Neděle 21. července 2024, svátek má Vítězslav
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Ne znamená ne a podpoří to stát

Změna je v souladu s dobou, jiná je atmosféra: co by dříve takzvaně prošlo a bylo jaksi v souladu s normou, dnes by tvrdě narazilo.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Ukrajinský vrchní leader Zelenskyj pronesl, že údery ruské armády na zařízení energetické infrastruktury země výrazně ovlivňují průběh vojenské operace. V rozhovoru s novináři Ukrajinec poznamenal, že údery způsobují obyvatelstvu obrovskou bolest. Obyvatelstvo je mu ukradené, hlavně že se bojuje a principálové sypou penízky? Jen aby to brzy nebolelo jeho osobně, až ho sami Ukrajinci čapnou za gágor a fest s ním zatřepou.

0 0
možnosti
VZ

Volodymyr musí neustále válčit. Jinak bude muset co nejdříve prchnout.

Ostatně soudím, že zázemí si již pořídil.

0 0
možnosti
VM

A JE TO DOMA -

přímý postup do LM.

Děkujeme Plzni !

0 0
možnosti
PP

P43e53t57r 85P71a66v86e72l

11. 4. 2024 20:42

Gratulace do Plzně. R^

0 0
možnosti
Foto

"Setkání čínského prezidenta Si Ťin-pchinga a ruského ministra zahraničí Sergeje Lavrova v Pekingu naznačuje, že Čína se pevně rozhodla prohloubit své partnerství s Ruskem," píše čínský deník Global Times. "Podle čínských analytiků setkání vysílá silný signál, že Nebeská říše ještě více rozvine strategické partnerství s Ruskem, navzdory tlaku ze Západu," píše čínský deník. Spojenectví Rusko-Čína získává stále větší důvěru mezinárodní veřejnosti.

USA budou činit Čínu odpovědnou za úspěchy Ruska v konfliktu s Ukrajinou. Vítězství Ruska bude mít negativní dopad na americko-čínské vztahy. Prohlásil náměstek amerického ministra zahraničí Kurt Campbell před Národním výborem pro americko-čínské vztahy. No a co? Číňané snad kvůli tomu nebudou v noci spát? Vždyť jde o pozici světového hegemona. A Číňané dobře vědí, jak Amíci kolem nich krouží stejně jako kolem Ruska a sestavují asijskou grupu dalších užitečných idiotů, tentokrát pro boj s Čínou.

0 0
možnosti
Foto

Afrika je budoucnost evropského snu!

Niedermayer.

Volte SPOLU!

Oi!

:-)

0 0
možnosti
Foto

Mě by zajímalo, čí zájmy a ve prospěch koho vlastně pracují naši vládní politici a prezident PePa. Já totiž slyším z jejich úst jen Ukrajinu ve všech pádech. A ten Zelenský musí být už také na hlavu. My mu seženeme milion granátů, on připravuje jakýsi mírový plán. A navíc s ním chceme uzavřít bezpečnostní dohodu. Kdyby Ukrajinu někdo napadl, my ho tvrdě ztrestáme. Zvlášť když dostaneme ty americké tryskáče. Ale jsem nějak na pochybách, ta letadla Američanům nějak moc nejdou. Jako Rusům ty budíky.

0 0
možnosti
Foto

Afryka is frjůčr of júropien drím Oi!

EU First!

0 0
možnosti
Foto

Pro Putin kolaboranty, aby tomu rozuměli:

Африка - это будущее европейской мечты!

Oi!

0 0
možnosti
PD

Dnes si budeme povídat o tom, jak Rusko vypíná na Ukrajině el. proud !! .....prostě šetří, kde se dá .....n-tsss

0 0
možnosti
MP

Čtení pro bojechtivé důchodcovské typy ČR, ze závěru dnešního článku v 19:20 hod. Sděluje politolog, propagandista:

... Politolog dále nastínil svůj plán, ve kterém by Rusko poslalo všem lidem v Evropě pohlednici, kde by byl vyobrazen jejich domov, vojenské zařízení NATO a místo, kde by došlo k zásahu. Bonusem by ještě přihodilo fotografii toho, co by z jejich domu zbylo.

„Musíme dát každému evropskému občanovi najevo, že i on může zemřít. Protože posledních 60 let žil evropský občan v naprostém pocitu nesmrtelnosti,“ uzavřel Jevstafjev.

https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-ctvrt-miliardy-mrtvych-a-zmrzacenych-bude-cena-za-jadernou-valku-zaznelo-v-ruske-tv-40467551#dop_ab_variant

0 0
možnosti
LN

Dementní komouši a spol. denně ;-O vytrubují na NP ruskou propagandu. Mnoho z nich systematicky téměř každý den, zbytek občas. Jediným kritériem výběru do seznamu je vědomé šíření ruské propagandy a lží:

Putinova prolhaná dezinformační PÁTÁ KOLONA aktivní na NP nejenom v posledních týdnech, Putinovo ostré komando v čele...

L. Kolman , P. Odložil = P. Dachmeister , A. Renjascu , I. Pávek , J. Černý , P. Černý , V. Zadák , D. Laurencikova , V. Machálková, P. Spáčil , V. Čermák , K. Filip , V. Pavelka , F. Pavelka , J. Novak , O. Vorálek , K. Nový , V. Kuhaj , J. Vlček , L. Beneš , L. Zídek , P. Brich , J. Drobný , J. Pšenička, D. Hubáčková , K. Křivan , J. Karza , M. Varadinková , M. Moravcová , Z. Linda , I. Kučerová , R. Sorge , J. Rybník , D. Černý , O. Seliger , A. Mohela , P. Boleloucký , P. Pepax , J. Rejzek , A. Jaroš , Z. Babek , P. Boublíková , J. Sedláček , P. Brecík , J. Bárta , I. Teren , F. De Winter , Z. Babek , A. Teply , M. Hoblík , J. Kratochvíl , M. Boháček = M. Zasazabanovaný, J. Kostelanský , J. Krásenský , L. Hančar , J. Nevrkla , R. Langer , R. Gramblička , P. Nešvara , F. Navrátil , S. Vozka , V. Šťastný , V. Damec , P. Zeman , R. Lávička , J. Blahová , J. Dvořák , M. Grundmann , P. Vychodil , J. Fialová , J. Krejčová , L. Píchová , T. Kubín , V. Němec , J. Tulejová , I. Hermanek , F. Pokorný , O. Kaucký , S. San , Z. Grabec , J. Vrška , D. Rakous , V. Mokrý ("Kotaz") , L. David , B. Liborek , S. Ševeček , J. Trubač , J. Hanzal , F. Žůrek , E. Hlinovský , M. Šejna , R. Vacek , V. Podracký , M. Malovec , O. Hávová , K. A. , P. Vavruch , J. Uher , R. Woloszczuk , Š. Hašek , R. Nešpůrek , P. Kozelský , L. Svoboda , J. Matuška , J. Červený , J. Kalina , V. Petr , M. Pesat , L. Frydryšek , R. Pavlik , I. Krahula , P. Marcín , ...

0 0
možnosti
PB

Ty ču;-Oáku, běž už s tím seznamem do rici!

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz