Čtvrtek 18. července 2024, svátek má Drahomíra
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Ne znamená ne a podpoří to stát

Změna je v souladu s dobou, jiná je atmosféra: co by dříve takzvaně prošlo a bylo jaksi v souladu s normou, dnes by tvrdě narazilo.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JM

Fialova a Rakušanova vlastizrada dostává reálné kontury: Kvótám se teď říká povinná solidarita. Migranty k nám dostanou oknem. Půl miliónu za jednoho každého. Sorosovci spěchali, dokud to mají pevně v rukou. Změní něco volby?

https://protiproud.info/?pg=1

0 0
možnosti
Foto

Pane Matuško, já například čekám, kdy se pan Rakušan vyjádří, že to bylo myšleno jako taková metafora.

0 0
možnosti
LN

PAMĚŤ NÁRODA: Zapomínat je snadné. Proto natáčíme a vyprávíme svědectví, která nesmějí zmizet.

Fotoalbum: Život na venkově. Rodinný statek drtila kolektivizace

https://www.pametnaroda.cz/cs/magazin/pribehy/fotoalbum-zivot-na-venkove-rodinny-statek-drtila-kolektivizace

(+ mnoho fotografií z té doby)

0 0
možnosti

J84a26n 81Č82e21r44n62ý

11. 4. 2024 14:57

To máš k tématu,jak sedláci znásilňovali děvečky ;-D;-D

0 0
možnosti
LK

To je mela..

Tentokrát to byl kokain v řiti, všichni se tomu smáli. Já už nechci říkat kde, ale u prostitutek,“ bušil do koalice Havlíček s tím, že z těchto kauz poté získávali peníze Starostové i TOP 09. „A pak se prokáže, že ten kokain nekončil jen u prostitutek, ale také, já to nebudu říkat kde, ale mám tady napsáno ‚v nose činitelů TOP 09‘. A dovedete si představit, že by se takhle objevil někdo z hnutí ANO, objevil by se v novinách s informacemi, kam si všude sype kokain?“ ptal se Havlíček.

0 0
možnosti
FD

Na čem ujíždí é-Havlíček?

0 0
možnosti
Foto

Vymírání Česka je nezvládnutelné. Zrovna slyším zvenku řev velké tlupy dětí. Předpokládám, že jsou to hologramy. Dopročuji přijat k nám ne 30, ale 130 tisíc migrantů nejlépe muslimského vyznání. Jinak vychcípáme a nebude mít kdo pracovat. :-P

0 0
možnosti

J58a41n 35Č55e24r61n81ý

11. 4. 2024 14:49

To jste psal už včera ;-D

0 0
možnosti
VP

Provokace západu proti Rusku , je svinská !!Západ nás obětuje proti Rusku EUEU[>-]EUEUEU[UA]

0 0
možnosti
Foto

Berete na to nějaký prášky?

0 0
možnosti
JF

"Vládní strany podle šéfa ANO Babiše kryjí korupci a klientelismus. K debatě o premiérově podílu v záložně se Sněmovna sešla z podnětu ANO už začátkem února, program schůze ale s ohledem na koaliční většinu neschválila. Premiér tehdy uznal, že chyboval, když nezapsal podíl v kampeličce do majetkového oznámení, opakované jednání Sněmovny o tomto tématu označil za absurdní. O činnost záložny se podle Lidových novin zajímají detektivové z odboru hospodářské kriminality pražského krajského ředitelství. V polovině března s ní zahájila správní řízení Česká národní banka kvůli trvajícím nedostatkům ve fungování kampeličky. Řízení směřuje k odnětí povolení působit jako družstevní záložna. ANO požádalo o svolání další mimořádné schůze, tentokrát k migračnímu paktu." -

To, co všechno zametá pod koberec tato vláda pětikolky tady ještě za těch 35 roků od Listopadu 89 nebylo. A tolik průšvihů jejich ministrů, které premiér Fiala neodvolal, ale PODRŽEL - jak tomu oni říkají je zcela unikátní...

0 0
možnosti
DM

D35a48n57i32e97l 64M70a19c87h

11. 4. 2024 14:23

Řeší to kriminálka, takže to nikdo nikam nezametá. Ostatně mi přijde absurdní, že by něco zjistila právě Babišova nemehla.

0 0
možnosti
MK

U gravitačních úložišť energie se dá s dnešní technikou opravdu dosáhnout vysoké účinnosti.. S vysokou účinností se hmota zvedne a s téměř stejnou lze později energii závaží rekuperovat.. Vysoká účinnost je třeba i u vodních turbín, apod.. Jakmile tam není tepelný cyklus, tak to jde..

Ale u gravitačního úložiště je zásadní problém, a to je to čemu říkáme nízká energetická hustota.. V tomto případě velmi nízká.. Aby to mělo jakýsi smysl, musela by se celá země osázet gravitačními úložišti.. Podobný systém je třeba setvačníkové úložiště, tam se energetická hustota trochu řeší velmi vysokými otáčkami setrvačníků.. Ale hodí se to pouze pro vyrovnávání krátkodobých výkyvů.. Viz takové velké zařízení u New Yorku..

0 0
možnosti
Foto

Jistě to není samospásné. Řešením je nakombinovat všechny možnosti, ať už co do zdrojů, jež se vhodně doplňují, tak do možnosti rozložení výroby a spotřeby v čase. A pak také mít pořád ještě závěrné plynové elektrárny, které pokryjí nedostatek energie v síti, když mají zdroje výpadek.

0 0
možnosti
VZ

Na cestu k jednomu procentu. Se svazákem Hladíkem se lidovci dostanou hladce mimo Sněmovnu.

Thomas Kulidakis

Dříve se u lidovců velmi kádrování věnoval mladý a nadějný Šimon Heller. Když mu na narozeninovém dortu přibyly svíčky nechal toho.

0 0
možnosti
JF

"Firmy nutí své dodavatele k pořízení fotovoltaik. Kdo odmítne, přijde o odběratele."-

Tak to je nové pojetí VOLNÉ SOUTĚŽE a Demokracie ?

0 0
možnosti
LN

Bitva v bahně a vodě. Ukrajinci po dlouhé době uspěli a vyhnali Rusy od Kreminny

Ukrajinská armáda po delší době zaznamenala větší úspěch v bojích proti ruským okupantům. Na severním úseku fronty - západně od města Kreminna v Luhanské oblasti - sérií protiútoků zničila jejich pozice v okolí lomu.

O úspěšném manévru Ukrajinců s odvoláním na zdroje z ozbrojených sil informuje zpravodajský web RBK Ukraine. Vytlačení Rusů dokládají také aktuální mapy amerického Institutu pro studium války, který monitoruje pohyby vojsk.

Ruští váleční blogeři na sociální síti Telegram rovněž uvádějí, že se jejich vojáci museli stáhnout kvůli prudkým ukrajinským protiútokům. V okolí Kreminny na ruské straně bojují příslušníci speciálních čečenských jednotek Achmat.

https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/uspech-ukrajincu-na-fronte-v-bahne-a-vode-vytlacili-rusy-z-l/r~8ba44166f71811eeae9c0cc47ab5f122/

[>-] V [UA]

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz