24.5.2022 | Svátek má Jana


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
jara cimrman 30.12.2008 2:10

...ja zase naopak...

Jsem v podstatě citlivý, sentimentalní člověk, kterého se hluboce dotýká smrt každé lidské bytosti. Sebevražedné islámistické atentátníky VYJIMAJE...

Větší vlastenec 30.12.2008 2:06

Hamas : Pro děti jen to nejlepší !

Rozkošná tříapůlletá Basmallah je nadaná, a má milující rodiče. Proto ví, že Židi jsou opice a prasata : http://www.youtube.com/watch?v=nhbHVEGnYD8

No řekněte sami, mohl by si někdo přát hodnější a poslušnější děvčátko ? R^V

Členové naší bratrské organizace Hamas jsou vůbec všichni dobrými rodiči. Co by mohli pro své děti chtít lepšího než Ráj ? A to Ráj co nejdříve : http://www.youtube.com/watch?v=8Ro6fsYXZ0M&feature=related

Nu, máme co dohánět, že, přátelé a soudruzi ? Náš socialismus se sice Ráji velice podobá, ale přece jenom, nesmrtelnosti dosáhli jen největší vůdcové proletariátu. A u muslimů bude v Ráji kdejaké Semtexem opásané děcko. :-/ Někdy si říkám, že bychom měli s naší ideologií něco zgruntu udělat. 

R^ VV >-  Věčně bude plát u kremelské zdi jasný oheň, věčně budou žít myšlenky nesmrtelných, na věky v srdci lidu budou Lenin se Stalinem !  >- VV R^

Jenda 30.12.2008 2:24

Re: Hamas : Pro děti jen to nejlepší !

Pripomina mi to takovy krasny kresleny ... pravdu. V jednom policku izraelsky vojak chranici vlastnim telem kocarek. V druhem palestinsky bojovnik za vetsi slavu Allllaha shovavajici se za kocarkem.

Větší vlastenec 30.12.2008 2:48

Re: Hamas : Pro děti jen to nejlepší !

Ano, tento zlovolný výplod sionisticko-pravdivé propagandy se už na webu (asi) najít nedá.

Zato se stále dá nalézt toto : http://alanpetersgraphics.blogspot.com/2007/11/holy-war-holy-shit.html

Prostě odporná pomluva národně-osvobozovacího boje arabských pracujících.  ;-P

R^ VV >-  Pravda je třídní kategorie, svoboda je poznaná nutnost !  Volte ČSSD a KSČM !  >- VV R^

gogo 30.12.2008 0:45

Britové,

když spravovali  území Palestiny jako protektorát, čelili obdobným mohamedánským útokům. Na jejich pachatele, když je zastřelili, měli svérázný způsob posledního zaopatření. Prostě to, co z nich zbylo, zašili do prasečí kůže. V ní se žádný muslim k nebeským panám nedostane. Je těžko pochopitelné, když už mají muslimští teroristé  mozky vypatlané svým náboženství, že se s nimi nezaschází obdobným způsobem. S vidinou prasečí  jízdenky do ráje by si své sebevražedné úmysly jistě rozmysleli.

mik 30.12.2008 1:06

Re: Britové,

Ano, správně, válka se vede i jinak než jen zbraněmi. A často tento způsob boje je účinnější.

Jenže dokážeš si představit ten jekot evropských pseudohumanistů? Když dokázali dělat tak obrovský kravál kvůli koránu spláchnutému do záchoda co by teprve dokázali udělat za kravál kvůli islamofašounovi v prasečí kůži. Dokud bude v EU pátá kolona musulmanů v podobě levičáků a pseudohumanistů a banda nezodpovědných evropských politiků do palestiny bude rvat miliardy ročně tak tam klid nebude.

Jenda 30.12.2008 2:18

Re: Britové,

Zasijete li do praseci kuze omylem i kousek Brita, nic moc se nedeje. Zasijete li do praseci kuze, kousek zida, ma zid problem. A vzhledem k tomu, ze po explozi nebyva uplne jasne, ktery kus masa je ci ...

Ale aspon v pripadech kdy to jasne je bych byl rozhodne pro. A rad prispeji na humanitarni dodavku par stovek prasecich kuzi.

Rohožka 30.12.2008 0:23

Ostatně soudím,

že Islám, jako celek, je zločinná ideologie. A bude, bohužel, ještě hůř !!

Hadí oči 30.12.2008 0:27

Re: Ostatně soudím,

A jsou ti proislamističtí politici v EU zaprodaní nebo úplně vypatlaní?

mik 30.12.2008 1:01

Re: Ostatně soudím,

Oboje

Hadí oči 30.12.2008 1:18

Re: Ostatně soudím,

Sebevražedná kombinace. Jenže bohužel jsou jak řidič plně naloženého autobusu, který se rozhodl spáchat sebevraždu. A tak řízení strhnul do hluboké propasti s hučící rozvodněnou řekou na dně.

