16.10.2021 | Svátek má Havel


KOČKY: Neviditelný kocour

19.5.2006 22:41

Jednou o prázdninách se u nás na dvorku objevil pěkný mourek. Nedbal hafana (jezevčík), našeho kocoura ani kočky a škemral o baštu. Co dostal, zbaštil a důstojně odkráčel. Druhý den se objevil zas, další znova. To už nodešel, usadil se bokem a spokojeně koukal co se děje. kočky exner

Sousedi byli akorát týden fuč a když se vrátili, sháněli se po kocourovi. Mouratec chrněl u nás na psí boudě (tu obývá náš koucour Lump, pes hlídá křeslo) a nijak se nevzrušoval. Sousedka se přišla zeptat, jestli jsme neviděli mouratýho kocoura, že sice měla domluvené krmení, ale přijeli a kocour nikde. Ukázal jsem spáče. To je náš Macek! No u nás je od pondělí....

Kocour se sám na zahradě evidentně nudil a vyhledal si společnost. Jestli chodil domů zkonzumovat donášenou baštu, nebo mu ji vždy zbaštila nějaká jiná kočka, nevím. Každopádně od té doby má u nás druhý domov. Jakmile by měl být doma sám, hned přijde, pravidelně také kontroluje baštu, kde ji mají lepší.

S naší domácí smečkou je jedna ruka. Je to zvláštní exentrik. Nemá rád moc mazlení, zato se rád dívá jak se něco dělá a chodí na procházky se psem a kočkou. A ještě jednu věc umí dokonale. Když se domnívá, že je někde, kde by být neměl a situaci nemá smysl řešit útěkem, předvede neviditelného kocoura.

Sbalí se do klubíčka a packama si přikreje oči. Když je takhle "neviditelný", může se s ním provádět prakticky cokoli, naprosto neraguje, protože tu přece není :)))

neviditelný kocour exner

Michal Exner


Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!