaný hloubce sebereflexe. Článek je mi putna .. a jednoduchý odpovědi taky.

Kantor 21.8.2006 16:43

Re: Re: Vyberte si

Kdepak je vůbec STEM?

Pamětník I. 21.8.2006 15:47

Re: Vyberte si

S čím v tom článku jasně nesouhlasím? Já jsem se jen vyslovil k účelu, proč byl napsán. Tak si to neulehčujte!

Xaver X.X. 21.8.2006 15:51

Kdepak, ten kádrováckej koníček se jen tak nedá škrtnout...