24.5.2022 | Svátek má Jana


VíP: Aneb víkendový pokecník

14.5.2022

Tento týden měl příjemné svátky. Ve středu jsme například měli Květinový den a také den vhodný pro půst. Všude se to žlutilo pampeliškami, které putovaly na klopy, a já vzpomínala na Bedu, která milovala pampelišky a půsty rozhodně nedržela :D

Pampelišky pod Jeseníky | foto: Lika

Včera, v pátek třináctého, jsme měli Den koktejlů. Osobně se mi při slovu koktejl vybaví vynikající jahodový, napěněný... Ten byl! Máte taky nějaký svůj oblíbený?

A v sobotu máme Den stěhovavých ptáků. K nejoblíbenějším u nás patří čápi. Komu přijde vhod skutečný relax, tak doporučuji tuto podívanou - už je po jarních zápasech a toto hnízdo patří k nejúspěšnějším, co se péče o mláďata týká. Navíc okolní krajina je malebná, prostě balzám na nervy. Trochu jinou, kuriozní podívanou najdete na tomto odkazu, to je přímo čapí setkání třetího druhu :D

Anebo vyražte do přírody a koukejte se na ni přímo. Se všemi vůněmi a zvuky, štípanci a zpoceným zátylkem. A pozorujte své oblíbené tažné ptactvo a zvířenu vůbec :-)

Přeji co nejlepší sobotu a neděli.

Toto je obvyklý vípák, takže sem pište o čemkoli, co vás zajímá a oč se chcete podělit.

Lika Neviditelný pes


Chcete zpevnit tělo? Vyhrajte unikátní gely značky bioten
Chcete zpevnit tělo? Vyhrajte unikátní gely značky bioten

Plavková sezona pomalu klepe na dveře a my pro vás máme speciální soutěž o zeštíhlující gely od přírodní značky bioten. Stačí se jen přihlásit.