21.5.2024 | Svátek má Monika


Diskuse k článku

105 procent alibi

Tak se jmenovala jedna z prvních detektivek natočených komunistickou kinematografií a s naším případem opravdu souvisí jen názvem. Následný vývoj kauzy Staněk opravdu nabyl už čistě groteskní podoby. Zatímco Jan Hamáček tvrdí, že krize je věcí premiéra a ten ji má vyřídit, Andrej Babiš oponuje, že je pouhým zprostředkovatelem ve věci, která se ho v podstatě netýká. Příští týden se oba pánové vezmou za ruce, půjdou před prezidenta Zemana a ten je vyhodí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
F. Šimek 17.7.2019 9:32

Poděkování.....

F. Šimek 17.7.2019 9:35

Re: Poděkování.....

Agrofest děkuje všem demonstrantům z Letenské pláně. Na uzeninách jsme tam vydělali víc, než na dotacích. Děkujeme-pokračujte.....

:-)))

:-)))

H. Omar 17.7.2019 9:37

Re: Poděkování.....

No to jste jim to nandal. Vy jste tak úžasný. :))))

S. Lazárek 17.7.2019 9:39

Re: Poděkování.....

A týhle kravině věříš Franto?

F. Šimek 17.7.2019 9:46

Re: Poděkování.....

Stando-jestli tomu věřím, nebo nevěřím, to je jiná. Určitě na tom neco pravdy je. Nebo myslíš, te ty mladý si buřty přinesli z domova v ešusu ?

S. Lazárek 17.7.2019 9:50

Re: Poděkování.....

Vezmi si tužku a papír Franto a hoď si na něj pár čísel o počtu lidí na Letné a o výši dotací pro Agrofert, ono to na tebe vykoukne, jako holá prdel z trní.

Včera jsem se díval na telku a něco mi říká, že Agrofertu brzy ztuhne úsměv na rtu.

F. Šimek 17.7.2019 9:55

Re: Poděkování.....

Stando-to já přeci moc dobře vím. Agrofest je ji ukradenej, ale jen si říkám : nejni na to něco pravdy ?

S. Lazárek 17.7.2019 9:57

Re: Poděkování.....

Nejni Franto. A nepij ten Budvar.

F. Šimek 17.7.2019 10:00

Re: Poděkování.....

ty voe-zrovna sem jeden vytáh z lednice. Taková blbost-nejsem Arnošt, abych byl celej den na šrot. Nikdá se mi to nepodařilo .

J. Jelínek 17.7.2019 9:40

Re: Poděkování.....

To je překlep, nebo někde proběhl nějaký Burešův fesťák?

D. Švik 17.7.2019 9:40

Re: Poděkování.....

:-)

H. Omar 17.7.2019 9:22

Takhle dopadají státní zásahy...

https://archiv.ihned.cz/c1-66609210-cukrovary-trapi-velke-problemy-cena-sladke-suroviny-prudce-spadla-a-vyrobci-prodelavaji-stamiliony

Co bude dál? No Buď to nechají v klidu být a tak přijde období kdy cukrovary krachnou a třeba bude i nějakou dobu nedostatek cukru, cena vzroste a pak se to urovná a poběží v klidu.

Nebo nějací aktivisté zasáhnou, budou dotovat a celé se bude opakovat a bude stát více a více peněz....

E. Pawlica 17.7.2019 9:25

Re: Takhle dopadají státní zásahy...

Na dotace je odborník vy.ebávač se zákony a hlavní dotační čerpač Babiš.

J. Václavíková 17.7.2019 9:25

Re: Takhle dopadají státní zásahy...

Vidíte nějaké aktivisty, kteří by měli potřebu dotovat krachující cukrovary? Mám dojem, že tohle je zapříčiněno poklesem spotřeby cukru. Začíná být módní se cukru vyhýbat. A je to mimochodem móda zdravá.

P. Hlosta 17.7.2019 9:30

Re: Takhle dopadají státní zásahy...

