Neděle 21. července 2024, svátek má Vítězslav
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Ne znamená ne a podpoří to stát

Změna je v souladu s dobou, jiná je atmosféra: co by dříve takzvaně prošlo a bylo jaksi v souladu s normou, dnes by tvrdě narazilo.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

V pražské ZOO se narodila už dvě gorilí mláďata. Obávám se, že podobných případů teď značně přibude ...

0 0
možnosti
KK

To NE ! by mělo být písemně, v trojím provedení a ověřeno notářem !

0 0
možnosti

Ale soud[kyně zejména] bude vyžadova totéž pro ANO!

0 0
možnosti
JF

Komunisti mají v naší zemi svátek, před 75 roky popravili našeho hrdinu, vojáka - generála a legionáře Heliodora Píku. Byla to "odměna" za jeho činnost za války v Moskvě, kde zachránil z jejich Gulagů stovky našich občanů, i pozdějšího komunistického, a svého vraha Bedřicha Reicina a Karla Vaše.

Generál (armádní generál i. m.) Heliodor Prokop Píka (3. července 1897 Štítina[1] – 21. června 1949 Plzeň Bory) byl československý voják a legionář,[2] významný představitel zahraničního československého protinacistického odboje a po únorovém převratu oběť komunistického režimu.

cs.wikipedia.org/...íka

0 0
možnosti
KK

Inu nacisti a komunisti jedno svinstvo jsou. Žádní nepřátelé, ale konkurenti.

0 0
možnosti
LN

Dementní komouši a spol. denně ;-O vytrubují na NP ruskou propagandu. Mnoho z nich systematicky téměř každý den, zbytek občas. Jediným kritériem výběru do seznamu je vědomé šíření ruské propagandy a lží:

Putinova prolhaná dezinformační PÁTÁ KOLONA aktivní na NP nejenom v posledních týdnech, Putinovo ostré komando v čele...

L. Kolman , P. Odložil = P. Dachmeister , A. Renjascu , I. Pávek , J. Černý , P. Černý , V. Zadák , D. Laurencikova , V. Machálková, P. Spáčil , V. Čermák , K. Filip , V. Pavelka , F. Pavelka , J. Novak , O. Vorálek , K. Nový , V. Kuhaj , J. Vlček , L. Beneš , L. Zídek , P. Brich , J. Drobný , J. Pšenička, D. Hubáčková , K. Křivan , J. Karza , M. Varadinková , M. Moravcová , I. Kučerová , R. Sorge , J. Rybník , D. Černý , O. Seliger , A. Mohela , P. Pepax , J. Rejzek , A. Jaroš , Z. Babek , P. Boublíková , P. Boleloucký , J. Sedláček , P. Brecík , J. Bárta , I. Teren , F. De Winter , Z. Babek , A. Teply , M. Hoblík , J. Kratochvíl , M. Boháček = M. Zasazabanovaný, J. Kostelanský , Z. Linda , J. Krásenský , L. Hančar , J. Nevrkla , R. Langer , R. Gramblička , P. Nešvara , F. Navrátil , S. Vozka , V. Šťastný , V. Damec , P. Zeman , R. Lávička , J. Blahová , J. Dvořák , M. Grundmann , P. Vychodil , J. Fialová , J. Krejčová , L. Píchová , T. Kubín , V. Němec , J. Tulejová , I. Hermanek , F. Pokorný , O. Kaucký , S. San , Z. Grabec , J. Vrška , D. Rakous , V. Mokrý ("Kotaz") , L. David , B. Liborek , S. Ševeček , J. Trubač , J. Hanzal , F. Žůrek , E. Hlinovský , M. Šejna , R. Vacek , V. Podracký , M. Malovec , O. Hávová , K. A. , P. Vavruch , J. Uher , R. Woloszczuk , Š. Hašek , R. Nešpůrek , P. Kozelský , L. Svoboda , J. Matuška , J. Červený , J. Kalina , V. Petr , M. Pesat , L. Frydryšek , R. Pavlik , I. Krahula , P. Marcín , ...

0 0
možnosti

J95a22n 16Č60e72r73n86ý

11. 4. 2024 23:38

A co Feri ? Už bručí ?

0 0
možnosti
Foto

Tak co dáme na rozlučku. Také hodně smutná věc, toliko roků po revoluci.

Zavřít vysoké školy nelze, takže čistky na akademické půdě. Dnes je akademická půda vystavena většímu tlaku než koncem padesátých let a v období normalizace po roce 1968.

Balabán, Hrubec, Sušová-Salminen, Drulák, Ševčík. Jen pár jmen za celou armádu vědeckých pracovníků, která měla problémy se “strážci správného názoru a ideologické orientace”.

0 0
možnosti
JF

"Ruský politolog Dmitrij Jevstafjev prohlásil, že Rusko chce změnit budoucnost Evropy a že během této „změny“ dojde ke smrti nebo zmrzačení až 250 milionů Evropanů. Jevstafjev to řekl v pondělní propagandistické show Vladimira Solovjova na televizi Rossija-1, kde dále uvedl, že padlí Evropané budou „cenou“ za jadernou válku a že Rusko musí lidem v Evropě ukázat „jejich smrtelnost“.

Nu vot, moloděc, putinovec, zločinec-vrah... Jevstafjev dále uvedl, že by Rusko mělo výslovně jmenovat evropská města, která budou zničena. „A kolik bude obětí poté, co pět nebo šest jaderných střel zasáhne Paříž,“ prohlásil.

0 0
možnosti
KK

Politologové umí jen kecat. Většinou blbě. Taky tu máme politologa. Pfujtajbl fialový hnus.

0 0
možnosti
JF

Dnes bezvadné téma, nesprosťačí se a nenadává se na politická témata, ale diskutéři se soustředí na tu BLBOST včera naplno rozkvetlou v našem Parlamentu.

"Zlatokopky byly, jsou a budou" - Jistě, ale teď jim tento zbytečný a škodlivý zákon usnadnil jejich zlatokopectví... Spíš by bylo třeba, aby ministerstvo spravedlnosti přijalo opatření, aby soudci nepřijímali neuvěřitelné rozsudky, kde za dlouhodobé zneužívání-znásilňování své nevlastní nezletilé dcery vyfasoval její otčím podmínku. To je zcela jasné SELHÁNÍ naší justice... Ale to ministerstvo spravedlnosti vede brněnský Don Pablo Blažek....

0 0
možnosti
PD

Jak ministerstvo řídí soudy, Svědku Burešův?

0 0
možnosti
JF

"Rakušan hájí, Babiš prská: V EU prošel migrační balíček! Zavádí také princip, že migračním tlakem přetíženým zemím Unie solidárně pomohou ostatní buď tím, že část migrantů převezmou, nebo tyto státy podpoří finančně či materiálně." -

To jsou jasně zavedené kvoty, které Babiš odmítl, a Rakušan odkejval. Kdo si myslí že ne, je naivní hlupák. Ony se totiž Francie, Německo, Švédsko propadají při řádění muslimů z Afriky a Asie v jejich zemích do rozvratu. Tak je PŘEVEZMEME my, nebo zaplatíme 500 000 korun za každého odmítnutého muslima.... A na hranicích celé EU se nic nezmění, jen tam vzniknou desetitisíce dobře placených úřednických míst...

0 0
možnosti
PD

To asi vzniknou a pokud bude Bureš u vlády, ochotně to (z našich peněz) zaplatí. Přece nepřijde o (své) dotace.

0 0
možnosti
JF

kolman je plodnější než černoši v Africe.... Ale na kraviny.

0 0
možnosti
Foto

Já jak se rozjedu, nejsem k zastavení. Jako zamlada.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz