Pátek 19. července 2024, svátek má Čeněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

LŽI: Proč dopadla raketa na Polsko

Šéf jakési bezvýznamné marginální strany PRO Jindřich Rajchl trvale šíří nehorázné nepodložené lži o Ukrajině. Dokazuje to i jeho uměle vykonstruovaná konspirace o úmyslně vystřelené raketě na Polsko.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
VK

V52. 67K43u67h15a11j

23. 11. 2022 12:22

Bože na nebi, Pekarová Adamová pojede na Tchaj-wan! Zřejmě se zhlédla v siláckých gestech Pelosiové, a jde hrdinně ukázat, jak jsou jí Číňani u zadele! Opravdu prozíravý politik, jen co je pravda! Co nás ještě pod velením těchhle zeleno-progresivisticko-fanatických "vůdců" ještě čeká?! Tyhle škody se budou napravovat desítky let. Jestli to vůbec půjde. Chápu, že pod tímhle článkem to moc nemá co dělat, ale musel jsem si zařvat. Za nevyžádanou zprávu se omlouvám:-/

0 0
možnosti
PV

neboj, nebudou, ti noví budou již naprosto zblblí, nevidíš tu degradaci od 89 ? no, možná tam byla světlá chvilka ...

Nebyl náhodou Orwell cestovatel v čase ?

0 0
možnosti
VK

V53. 89K14u53h56a55j

23. 11. 2022 11:41

Už to tady výstižně popsali jiní, tak jen takhle: 1) ruská raketa letěla z východu. Polská dopadla na západ. Jestli stíhala raketu ruskou, musely být v tom Polsku rakety dvě. 2) Okamžitě poté Zelenský řičel, že Rusko napadlo zemi NATO a je třeba "jednat". 3) Američané řekli, že to byla raketa polská a napomenuli Zelenského, aby se ve svých vyjádřeních krotil. 4) Zelenský řekl, že má důkazy o ruské stopě. 5) Od té doby téma nikoho nezajímá.

Pane Zieglere, vaše nenávist k Rusku už dosáhla hranic, kdy popíráte situaci,která mohla přivést do strašlivého neštěstí stovky milionů lidí. Situaci vědomě vyprovokovanou šílencem Zelenským, který k účasti NATO volal už několikrát. Mimochodem, vedle je článek, že Rusku docházejí drony, takže (?) zinscenuje útok na své pohraničí. Říkají to prý "experti". Jediný, kdo tady byl přistižen při zinscenování pokusu vyvolat třetí světovou válku, je Zelenský. Rusko o ni nestojí. Naštěstí ani Američani ne, jak se ukázalo.

0 0
možnosti
KD

Asi takhle, ne že by se dala s úplnou jistotou vyloučit snaha ukrajinského vedení zatáhnout do války NATO. Ale pro to byste měl mít něco, čemu se říká důkazy nebo alespoň velmi silné idicie. A co máte? Chatrnou teorii, kterou nejste schopen ani pořádně popsat ...

Pokud vás ruská agrese vůči Ukrajině rozrušuje - čemuž se nedivím - doporučuji nepropadat představě, že musíte přečíst vše, co o to té válce kdo napsal. A jestli to nedokážete, tak připomínám známou radu na uklidnění nervů - omývat si přirození vlažnou vodou :)

0 0
možnosti
AT

A28l57e32s 46T67e29p94l17y

23. 11. 2022 11:27

Jediné, co dává ze zveřejněných informací logicky smysl, je false flag akce Ukrajiny se záměrem napřímo zapojit do konfliktu NATO - včetně jeho armád:

- Macron mluví o 2 raketách

- Svědci uvádějí 2 zasvištění a 1 (2) výbuchy

- Zelenský radostně vykřikuje o ruském útoku na NATO a potřebě odvety - prý žádná ukrajinská raketa do Polska nedopadla, stále na tom trvá (no možná ne na 100%...rozpor s tvrzením NATO),

- Poláci - i když Rusko upřímně nenávidí - reagovali nečekaně mírně a rozpačitě (překvapena i novinářka Procházková)

- Poláci odmítají zapojení Ukrajiny do vyšetřování

- později Poláci "souhlasí" (když budou souhlasit USA...)

- nicméně Ukrajina není oficálním "vyšetřovatelem"

- ředitel CIA po incidentu nejdřív dlouze jedná v Kyjevě, pak přelétá do Varšavy a opět dlouze jedná...

