28.9.2023 | Den české státnosti


PRO ZAČÁTEK PÁR SLOV

6.5.2014

Milí Zvířetníci. 

Dede tuto rubriku kormidlovala laskavou rukou celých jedenáct let a zanechala ve Zvířetníku kus srdce a hromadu práce. A teď se loučí, protože usoudila, že se posune dál, k dalším projektům, které jí budou dělat radost, tak jako se to dlouho dařilo Zvířetníku.

Léta jsem byla „mlčící čtoucí“ neboli „zabukistkou“, než jsem se odvážila něco připodotknout v diskusi. A jako spousta dalších jsem byla vlídně přijata a mohla se ohřát u společného ohně, kde se vyprávěly příběhy, lidi se chechtali, ale i vážně hovořili o zajímavých věcech. A já to všechno moc ráda poslouchala.

Jakmile tedy Dede ohlásila, že se hledá nový převozník, zastavila jsem se. Já mám totiž příběhy opravdu moc ráda a taky je ráda žiji. A proto jsem svoje služby nabídla.

Dede, moc děkuji za ty krásné roky, které jsem se Zvířetníkem mohla díky Tobě strávit, a děkuji Ti i za to, že mi teď tuto práci postupuješ.

Dneškem tedy přebírám převoznické veslo a těším se na další plavbu s vámi. Řeka, na kterou se s vámi vydávám, nemůže být stejná, na jakou se před lety vydávala Dede. Ale stále má velmi zajímavé břehy plné stromů a květin, kde se prohánějí zvířata a létají ptáci, žijí zajímavá města a pozoruhodnosti, a navíc každý z nás má doma nějaké to zvíře nebo se s nimi přátelí.

Mým úkolem je dopravit vás každý den na místo, kde se můžeme setkat, něco zajímavého se o tom všem dozvědět, popovídat si, sdělit si novinky, podělit se o radosti a starosti.

Takže vzhůru na plavbu, přátelé Zvířetníci, před bukem i za bukem. A lodní dok, kde budu nakládat vaše články a fotky na palubu, je zde:

zviretnik.lika@gmail.com

A jelikož při slavnostních proslovech všichni netrpělivě čekají, kdy už  konečně začne to hlavní, podívejte se na další dnešní článek. Pěkný den!

 

Lika Neviditelný pesKONTAKT na Liku z redakce Zvířetníku je zde více... 
ARCHIV ZVÍŘETNÍKU od února 2010 do prosince 2013 najdete na stránkách Dagmar Ruščákové DeDeník
HLEDÁTE POMOC PRO NALEZENOU VEVERKU?
Vše potřebné zjistíte zde...
Víte, jak správně psát - a to nejen na Zvířetník? Podívejte se do Nápovědníku !