21.7.2019 | Svátek má VítězslavDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


RADAR: Starosta Trokavce se zbláznilŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 404, poslední: 4.6. 2008 12:26, přehled diskusí

Pro Ludvu : Prosím o vysvětlení (1.opakování otázky):
Autor: Abonent Datum: 7.1.2008 17:45

Vážený Ludvo, ještě jste mi neodpověděl na včerejší otázku, takže znovu :

Vy opravdu považujete za neprůkaznou "náboženskou víru" ?

Děkuji předem za odpověď.

Přečtěte si,prosím,následující článek a pouvažujte - je dost poučný :
Autor: Francek Datum: 7.1.2008 17:44

www:.globalaffairs.cz/cz/oldthemes/oldthem1/534.html .   

Re: Re: Re: Pro soudruha Catona:
Autor: Ludva Datum: 7.1.2008 17:39

Není na Vás moc složité, že to napadení bude nejspíš právě kvůli tomu cizímu vojenskému zařízení ?

Re: Re: Re: Neměl náhodou na mysli bomby s ochuzeným uranem, které byly též použity při humanitárním bombardování Srbska ?:
Autor: jirka.s. Datum: 7.1.2008 17:35

A ta škola, ..vole, to byla nejspíše tahle, viď :http://www.firmy.cz/Instituce-a-urady/Vzdelavaci-instituce/Zakladni-skoly/Zvlastni-pomocne-a-specialni/reg/praha

Re: Re: Re: Re: Starosta Trokavce je mimo ?:
Autor: Harpyje Datum: 7.1.2008 17:34

Předposlední "ohlas čtenářů", úplně na konci.

Re: Re: Re: Starosta Trokavce je mimo ?:
Autor: vi Datum: 7.1.2008 17:31

Upřesněte kde a já se okamžitě po přečtení omluvím.

Re: Báseň pro inteligentního starostu:
Autor: jirka.s. Datum: 7.1.2008 17:28

R^;-DR^;-DR^

Re: Re: Báseň pro inteligentního starostu:
Autor: Kobylka Lajda Datum: 7.1.2008 17:26

Je mi líto, že jsem sprostá, ale jako kopavá kobyla si to mohu dovolit! S takovým troubou těžko ztrácet krásná slova!!!;-D;-D

Re: lidoop:
Autor: Kobylka Lajda Datum: 7.1.2008 17:24

;-D;-D;-D;-D

Re: Báseň pro inteligentního starostu:
Autor: Harpyje Datum: 7.1.2008 17:23

;-D ;-D ;-D 

Báseň pro inteligentního starostu:
Autor: Kobylka Lajda Datum: 7.1.2008 17:23

"Inteligentní" báseň pro "inteligentního" starostu:

Co to máme za savce? Toť starosta z Trokavce!!! V Trokavci je narudlo, chytněme ho za pudlo!!...Už pobavil Evropu, teď mu (Y) nakopu! I Ty rudý chvostoskoku, nakopu Tě do rozkroku!!;-D;-D;-D

Vhodný kandidát za ČSSD do senátu:
Autor: Jara Datum: 7.1.2008 17:20

Komunisté, jsou vlastně zdivočelí sociální demokraté. I byvalí. Stejný kandidát je i bývalý Rathův náměstek a odpírač poplatků Dryml. Viděl jsem ho za Ratha párkrát v televizi a četl s ním nějaké rozhovory. Rath je oproti němu slušně vychovaný člověk. Takovému člověku jde určitě o blaho voličů. Jsou to korytáři nejhrubšího zrna, včetně chudáka starosty Trokavce.

Re: Re: Přátelství USA - Irák:
Autor: Trotl Datum: 7.1.2008 17:17

Víte pane, osobně již dávno vaše příspěvky nečtu. Mají totiž nulovou informační hodnotu. Takže se ani nenamáhám s vámi polemizovat.  V této vaši reakci mne však pobavilo, že se oslovujete všichni.

Re: Re: Starosta Trokavce je mimo ?:
Autor: Harpyje Datum: 7.1.2008 17:15

Ale našel! Když neumíté hledat, tak neobviňujte jiné z křivých úmyslů. Rv

Re: Pako........:
Autor: glon Datum: 7.1.2008 17:15

Starosta trokavce se nezbláznil... Jde jenom o to, že v krátké době začne předvolební kampaň na místo poslance atd. NEVĚŘÍM , že tito lidé to dělají pro blaho lidu Dělají to pro sebe. Peníze, jsou peníze a to je velká síla. o co, že ti vaši starostové budou na kandididádce vaší obce, kraje atd.Stejná situace je i vjiných krajích. Zkuste si zkontrolovat třeba zlínský kraj a starosty  atd. atd.

historie se opakuje:
Autor: Milan Datum: 7.1.2008 17:11

Tohle jsem už jednou zažil. Bylo to v 80letech a z Evropě existovalo „silné mírové hnutí“. Vedl je nějaký (západo) německý exgenerál Bastian. Jako bych slyšel teď jeho trotlovké argumenty. Potom se oběsil, když prasklo, že ho platila NDR. Ještě klika, že Reagan ty „Starwars“ tak propagoval. Kdyby to tak nebylo, tak jsme se dnes připravovali na oslavu narozenin V.I. Lenina.

Jenže nějací tupci, kteří nevidí trochu dopředu bohužel jsou všude. Mrkněte na Neapol. Několik let tam někteří občané brání udělat skládku, protože mají strach ze znečištění. Dneska je v Neapoli x tisíc tun odpadků na ulicích a lidé demonstrují, ať to někdo uklidí. V Nevadě (nevím jak se to městečko jmenuje), kdyby minulý rok někdo chtěl financovat opravu hráze zavlažovacího kanálu, tak ho ukamenují. Dnes, když hráz praskla mají v ulicích metr vody a všichni čumí. Až bude u nás nedostatek elektřiny, všichni budou řvát, ať vláda něco udělá. Zkuste se dnes pokusit postavit elektrárnu. Jo být trochu vizionář a počítat na zadní kolečka je problém. Mít u toho bolševiky - dvojnásobný. Nicméně jestli přijde ta miliarda muslimů (co někdo zmiňoval) sem, tak už se demonstrovat pro obranu rozhodně nebude. Já osobně jsem vlastně taky proti radaru. Já jsem pro rakety Pershing !!

Re: Starosta Trokavce je mimo ?:
Autor: vi Datum: 7.1.2008 17:09

Je to vůbec pravda, že to napsal? Zdá se, že kromě Wágnera to nikdo nečet a nenašel!

Re: Re: Pro soudruha Catona:
Autor: ignorant Datum: 7.1.2008 17:07

S tím nulovým významem bych si tak jistý nebyl. Napadení amerického radaru, event. státu jej hostícího, budou Spojené státy s velkou pravděpodobností hodnotit jako napadení spojence, což může vést k jejich angažovanosti ve prospěch téhož. Není to Vás moc složité? Ještě jedna poznámka: čeští turisté mohou dojít k úhoně v islámských zemích z mnoha dalších důvodů, plynoucích z naprosto jiné kultury, mentality, vzdělání atd. Podstatnější než nějaký radar je např. Prorokova karikatura.

Pako........:
Autor: lovesound Datum: 7.1.2008 17:02

Chce ještě někdo pochybovat,že tito lidé jsou fanatičtí zaslepenci?Hloupost,spojená s rudou ideologií je stejně nebezpečná jako muslimští teroristé....A TOTO by chtělo rozhodovat o státu.;-€

Re: Re: Dopis je propagandistrickým výmyslem.:
Autor: PQ Datum: 7.1.2008 17:01

Omlouvám se, toho dne píše jiný blbec, že si Američané dvojčata shodili sami, by měli záminku k boji proti terorismu, aniž by se vypořádal s těmi letadly a taky k "řízené demolici", jak píše, je na takové mrakodrapy potřeba pořádná dávka trhavin a hodně času na přípravu, čehož si jistě v budovách nikdo nevšiml... P. starota to píše až 14.12. v odpovědi na příspěvek 87.

Starosta Trokavce je mimo ?:
Autor: Ludva Datum: 7.1.2008 16:57

Možná s tím atomovým výbuchem v Afghánistanu, ale snaha USA chránit si své vlastní území a přenášet potíže jinam je známa. Například 67 pokusných atomových výbuchů na atolech Bikini a Eniwetok v letech 1945-1958 se zamořením rozsáhlých oblastí Tichomoří to nebylo nic ? Radar v Česku patří do stejné kategorie - chránit území USA a riziko přenechat hostitelské zemi. Děkuji, nechci.

Re: Otázka pravosti - Wagner to psal ? :
Autor: PQ Datum: 7.1.2008 16:54

Pan starosta v odpovědi na příspěvek č.  87 z 14.12.07 píše m.j. (překopírováno): Zřejmě nevíte, že si USA své nové jaderné zbraně zkoušely například v Afgánistánu, kde atomovými bombami zničily např. centra stará tisíce let. To podporujete?

Je Wágner tuplovaný hajzl, nebo není?:
Autor: vi Datum: 7.1.2008 16:49

Chtělo by to upřesnit ten příspěvek, nenašel jsem ho. Vzbuzuje to pocit, že Wágner překrucuje, nebo přímo lže. Pokud si to o tom atomovém útoku vymyslel, tak je opravdu "bolševická svině".

Re: Pro soudruha Catona:
Autor: Ludva Datum: 7.1.2008 16:45

S tou politikou ODS máte plnou pravdu, s radarem už méně. Až bude postaven bude vadit kromě Ruska, Severní Koreje a Íránu ještě tak zhruba miliardě muslimů po celém světě. A my získáme skvělý titul "malého Satana" a když naše turisty někde podřežou, budou to moci zdůvodnit. Už i Poláci dosti váhají, proč stavět cizí vojenské zařízení, které pro jejich obranu má nulový význam.

Re: Re: Re: Nemyslím ..:
Autor: F. Čech Datum: 7.1.2008 16:42

Buližníku. jste opravdu stejně tupý jako ten šutrák po němž se jmenujete.

Soudruhovi Ale proč ano:
Autor: F. Čech Datum: 7.1.2008 16:39

Na vaše otevřené"soudružské diskuze" bez cenzury a přímo v televizi si dobře vzpomínám. Diskutoval tam vždy soudruh skalní bolševik  Ivan Brož se soudruhem ještě skalnějším bolševikem Dušanem Rovenským a nejskalnějším bolševikem (a logicky proto lehce dementním) supersoudruhem Jamborem (na křestní jméno toho dementa si už ale díky Bohu nevzpomínám). Ale na ty jeho kecy žel Bohu zapomenout nemůžu. Opravdu plodná diskuze a potom ty hezké volby v nichž jste vždy dostávali 99,97 % hlasů. Kolik máte teď vy troubo?

Re: Už se zase mlží:
Autor: westík Datum: 7.1.2008 16:31

 Milý Cato, Vy jste snad reinkarnovaný Cato ze starého ŘímaJak jsem se dočetla, byl to  téměř nesnesitelný trouba

P.S.Jak jste si tu "většinu voličů " spočítal ?  Musím protestovat,neboť mne se na můj názor k radaru nikdo neptal(což  od Vás považuji za neuvěřitelný šlendrián)!Tak chutě do toho- dům od domu ..............

Pro soudruha Ale proč ne :
Autor: F. Čech Datum: 7.1.2008 16:28

Hleďme jak soudruhům, když nedostali po svém odstavení od moci v roce 1989 to co zasloužili otrnulo a zase zastrašují. Klekněte si vy rudý šupáku na kolena a proste nás aspoň 4 roky za odpuštění za to co jste tady s námi a republikou za pomocí svých kamarádů z Východu 40 let prováděli!!!

Re: Pro soudruha Catona:
Autor: Historik Datum: 7.1.2008 16:25

Bohužel máte plnou pravdu.

Občan určitě ano. A také může platit CELÝ NÁROD ANO:
Autor: Historik Datum: 7.1.2008 16:21

V případě Německa tomu tak bylo a o zločinech rudoarmějců ve Východním Prusku se dodnes mlčí.

Koho roku 1945 zajímalo, že Hitler odstranil nezaměstnanost a zavedl spoustu dalších opatření ve prospěch chudých?