19.7.2019 | Svátek má Čeněk


MEJLEM: Analýza duše českého televizního a filmového diváka

19.8.2010 21:56

Tento text naleznete i na www.sarden.cz, kde můžete bez registrace diskutovat a využívat mnoha dalších výhod.TOPlist

Startuje průzkum mapující preference a smýšlení televizních a filmových diváků. Pomocí barvově-asociační metody se snaží například zjistit, které žánry diváci preferují, co si myslí o české a zahraniční filmové produkci, jaké typy seriálů sledují a jak vnímají reklamu či teleshopping. Test je k dispozici na http://www.dap-services.cz/snimac/filmplus/.

PRAHA, 3. srpna 2010– Opravdu Češi nejvíce preferují české filmy? Mají raději akční, romantické nebo sci-fi? Sledují pořady o vaření nebo spíše o zahrádkaření? Co si myslí o filmech pro pamětníky? Jak diváci vnímají reklamu či teleshopping? Na tyto a další otázky (viz níže okruhy průzkumu) se snaží najít odpověď průzkum společnosti IKO TV Central Europe, provozovatele televizních kanálů Film+, Fishing&Hunting a DoQ, a společnosti DAP Services, tvůrce barvově-asociační psychologické metody testování.

Průzkum se snaží zmapovat smýšlení tuzemských televizních diváků pomocí barvově-asociačního testu. Ten umožňuje rychle a velmi spolehlivě zjistit skutečné postoje respondentů. Potvrdí nebo změní průzkum zaběhané představy o chování konzumentů televizní zábavy? Do testu je možné se zapojit na http://www.dap-services.cz/snimac/filmplus/. Průzkum bude probíhat on-line zhruba do poloviny srpna. Zodpovězení otázek průzkumu zabere přibližně deset minut.

Respondenti získají osobnostní test zdarma

Všichni respondenti průzkumu mohou zdarma získat svůj aktuální psychologický profil – jak na tom jsou z hlediska vlastních duševních sil. Obdrží e-mailem bonusový kód, který jim na portálu www.znam.se bezplatně zpřístupní patřičný test. Portál je zaměřen na osobnostní rozvoj jednotlivců. Pomáhá zjistit, v jaké psychické kondici se člověk zrovna nachází, a zároveň rozeznat a včas odstranit možné příčiny stresu.

TABULKA: Okruhy průzkumu http://www.dap-services.cz/snimac/filmplus/

  • filmový žánr
  • původ
  • žánry pořadů
  • stáří filmu
  • seriály
  • reklama
Jan Hlaváč


Moje dcera má dvě mámy. Mám na to právo?
Moje dcera má dvě mámy. Mám na to právo?

Jsem mámou jedné úžasné holčičky, která si žije ve svém batolecím světě a nic ji netrápí. To však bohužel nemohu úplně říct o sobě, tak jsem se rozhodla se ze svých obav a pochyb aspoň vypsat.

Diskuse


diskuse neobsahuje žádné příspěvky
Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...