Úterý 23. července 2024, svátek má Libor
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

LŽI: Proč dopadla raketa na Polsko

Šéf jakési bezvýznamné marginální strany PRO Jindřich Rajchl trvale šíří nehorázné nepodložené lži o Ukrajině. Dokazuje to i jeho uměle vykonstruovaná konspirace o úmyslně vystřelené raketě na Polsko.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JR

Tak hezky to bylo rozehrané. celý civilizovaný svět zděšen, Poláci pobouřeni, naše ministryně války již tasila a její podřízený v TV vysvětloval, že nemohlo jít o Ukrajinskou protiraketovou střelu, protože ty mají, v případě že minou cíl samodestrukční zařízení. Mirka Němcová vyzývá Polsko, aby svolalo mimořádné jednání Rady NATO.

Pan Reichl vládě vyčítá, že nepočkala na oficiální šetření. Na omluvu vlády musím říci, že jednali jak byli naprogramováni. Copak se na Ukrajině někdy něco oficiálně vyšetřovalo? Dopředu bylo jasné kdo je viníkem a vyšetřování to jenom potvrdilo.

Celý svobodný svět věřil, že to bude zase jako se sestřeleným letadlem, nebo masakrem v Buči. Je to škoda, za několik let mohli novináři vyčenichat, kdo tu raketu vystřelil a mohl se konat slavný soud a ti lotři pak spravedlivě odsouzeni. O tuto slávu nás Biden připravil, když do tak hezky rozehrané partie hodil vidle.

0 0
možnosti
MJ

Plně se ztotožňuji s panem Nešvarou 7.08 R^

0 0
možnosti
Foto

J69o62s55e65f 68B56á61r22t62a

23. 11. 2022 8:36

Na iDNES autor reaguje u stejného textu na každý příspěvek, který zpochybňuje jeho geniální myšlenkové pochody. Tady si netroufá, tam ho podporuje diskuzní uliční výbor: https://ziegler.blog.idnes.cz/diskuse.aspx?iddiskuse=A221121_794547_blogidnes

0 0
možnosti
RM

autore doporučuji vřele zopáknout si světové strany. Rusko leží od Ukrajiny na východ, Polsko na západ. tak. raketa letěla na západ---(dle vaší logiky honila tu ruskou--a dohnala ji tedy nebo ne? a ta ruská je kde? )

nevím kde berete jistotu, že to nebyl záměr? a jak byste to chtěl prosím vyšetřit? jisté je, že Zelenskyj se snaží do jejich války zatáhnout NATO--což je přirozené a nelze se mu divit--naštěstí o tom rozhodují USA a nikoliv on,--a opravdu děkujme za jejich umírněnost. být tam Černochová, tak už máme třetí světovou. takže tak. 8-o

0 0
možnosti
VN

Jojo, raketa vypálená na ruskou raketu přilétající z východu nebo jihovýchodu se netrefila a tak se zastyděla, že se radši neviděla, v důsledku čehož si spletla směr a otočila se na západ!

A to je Pravda Zjevená (PZ) a Jediný Povolený Názor (JPN)!!

Kdo říká nebo si myslí cokoli jiného, je ruský troll a šváb a lhář!!!

Aspoň podle Zieglera - vzorného šiřitele PZ a JPN...

0 0
možnosti
JS

A nelžete spíše vy?

0 0
možnosti
FDW

"Plně stojíme na straně našeho polského spojence i Ukrajiny, dnes opět bombardované teroristou Putinem. Nyní vyhodnocujeme prokázaný dopad ruských raket na polské území. Ať by šlo o omyl, nebo provokaci, je to další eskalace konfliktu ze strany Ruska a nesmí zůstat bez odezvy."

Další dezinformační, válkychtivý a hloupý tweet z 15.11., tentokrát od soudružky Černochové. Kdybyste nevěděli, tak to je ta paní, co svou servilitou zaskočila i Američany, když je vyzvala ke zřízení základny USA na našem území. Jsem zvědav, zda bude soudružka Černochová tak pevně stát za naším polským spojencem, až ho bude plísnit Evropská komise za to, že se před ní dostatečně nehrbí.:-P

0 0
možnosti
FN

Raketa, která zabíjela v Polsku byla ukrajinská. Na tom se už shodli politici i vojenští odborníci. Mohla být vystřelena Ukrajinou úmyslně s cílem zatáhnout NATO do konfliktu nebo se stala technická či lidská chyba. Přikláním se k druhé variantě, i když umanuté tvrzení Zelenského, že se jednalo o raketu vystřelenou z Ruska, by nasvědčovalo první variantě.

0 0
možnosti
PP

P58e39p54a 83P14e88p53a50x

23. 11. 2022 9:27

R^ mám stejný názor.

0 0
možnosti
KA

K24r33e23i74d74l 17A80.

23. 11. 2022 7:43

Ziegler nám vysvětlil, že Reichl dělá to samé, co vytýká druhým, z čehož podle Zieglera vyplývá:

- Reichl je lhář a dezinformátor a nemá na to být premiérem.

Sám Ziegler nakonec taky spekuluje, ale se závěrem souhlasím: Ukrajinská raketa dopadla nejspíš na Polsko omylem. Je to pravděpodobné (nikoliv jisté).

Jenom nevím, proč když Reichl spekuluje tak, aby se mu to hodilo, tak je dezinformátor, zatímco vládní politici, když spekulují, aby se jim to hodilo, jsou v pořádku. Přece je to totéž. Proč Ziegler jedním dechem neobviní vládu, že jsou dezinformátoři? Proč neřekne, že nemají na to vládnout?

0 0
možnosti
VN

Ziegler nám předvedl, že dělá to samé, co vytýká Reichlovi.

Mohl by si přečíst cosi o smítku v oku bližního a trámu v oku vlastním...

0 0
možnosti
FDW

"Nevěřím, že Rusko zaútočilo na Polsko omylem. Je to záměrná provokace nebo důkaz, že rusáci mají ve všem naprostý bordel. Ale omyl se tomu říkat nedá. Polsko může svolat mimoř. jednání Rady NATO. Není na co čekat."

To je doslovný citát blábolení soudružky Němcové z 15.11. na Twitteru, včetně malého r ve slově Rusáci.

Jasný důkaz šíření dezinformací, nekompetence a hlouposti soudružky Němcové a její ochoty zatáhnout nás do jaderné války s Ruskem. Ta ženská na svém místě nemá co pohledávat!

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz