18.1.2019 | Svátek má Vladislav


FEJETON: Jak bych vám to řekl?

28.10.2017

Jednoduše se stalo, že jsme se minulou neděli dopoledne sešli na Gruni (to je v Beskydech, pro neznalé) a setrvali zde v příjemné pohodě až do pozdního odpoledne.

Bylo to právě v tu neděli po parlamentních volbách, které v naší zemi dva dny předtím proběhly.

Kdo se tam na Gruni sešel? Inu lidé, kteří si neoficiálně říkají Přátelé Beskyd. Scházíme se tak již drahnou dobu. Jsme různého ražení, různých věků, různých zájmů, avšak Beskydy jsou jakousi naší láskou. Víme o nich hodně.

Bylo to moc pěkné setkání, jako vždy. A celý ten den našeho setkání nikoho nenapadlo, abychom se bavili o výsledcích voleb.

Proč? Aniž bychom si to řekli, uvědomujeme si, že jejich aktéři nám za to nestojí.

Nikdo z nich. A pokud nechají na pokoji naše svobody projevů a konání, ať se klidně volí mezi sebou neustále navzájem. Neboť ti současně zvolení nemohou tuto zemi poškodit více, než ti předtím zvolení.

A ekonomika či celková prosperita naší země záleží na úplně jiných lidech, než se domnívají Kalouskové, Fialové, Okamurové, Bělobrádkové či Babišové, o Pirátech a Starostech ani nemluvě.

A tak tu žijeme.Nevíte, co vařit? Inspirujte se
Nevíte, co vařit? Inspirujte se

Uvařte rodině něco dobrého.

Diskuse


B. Hudzieczek
15:13
28.10.2017

počet příspěvků: 2, poslední 29.10.2017 04:55

 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.