Sacharidy jsou rozhodující pro vývoj mozku u dětí a dospělí ho potřebují také. Móda rozhodně není o rozumu. ;-)

J. Václavíková 17.7.2019 9:32

Re: Takhle dopadají státní zásahy...

Plácáte, nevíte o čem.

P. Hlosta 17.7.2019 9:40

Re: Takhle dopadají státní zásahy...

Tak vo tom cukru to mám v malíčku! A důkazy blbosti sladkostních diet mám taky v dětech jedné bývalé spolupracovnice, která děcka bez cukru vychovávala a dnes jsou z nich dementi, co nedokáží žít normální život. Tři děcka trestuhodně výživou zničená, protože přeci je móda vyhýbat se cukru, tukům , masu.... ! Zpátky už to nejde, protože mozek děcek je poničený.

S tím plácáním opatrně, protože vaše víra má značné nedostatky a ne teoretické, leč v praxi ověřené.

M. Moravcová 17.7.2019 10:12

Re: Takhle dopadají státní zásahy...

asi nekonzumuje cukr

M. Prokop 17.7.2019 9:32

Re: Takhle dopadají státní zásahy...

Dokonce ani není rozumná. O tom je otoman.

H. Omar 17.7.2019 9:36

Re: Takhle dopadají státní zásahy...

Proto jsou tam dvě možnosti. Samozřejmě bude tlak na politiky ze strany cukrovarů a pak i voličů ať s tím něco udělají. Já doufám, že to nechají na trhu, ale druhá varianta nemá nulovou pravděpodobnost...

M. Prokop 17.7.2019 9:25

Re: Takhle dopadají státní zásahy...

Celkem přirozený vývoj, po pitomém EUnijním omezování výroby. Pokud nějaké cukrovary krachnou, bude to přirozené pročištění trhu, ne jako když nám EU bourala ty nejnovější.

J. Václavíková 17.7.2019 9:28

Re: Takhle dopadají státní zásahy...

EU nám bourala :-))))))) Forejt hadr!

M. Prokop 17.7.2019 9:32

Re: Takhle dopadají státní zásahy...

Nemohu za to, že o tom (podobně jako jiných věcech) prd víte. To byl EUnijní program, uměle omezovat výrobu, který se zde projevil bouráním.

http://www.vanzura.cz/stormencounter/2009_01_01.html

P. Hofman 17.7.2019 9:32

Re: Takhle dopadají státní zásahy...

To víte, Kykina na příkaz Kremlu vůči EU přitvrzuje, tak jeho poslušné, nemyslící ovečky musí taky.

P. Hlosta 17.7.2019 9:32

Re: Takhle dopadají státní zásahy...

Paměť je též odvislá od příjmu cukrů.

M. Prokop 17.7.2019 9:38

Re: Takhle dopadají státní zásahy...

Pak má ovšem logiku, že Hofman s Václavíkovou necukrují. :-P

P. Hlosta 17.7.2019 9:41

Re: Takhle dopadají státní zásahy...

:-))

F. Doušek 17.7.2019 9:39

Re: Takhle dopadají státní zásahy...

Místo českého cukrovaru v Mnichově Hradišti po letech chátrání vyrostl závod s německým vlastníkem.

E. Pawlica 17.7.2019 9:31

Re: Takhle dopadají státní zásahy...

Souhlasím s vámi pane, Prokope, až na jedno - neviděl jsem nikde u nás žádnou EU, která by nám bourala jediný cukrovar.

Pokud šlo naše cukrovarnictví ke dnu, bylo to takovými podmínkami, jaké jsme si při vstupu do EU vyjednali. A jak pravil hlavní vyjednávač Telička, vyjednávání o zemědělství " ... nebylo v hlavním politickém zadání."

Tož tak asi.

H. Omar 17.7.2019 9:34

Re: Takhle dopadají státní zásahy...

A Klaus asociační dohody podepsal.... To by se nemělo zapomenout.