15.7.2019 | Svátek má Jindřich


PR+UKÁZKA: Knižní klub vydá Tajnou zprávu o biologických a sociálních dějinách Pandory

6.5.2010 12:05

Avatar Příručka pro přežití Wilhelmová MathisonTOPlistPOUZE PRO INTERNÍ POUŽITÍ

Terénní poznámky a další data z xenologického výzkumu a vědeckých laboratoří konsorcia RDA byly shromážděny do podoby průvodce mnoha unikátními aspekty měsíce Pandora. Tato zpráva se podrobně věnuje mimozemskému ekosystému Pandory, jeho těžařské mateřské žíle a topografii, jeho flóře a fauně a kultuře, jazyku a fyziologii domorodých obyvatel, bojovných lovců a sběračů nazývaných Na’viové. Neobyčejně zisková Pandora staví překážky úspěšnému poznání a vytěžení. Pandora představuje pro vzdušné a pozemní síly RDA trvalé, každodenní nebezpečí – od pohoří Aleluja, popírajícího gravitaci, po gigantické Kamenné oblouky a od drobných, ale jedovatých vos pekelnic po obrovské thanatory. V tomto manuálu jsou rovněž zahrnuty přísně tajné a podrobné popisy techniky a zbraňových systémů používaných RDA k potlačení projevů nepřátelství ze strany domorodců a k obraně zaměstnanců před nebezpečným pandorským prostředím.

VÝSTRAHA

TENTO DOKUMENT BYL DÁN DO OBĚHU BEZ VĚDOMÍ ČI SOUHLASU KONSORCIA RDA. KAŽDÉMU, U KOHO BUDE TENTO DOKUMENT NALEZEN, HROZÍ UVĚZNĚNÍ NEBO JEŠTĚ PŘÍSNĚJŠÍ POTRESTÁNÍ.

Ukázky z knihy:

Autor: Maria Wilhelmová a Dirk Mathison
Název: Avatar. Tajná zpráva o biologických a sociálních dějinách Pandory
Vyšlo: květen 2010, Euromedia Group – Knižní klub
Redakce: Jana Jůzlová, Petra Diestlerová, David Dvořák
Překlad: Petr Kotrle
Počet stran: 206
ISBN: 978-80-242-2698-9
Doporučená cena 259,- Kč (181,- pro členy KK)

Jana Jůzlová


Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Diskuse


diskuse neobsahuje žádné příspěvky
Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...