Kanuk 30.12.2008 7:40

Re: Ostatně soudím,

Myslíte, že politik je vypatlaný když si chce získat co nejvíc hlasů?

RomanL 30.12.2008 9:31

Re: Ostatně soudím,

... ale to je prakticky jakékoliv náboženství, pane, jakékoliv. Já mezi ně počítám třeba i komunismus, ekologismus nebo křesťanství. Ale málokomu to dochází. Křesťané a ekologové jsou přece hodní, no ne?

relativ 30.12.2008 15:17

Re: Ostatně soudím,

Doufám,že rozlišujete mezi ekologií  jako vědou a ekologismem jako jejím politickým zneužitím.V  tom je pane RomaneL dost zásadní rozdíl. 

.

Witch 30.12.2008 12:34

to by bylo příliš jednoduché

Řekněme spíš, že dnešní ideologie není přímo učení Mohameda, stejně jako křesťanství není to, co hlásal Ježíš. Mohamed sám byl vzděláván i křesťanským mnichem a znal židovskou komunitu, takže podle svého mínění a osvícení inovoval zaostávající a bloudící učení do nejmodernější, tehdy možné formy.

Byl velice tolerantní a dobýval nová území hlavně tím, že kdo přijal islám, neplatil daně. Jediného syna mu porodila křesťanka Marie, nejmilovanější žena mu zase byla velmi, velmi pravděpodobně nevěrná(ztratila se při přesunu pouští s jedním vojákem cca na tři dny a aby odolal volání po trestu, určil mohamed počet svědků, kteří mají propříště nevěru dosvědčit). Nemluvě o tom, že čtyři manželky pravděpodobně určil jako nejúnosnější počet na jednoho muže. Pěkně mu zatápěly, byl pod pantoflem. Po narození syna mu (tuším zrovna Aiša) vmetla do tváře, že se mu tedy moc nepodobá. Ona už mu tehdy dala pár dcer, ale syn platí za víc. Mohamed to prý nechal úplně plavat, ačkoliv šlo o urážku smrtelnou.

Takže dědici Mohameda a jeho následovníci byli jeho zeťové, synek se nedožil dospělosti. Korán je záznamem Mohamedových výroků, jak si je kdo pamatoval, ale možná přesnějším, než celá slavná evangelia, která byla pečlivě probrána, co z nich bude svatým textem a co ne. Ostatně i na křesťanské tradici vidíme, co se dá na nejlepších myšlenkách zvorat a jak se na nich dá nahrabat. Muslimové za ta staletí zkrátka nejsou jiní.

mechis 30.12.2008 16:21

Re: to by bylo příliš jednoduché

Pane Carodejnice, povedl se vam vtip roku o velice tolerantnim mohamedovi. Kdyby to nebylo k placi, smal bych se az bych se za bricho popadal.

Borek@exil 30.12.2008 18:56

Re: to by bylo příliš jednoduché

Mohamed byl negramotny valecnik a kverulant. Koran ani nedokazal sam sepsat. Proto je Koran takovou snuskou nesmyslu a zmatenych biblickych pribehu.

Witch 30.12.2008 20:09

Re: to by bylo příliš jednoduché

Mohamed byl v některých směrech dost  tolerantní. Například si sakra dobře pamatoval, že ho zpočátku živila bohatá manželka, která vedla obchod. Proto byly za jistých okolností schopné ženy ve společnosti tolerovány (mají dodneška možnost obchjodovat v určitých oblastech). Pokud by jinak nebylo náboženské tolerance, při níž se muslimové považují za mladší bratry Židů a křesťanů, nemohli by vedle sebe tito příslušníci různých směrů přežít tisíciletí.  Normální soužití s Židy je zachyceno i v písemných památkách středověku. To, že se semo tamo dělaly hromádky z uťatých hlav obyvatel v dobytém městě, nesouviselo nutně s náboženstvím. 

Ba dokonce jsou písemné doklady o úctě k odvaze a statečnosti křesťanských rytířů při svatých válkách. Ano, podřezávali se v ní obě strany s chutí a bez pardonu,  ale obdiv k velkým postavám obou stran se dostal až do lidové slovesnosti. U křesťanů nikoliv.

Hadí oči 30.12.2008 23:24

Re: Tedy Witchi, ty už asi brzy budeš házet bomby.

Jako příklad tolerantnosti uvést, že ženy  "mají dodneška možnost obchodovat v určitých oblastech" , to už chce notnou dávku muslimské vypatlanosti.