- Biden velice chladně odmítá opakovaná tvrzení Zelenského o ruském původu rakety

0 0
možnosti
AT

A62l97e74s 23T40e49p29l75y

23. 11. 2022 11:28

- Mezi útočící ruskou raketou Ch-101 a ukrajinskou protivzdušnou S-300(5V55) je veliký rozdíl v rychlosti - <1 Mach vs >5 Mach

- tj. společný dopad je velmi nepravděpodobný, "nezásah" musel být detekovatelný rychle

- Zásah traktoru v řídce obydlené oblasti je "supernáhoda"

Zelenský dodnes neakceptoval, že do Polska dopadla ukrajinská raketa. Také se za tento "přátelský" útok oficiálně neomluvil.

0 0
možnosti
PB

P10e82t72r 40B21r98e20c87í61k

23. 11. 2022 11:22

šípková Růženko Zieglere. Kde jsi byl, když na Majdanu v 2014 vraždili lidi za USA peníze ? Když v Oděse upálili 56 demonstrujících - za přihlížení policie a nezájmu hasičů. Kde jsi byl, když nacistický Azov / Donbas vraždil malé děti v Donbase / Luhaňsku. Alej andělů - například. Válka na [UA] začala ne 24.2., ale 18.2. Mohutnými dělosotřeleckými přepady [UA] armády. To JE v záznamech OBSE. Dá se to najít.

0 0
možnosti
PV

jelikož stále mnoho zde diskutujících věří oficiálnímu narativu, že za všechno může jen a pouze Putin, zde odkaz na zprávu RAND corporation.

Pokud je to feik, tak ten nejlepší, jaký kdy spatřil světlo světa...ovšem, preciznost předpovědí, co se stane, jaké to bude mít důsledky, zpochybňuje nepravost tohoto dokumentu, spíše naznačuje, že vláda USA se úspěšně toutu předpovědí, či spíše "plánem", řídí

Osobám postiženým demencí, idiocií, protiruskou nenávistí nedoporučuji tuto zprávu číst.

https://vk.com/@petri.krohn-rand-weakening-germany-strengthening-the-us

0 0
možnosti
JK

Přidám trocha kultury. Už jste slyšeli krátkou, ale výstižnou píseň Jardy Nohavici na aktuální téma?

Počkáme, co řekne...

https://www.youtube.com/watch?v=nfiU2DXuGxg

0 0
možnosti
JH
PV

Hlavní zájem USA byl splněn , sankcemi oslabena , ne-li přímo zničená Evropa , rovněž tak migrací, nejen agresivních muslimů , ale nyní i Ukrajinců ... proč by měli dal eskalovat ? Pokud bude někdo eskalovat , tak jsou to tupci typu Černochové , Němcové ...

Rusko na Ukrajině “vyrobí, vlastně již” ještě několik milionů uprchlíků (3 mil nejnižší , 10 mil vyšší ) odhad a máme jiné starosti než štěkat na Rusko ...

To jsou paradoxy... my posíláme peníze, zbraně pro větší vítězství Ukrajiny a ona nám na oplátku posílá hladové a zmrzlé Ukrajince , převážně tedy ženy a děti , čím více pomoci pomoci UA , tím větší zničeni EU ...čím více sankcí proti RF , tím větší zničení EU ...

0 0
možnosti
OR

Zničení vypadá jinak - vypadá jako Buča, Mariupol, Severodoněck.

Co vám ale nedocházi je, že pokud bychommnechali Putina vyhrát, dopadli bychom mnohem hůře.

0 0
možnosti
KK

"..Vytýká se některým vládním politikům, že nepočkali na ukončení oficiálního šetření, a vinu přičetli Rusku.. " Právě vládní politici by měli mít dost rozumu, aby nenechali emoce cloumat jejich majestátem, a aby používali poze ověřená fakta. Ale na tp je třeba mít dostatek rozumu. A v tom je u zdejších politiků jádro pudla.

Proto pryč s pétikolkou a Fialenkem !

0 0
možnosti
VC

Tak samozřejmě to bylo neprofesionální až nebezpečné chování. Nechápu na co máme rozvědku když takto naši politici nebezpečně hysterčí?

5 koalici nemusím, nejsem si ale jist že máme o moc lepší opozici. Trikolora, Svobodní se jimi nestali, SPD má pár chyb, včetně lásky k Rusku, přesto bych je s ANO asi viděl ve vládě radši.

0 0
možnosti
VZ

Pane autore, že ausgerechnet Vy píšete o nenávisti.

0 0
možnosti
KK

"Jindřich Rajchl by prý chtěl být premiérem." Kdo by nechtěl. Nejspíš by byl lepším premierem než Pjotr Fialenko s celou pětikolkou. Což není zase tak velká námaha..

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz