20.3.2023 | Svátek má Světlana


VíP: Aneb Víkendový pokecník - hlavní téma: SETKÁNÍ

18.2.2023

Setkání Zvířetníků 2023 proběhne ve dnech 25. 5. až 28. 5., takže je možné si pobyt v kempu zajistit již od čtvrtku. Pro Setkání pak bude zásadní pátek a sobota. Akce se koná v Autokempu Hranice poblíž Hranic na Moravě.

Podrobnosti o ubytování najdete zde:

https://www.dokempu.cz/pr-hranice/amk-kemp-hranice-p-s-uamk-cr-46

Hlaste se už teď, včetně počtu lidí i objektů. Platí se vždy chatka nebo bungalov, NE! jednotlivé místo. Když se podíváte na úvodní fotku kempu, tak to vpravo jsou čtyřlůžkové chatky, vlevo pak třílůžkové, všechny tmavohnědé. Ty světlé žluté jsou jednolůžkové, dvě chatky, každá má zvenku dvoje dveře a za nimi samostatnou místnost pro jednoho.

Za nimi následuje 8 dvojlůžkových, a nad nimi bungalovy v počtu čtyři se sociálkou, dvě místa dole dvě nahoře. Prostě kempová klasika. Společná nová sociální zařízení jsou hned u chatek a hospůdka taky. Na jídlech se lze domluvit s šéfem hospůdky anebo dělá i minutky atd.

Takže objednávejte obratem, ZATÍM U MNE (tj. u Jenny, a kdo nemáte její e-mail, pište Lice na zviretnik.lika@gmail.com a ona to vyřídí). Ozývejte se hned, kemp se plní, požadavky narůstají, termín objednán a blokován pro nás. Potřebuji to rychle, s termínem hned!!! Pak až budeme upřesňovat.

Jenny

Sisska chovací, autor Lika

Přeji příjemnou sobotu a neděli. A jelikož máme obvyklý vípák, vzpomínejte nejen na Setkání, ale pište sem o čemkoli, co vás zajímá a oč se chcete podělit.

Jenny Neviditelný pesKONTAKT na Liku z redakce Zvířetníku je zde více... 
ARCHIV ZVÍŘETNÍKU od února 2010 do prosince 2013 najdete na stránkách Dagmar Ruščákové DeDeník
HLEDÁTE POMOC PRO NALEZENOU VEVERKU?
Vše potřebné zjistíte zde...
Víte, jak správně psát - a to nejen na Zvířetník? Podívejte se do Nápovědníku !