Neděle 14. července 2024, svátek má Karolína
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Ne znamená ne a podpoří to stát

Změna je v souladu s dobou, jiná je atmosféra: co by dříve takzvaně prošlo a bylo jaksi v souladu s normou, dnes by tvrdě narazilo.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

No konečně! Tak už příští rok se definitivně odstřihneme od ruské ropy. Už se nemůžu dočkat, až budu tankovat ten levnější benzín za 30 kaček. Za půl litru? Benziňák už mi snad do smrti vydrží a nebudu trpět syndromem dojetí, jako Norové loni. Kteří si pořídili ta elektrická auta. V Norsku nová oficiální diagnóza.

0 0
možnosti
Foto

Ten Diviš je docela vtipná kopa. Rusové prý ohrožují sousedy v Evropě. Co si pamatuji, tak zejména v pobaltských státech se co chvíle konaly demonstrace síly vojsk NATO v podobě čím dál početnějších vojenských cvičení. Tedy přímo Rusům za plotem. Kolem baráku mi co chvíle hauzírovaly americké konvoje. To před Američany si nemůže být jistý nikdo, může od Ameriky ležet jak chce daleko.

0 0
možnosti
PH

P59e96t97r 24H76a37n

11. 4. 2024 23:15

Ti Amíci vám ukradli slepice, hodinky, záchodovou mísu, nebo vás přímo znásilnili?

0 0
možnosti
Foto

Je tu někde Mařák? Jestli je pravda, že po posledních vyjádřeních Macrona začali Francouzi skupovat atomové bunkry.

Já bych si tady také nějaký koupil, ale nikde jsem neviděl jejich seznam. Ten seznam znají nejspíš jen naši vládní nákupčí granátů. Stejně bychom se všichni nevlezli.

Také nějaký den zpátky stálo v tisku, že američtí superboháči typu Bezos apod., si budují na různých ostrovech celé podzemní protiatomové komplexy. To jako nemíní už nikdy vylézt ven? A co budou dělat a jak se uživí, když kromě nich nikdo jiný na Zemi nezůstane? Tak budou žít jen o nějaký měsíc déle než normální smrtelníci. A s těmi miliardami si můžou v komplexech před smrtí přitopit.

0 0
možnosti
MP

"... Stavu, ve kterém se už skoro čtyři roky nachází, se říká vegetativní. Přestože je v umělém spánku, má otevřené oči a částečně je dokonce při vědomí. ..."

https://medium.seznam.cz/clanek/traveler-josef-laufer-narodil-se-ve-francii-zidovskemu-otci-a-spanelske-matce-v-stb-mel-kryci-jmeno-vostry-47268#dop_ab_variant

0 0
možnosti
MP

Parafráze nadpisu dnešního Úvodníku: Ne znamená ne a nepodpoří to systém politických stran.

Proč? Příliš mnoho politických stran v této zemi mělo ve svém názvu DEMOKRATICKÁ. Jenže skutek utek!

0 0
možnosti
MP

Možná, že se demokracie ČR nachází jen v tzv. vegetativním stavu.

0 0
možnosti
Foto

J47o88s47e15f 11B46á24r46t70a

11. 4. 2024 21:20

Na domácí politické scéně Zemanovi nejvíce vadí TOP 09. Těžší je podle něj výběr názorově nejsympatičtějšího subjektu. „Je to pro mě volba mezi čertem a ďáblem. Nedokážu jednoznačně odpovědět,“ dodal bývalý prezident v exkluzivním rozhovoru.

0 0
možnosti
PD

Alespoň malé plus pro TOPáky, pokud vadí Zemanovi.

0 0
možnosti
Foto

Včera jsem to trochu s bumbáním přehnal. Někdy se to tak přihodí, všichni jsme jen lidé.

https://www.youtube.com/watch?v=kr1bBjGxhbQ

0 0
možnosti
Foto

J21á20r60a 20F64r14a84n24k43e

11. 4. 2024 22:01

A to prase ožralé tu píše, že je abstinent.

0 0
možnosti
JM

ŠOK! Brusel vymyslel, že Češi mají EU pomoci splácet miliardové úroky z půjček, které nechaly rozkrást vlády Itálie a Slovenska! Italové přitom rozkradli víc miliard, než Češi od roku 2021 z Bruselu dostali!!

Naprostou jobovku zveřejnil včera Tony Murphy, šéf Nejvyššího kontrolního úřadu EU! Podle Murphyho v Bruselské pokladně aktuálně chybí 17 až 27 miliard EUR, (425 až 675 miliard CZK), které bude třeba brzy zaplatit za úroky z bruselských bankovních půjček! A nikdo v Bruselu ani netuší, kde na to vzít!

https://www.novarepublika.cz/2024/04/sok-brusel-vymyslel-ze-cesi-maji-eu-pomoci-splacet-miliardove-uroky-z-pujcek-ktere-nechaly-rozkrast-vlady-italie-a-slovenska-italove-pritom-rozkradli-vic-miliard-nez-cesi-od-roku-2021-z-bruselu-d

0 0
možnosti
PD

Že je celá sanace ekonomik po covidu jen hašení ekonomických požárů jižního křídla EU, to není nic nového, na to není třeba novorepublikově hysterčit.

0 0
možnosti
Foto

"Především se má začít u nákladní, lodní a letecké dopravy" vysvětlila mi prostou pravdu Ludmila Škodová, která se zabývá problematikou dopravy celý svůj život. "Auta sešrotovat, lodě potopit a letadla uzemnit" dodala, a rázně zavřela okno. Tento její názor je u obyvatel v její rodné vísce celkově nejoblíbenější..

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz