Úterý 23. července 2024, svátek má Libor
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Ne znamená ne a podpoří to stát

Změna je v souladu s dobou, jiná je atmosféra: co by dříve takzvaně prošlo a bylo jaksi v souladu s normou, dnes by tvrdě narazilo.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
OS

Kdyby přestalo financování grupy BruselskoŠtrasburských byrokratů, nebylo by votrávených dotací, ubylo by zároveň lákavých příležitostí odklánění tučných dotací i do spřátelených partajních kapes, ubylo by nákladů na soudní procesy, vězeňství a ubyla by řada postižených rodin s potřebou lékařské pomoci třeba psychiatrů ap. Jo, jo, jak říkal Jan Werich : "Kde blb, tam nebezpečno." a kolik jich je v centrále Únie, v prosklených "palácích korupce" zkorumpovaných byrokratů, personálu, korporací i vlád států. A nelze očekávat změnu. Kde jsou cíle Únie podle Lisabonské smlouvy, jako podpora míru a růstu blahobytu občanů v míru. Únie měla usilovat o udržitelný rozvoj Evropy, vyvážený hospodářský růst a cenovou stabilitu, ve vysoce konkurenceschopném sociálně tržním hospodářství směřující k plné zaměstnanosti a sploečenskému pokroku...atd Cíle a hodnoty politiky nenávisti zahrabány hodně hluboko a zůstaly votrávený dotace o zelené dluhy a dluhy z angažmá zadluženého západu v Banderastátu.

0 0
možnosti
JJ

J13u38r54a 72J27u70r40a28x

11. 4. 2024 18:13

Wiki: Lisabonská strategie byla přijata Evropskou radou v březnu roku 2000 v Lisabonu s cílem vytvořit z Evropské unie do roku 2010 „nejdynamičtější a nejkonkurenceschopnější ekonomiku světa založenou na znalostech, schopnou udržitelného hospodářského růstu, vytváření více kvalitních pracovních příležitostí a zachovávající sociální soudržnost“. K dosažení tohoto cíle se Unie rozhodla zaměřit na tyto oblasti:

Ekonomika a společnost založená na znalostech: opatření pro vytváření informační společnosti, výzkum a technologický rozvoj, strukturální reformy pro zvýšení konkurenceschopnosti, inovace a dokončení vnitřního trhu.

Modernizace evropského sociálního modelu: investice do lidí a omezení vylučování ze společnosti.

Zdravá ekonomická perspektiva a příznivý růstový výhled ekonomiky: makroekonomická opatření.

A to tam ještě nebylo nic o grýndýlu. Přesto již 14 let jsme měli být nejdynamičtější a nejkonkurenceschopnější ekonomikou světa ... a dopadlo to nějak doztracena jak bolševické pětiletky.

0 0
možnosti
JU

J29a17n 25U49r67b33a97n

11. 4. 2024 16:31

Slovenský premiér Robert Fico zdůraznil, že použití ruské vojenské síly na Ukrajině bylo hrubým porušením mezinárodního práva, Ukrajina potřebuje pomoc a projevit solidaritu. Uvedl to ve čtvrtek po společném jednání vlád Slovenska a Ukrajiny ve východoslovenských Michalovcích. Předseda slovenské vlády konstatoval, že Slovensko chce, aby začala mírová jednání a byl nastolený spravedlivý mír. Obě země se dohodly na prohloubení energetické spolupráce a novém železničním spojení.

Nakonec na to hovado bureše nemá ani Fico....?

0 0
možnosti
LN

Má po volbách, tak už ty slovenské nácky, co jim nadbíhal, nepotřebuje... :-P

0 0
možnosti
JU

J77a82n 95U51r50b92a72n

11. 4. 2024 16:23

Tvrdě se ve čtvrtek ohradili představitelé školských odborů proti návrhu šéfa Českomoravské konfederace odborových svazů Josefa Středuly, aby se školní docházka zkrátila o tři roky. Středula to předložil ve středu prezidentu Petru Pavlovi jako jedno z opatření, jak do budoucna zajistit důchody.

Středula chce, aby všichni byli blbci, jako von, co si ani sám neumí zaplatit příspěvky - a kdo ví, co ještě.;-D

Jó, odboráři, to ste si zvolili lůmena:-P

0 0
možnosti
LN

Středula je etalonem hlouposti. Odchytit, vycpat a uložit do Národního muzea... !:-)

0 0
možnosti
JU

J64a96n 96U50r24b94a48n

11. 4. 2024 16:18

Kromě Jourové se ANO už rozešlo také s dalšími svými třemi europoslankyněmi: Ditou Charanzovou, Martinou Dlabajovou a Radkou Maxovou.

Tu poslední neznám. Ty první dvě jsou fakt chytrý ženský. Nic pro Babiše, to dá rozum. Ale s kým Babiš tu kampaň potáhne, to nevím. Debily má už povětšinou slovené SPD.

0 0
možnosti
SG

Kdo zradil hnutí, ať táhne. Tak to má být.

0 0
možnosti
JU

J59a60n 31U26r68b68a43n

11. 4. 2024 16:10

Stála u začátků hnutí ANO v politice, po jejím desetiletém působení v Evropské komisi však už s Věrou Jourovou hnutí zřejmě nepočítá. Zbláznila se, kritizuje ji veřejně předseda ANO Andrej Babiš. Jourová má jiný pohled na dezinformace, slovenskou vládu Roberta Fica i maďarského premiéra Viktora Orbána.

Jourovou nemusím. Ovšem bureš je ultrakkt. Jeho typický způsob chování k podřízeným.

0 0
možnosti
Foto

Eurokomisařka V. Jourová Rv Čím bude pom volbách do EU?

0 0
možnosti
LN

To neměli dělat. Rusové se na sítích chlubili "vylepšeným" tankem, reakce byla drtivá

Ruští vojáci si "na koleně" zhotovili podivný kovový krunýř pro tank T-72. Ukrajinci si ho překřtili na "želví" tank a jen asi den poté, kdy vyjel na frontovou linii v okolí Krasnohorivky, západně od Doněcku, ho vypátrala jednotka s dronem. ...

https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/rusky-zelvi-tank/r~079aca86f73e11eebf960cc47ab5f122/

:-)

0 0
možnosti

RUSOVÉ „SROVNALI“ SE ZEMÍ VÝCVIKOVÝ OBJEKT V CHARKOVĚ. A to i spolu s cvičnými jednotkami NATO a západními tanky

0 0
možnosti
ZK

Inu, Astone, v dnešní digitální době není až tak nesnadné prokázat to "ano" nebo "ne". Každý má dnes mobil. Takže žádný solidní, leč prozřetelný muž holt nesmí opomenout, aby v rámci milostné předehry zapnul i nahrávání v mobilu. Ale jsou k mání jistě i daleko diskretnější možnosti pořízení takové nahrávky. Doufám, že zákon se bude vztahovat i na sex v rámci LGBT menšiny.

0 0
možnosti
Foto

Advokáti se již těší: To bude žalob, to bude peněz.

0 0
možnosti
Foto

Jenom připomínka hlavně pro pí. Václavíkovou.

Dnes se mělo konat společné zasedání vlád Ukrajiny a Slovenska. Takže Ukrajina jedná s ruským vazalem? Píšete, že Rusko už Slovensko vlastní. Přitom nově zvolený prezident potvrdil pevné a neměnné ukotvení Slovenska v EU a NATO!!!

0 0
možnosti
Foto

Jako největší přátelé. Slovenská a ukrajinská vláda se sejdou ke společnému zasedání

0 0
možnosti
LN

Dementní komouši a spol. denně ;-O vytrubují na NP ruskou propagandu. Mnoho z nich systematicky téměř každý den, zbytek občas. Jediným kritériem výběru do seznamu je vědomé šíření ruské propagandy a lží:

Putinova prolhaná dezinformační PÁTÁ KOLONA aktivní na NP nejenom v posledních týdnech, Putinovo ostré komando v čele...

L. Kolman , P. Odložil = P. Dachmeister , A. Renjascu , I. Pávek , J. Černý , P. Černý , V. Zadák , D. Laurencikova , V. Machálková, P. Spáčil , V. Čermák , K. Filip , V. Pavelka , F. Pavelka , J. Novak , O. Vorálek , K. Nový , V. Kuhaj , J. Vlček , L. Beneš , L. Zídek , P. Brich , J. Drobný , J. Pšenička, D. Hubáčková , K. Křivan , J. Karza , M. Varadinková , M. Moravcová , Z. Linda , I. Kučerová , R. Sorge , J. Rybník , D. Černý , O. Seliger , A. Mohela , P. Pepax , J. Rejzek , A. Jaroš , Z. Babek , P. Boublíková , P. Boleloucký , J. Sedláček , P. Brecík , J. Bárta , I. Teren , F. De Winter , Z. Babek , A. Teply , M. Hoblík , J. Kratochvíl , M. Boháček = M. Zasazabanovaný, J. Kostelanský , J. Krásenský , L. Hančar , J. Nevrkla , R. Langer , R. Gramblička , P. Nešvara , F. Navrátil , S. Vozka , V. Šťastný , V. Damec , P. Zeman , R. Lávička , J. Blahová , J. Dvořák , M. Grundmann , P. Vychodil , J. Fialová , J. Krejčová , L. Píchová , T. Kubín , V. Němec , J. Tulejová , I. Hermanek , F. Pokorný , O. Kaucký , S. San , Z. Grabec , J. Vrška , D. Rakous , V. Mokrý ("Kotaz") , L. David , B. Liborek , S. Ševeček , J. Trubač , J. Hanzal , F. Žůrek , E. Hlinovský , M. Šejna , R. Vacek , V. Podracký , M. Malovec , O. Hávová , K. A. , P. Vavruch , J. Uher , R. Woloszczuk , Š. Hašek , R. Nešpůrek , P. Kozelský , L. Svoboda , J. Matuška , J. Červený , J. Kalina , V. Petr , M. Pesat , L. Frydryšek , R. Pavlik , I. Krahula , P. Marcín , ...

0 0
možnosti
PS

Dementní Lejnovák, bolševický cocoot, StB by z něj měla radost.

0 0
možnosti
Foto

A55. 32R32e88n98j45a17s86c10u

11. 4. 2024 15:46

Otázka pro ministra zdravotnictví Válka? Co stojí za takovým nárůstem onemocnění...

https://t.me/neCT24/53936

0 0
možnosti
LN

Západní imperalisté přece, troubo! :-P

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz