16.4.2021 | Svátek má Irena


POZVÁNKA: Pohlaď kočce (d)UŠI

6.11.2015 6:36

Letos, 13. 11. 2015, proběhne již tradičně další koncert pro opuštěná, nemocná a týraná zvířata „Pohlaď kočce (d)UŠI“, který organizuje o. s. Kočičí naděje spolu s Denním stacionářem Slunečnice Pardubice, který navštěvují klienti s mentálním a kombinovaným postižením.

Tento koncert je v pořadí již 4., kdy na přípravě a propagaci s ním spojené se podílejí také klienti již jmenovaného stacionáře. Od doby spolupráce se velmi změnila i propagace této akce – sponzorsky je koncert propagován na obrazovce na ČEZ Aréně, několikrát jsme se představili v Českém rozhlasu Pardubice: „Máme hosty“ a o naší činnosti se dozvídají také žáci základních škol – v Mikulovicích, v Čeperce a také v Chrudimi. Sami se aktivně účastní pomoci – sbírají pro zvířátka krmivo a také poskytují své výrobky k charitativnímu prodeji. Letos poprvé se nám podařil domluvit prodej výrobků v ZŠ v Záboří nad Labem.

Výtěžek minulého koncertu – Kč 30 000,- byl použit na nákup 2 velkých klecí, pro kočičí mámy s koťaty a 1 velké klece s pracovním názvem „zvykací“, kde pobývají nováčci po uplynutí karanténní doby, aby si v klidu a v bezpečí zvykli na kočičí „smečku“.

Letos chceme ještě nakoupit „nemocniční“ klece pro nemocné kočky. A také zakoupit germicidní lampu s nepřímým zářením, která působí antivirově a antibakteriálně v prostoru, kde se používá. Pomůže tak likvidovat choroboplodné bakterie, které by mohly zvířata ohrozit.

Velice se těšíme na letošní interprety – v první části vystoupí sólisté taneční školy Emotion Dance, v druhé polovině skupina Chanson Trio Coucou, v jejímž podání uslyšíme nádherné francouzské šansony. Krátkým vstupem Vás potěší i klienti Denního stacionáře Slunečnice.

V přestávce budete moci, jako každoročně, zakoupit hezké dárkové předměty.

Těšíme se na Vaši podporu a pomoc na koncertě:

13. 11. 2015 od 19.00 hod. v Divadle 29, sv. Anežky České, Pardubice (cena vstupenky Kč 90).

Za veškeré projevy přízně předem děkují kočičky i pejsci „Kočičí naděje“ a všichni dobrovolníci, kteří se o tato zvířátka starají.

Pozvánka na benefiční koncert
Pavla H. Neviditelný pes


Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!