24.5.2022 | Svátek má Jana


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Ludva 30.12.2008 11:30

Re: Na heslu Náboženství je opium lidstva

Ano, pod heslem Gott mit uns.

heechee 30.12.2008 11:42

Re: Na heslu Náboženství je opium lidstva

proč by proboha podle vás Rusové, Číňani, Kambodžani, Severokorejci, Uganďané, Somálci, Srbové, Chorvati, Palestinci a všelijaká další (nacionálně) socialistická pakáž všichni používali němčinu? Vy asi budete taky áááárijec, že ji tolik prosazujete, že?

RomanL 30.12.2008 12:59

Re: Na heslu Náboženství je opium lidstva

... to je kec, nacismus a komunismus jsou normální náboženství, jenom modly jsou odlišné, s ateismem ovšem nemají nic společného...

Balvan 30.12.2008 15:11

Re: Na heslu Náboženství je opium lidstva

Hans Maier: Politická náboženství totalitární režimy a křesťanství

honzak 30.12.2008 7:12

bohajeho!

"Jsem v podstatě citlivý, sentimentalní člověk, kterého se hluboce

dotýká smrt každé lidské bytosti. Sebevražedné islámistické atentátníky

nevyjímaje"

Já bych vás charakterizoval úplně jinak. Stačily by na to 3 písmena. Nicméně to neudělám a zeptám se - jak řešíte rozdělení soucitu v případě exploze izraelského školního autobusu? Podělíte ho počtem obětí?

Kanuk 30.12.2008 7:30

Re: bohajeho!

Honzaku, dokud se nenaučíte číst, tak sem raději nic nepište.

Petr Kiebel 30.12.2008 8:05

Re: bohajeho!

Chtělo by to dočíst do konce, ten úvod se pak jeví zcela jiným...jinak děkuju autorovi...R^

Witch 30.12.2008 6:41

Pan Olšer

si na něco částečně odpověděl sám. Na pochopení, jak je možné, že je tolik a takových teroristů a fanatiků, je nutné vědět ,  jak žijí. Leckde mají jedinou možnost vzdělání, a to u místního duchovního, který leckdy sám neumí číst a psát. Předává to něco málo, co  bylo i jemu pouze řečeno, ústní tradicí. Takže učí jakémusi paskvilu, který s koránem moc společného nemá, ale co on řekne, je zákon. Tak je tomu na venkově, většinou lhostejno, které země.

Není práce, mladí muži nemají, do čeho píchnout a nemůžou se ani pořádně poflakovat a tahat se ženskými, protože to prostě není možné. Na venkově na to občas padne jedna ze sester, kterou v případě otěhotnění pro nemravnost odstraní. Takže rozbouřené hormony mladíků v pohodě přesměrují velitelé na svatou válku, což je skvělý cíl a náplň života. Taktéž se nejlepším možným způsobem(propagandisticky viděno)redukuje nadměrně se množící obyvatelstvo. Nejlépe ideologicky zpracovatelné jsou děti po 10.roku a mladiství. Všude, prosím.

Vybrání cíle je jednoduché: Kdo nemá jejich svaté hodnoty? Kdo žije zhýrale a v nadbytku, zatímco oni nemají co do úst? Přece Západ, kde se rozpadá tradiční rodina (základní hodnota islámu), ženské mají nevídané, hříšné možnosti a je tu spousta krásných věcí, které by správně měly patřit muslimům. Navíc jim nasadil Západ do sousedství Židy. Oni mít ty pozemky, taky by tam udělali ráj, říká se jim. To napraví Svatá válka. Kdo by odolal být přitom ještě  navíc skvělý? Slavný? Svatý? Navíc jsou mučedníci rádi, že je za ně rodině zaplaceno.

Matky  musejí být hrdé. Jednak nesmějí dát najevo příliš smutku, protože by se rouhaly, jednak je do nich napumpován fanatismus a taky nic nevědí o realitě. Matku sleduje mnoho očí a tak přetavuje a obrací nenávist a bolest do propagandisticky žádoucího směru.

Pravda sem ze Západu nepronikne, Západ přece lže. Poukazem na Korán je jenom uráží. A od jiných muslimů? Těžko. Takže zbývá mluvit s nimi jejich řečí -likvidovat mučednictví, jak tu bylo řečeno. Bohužel.

dulcibelka 30.12.2008 9:51

Re: Pan Olšer

R^ Hezký popis. A takhle fungují odjaktěživa všichni frustráti a deprivanti, lhostejno kdy a koho pokládají za nepřítele - základ je, že má o korunu-dvě víc než oni...jen je třeba to zabalit do nějaké té ideologie.

A nepomůžou nám ani všemožné (sociální) úplatky, ani multikulti smířlivost, ba ani přestoupení k jiné víře. Ani ta příslovečná svěcená. Nebudou nikdy spokojeni - leda bychom odevzdali všechno, co máme...Chceme to udělat?

honza 30.12.2008 10:05

Pan Olšere

tento Váš názor vyvrátil sám život. Povšimněte si prosím teroristů, kteří  vystudovali anglosaské vysoké školy atd.    "piloti" , mířící na new york, také nebyli žádní nevzdělanci.

dulcibelka 30.12.2008 10:14

Re: Pan Olšere

Jak vidno, vzdělání ještě z tupého fanatika rozumnou bytost nedělá.

Witch 30.12.2008 10:35

Re: Pan Olšere

Vždycky je ještě cesta, jak oslovit i ty, kteří by měli být vzdělaní a mít rozhled. Cár papíru nikomu přemýšlivou hlavu a oproštění od osobních křivd, fanatismu a pomsty nezaručí. Co my víme, s čím vším se dotyční, ke kultuře Západu přičichlí, setkali. Třeba právě s tou "prohnilou" tolerancí a právy pro všechny, včetně žen. A to je velmi, velmi nebezpečné. Jestliže žili a studovali na západě, asi nebyli současně podobně uznáváni jako ve své vrstvě a svým ženám museli dovolovat nemyslitelné věci. 

Kolombo 30.12.2008 13:53

Re: Pan Olšer

No vidíte. Mně z toho plyne, že lidský život žádnou transcendentní hodnotu nemá. Člověk je jako multifunkční stroj. Natáhnete jeden software a perfektně vám uklidí byt. Natáhnete jiný - a rozseký vás na nudle. Bohužel je přeprogramování obtížnější než výroba nového, takže rozumným řešením je špatně naprogramované jedince zničit společně  s programátory.

Loki 30.12.2008 5:37

A co teroristky?

Nojo, ale co dělá v ráji taková černooká perská sebevražedná teroristka se sedmdesáti černookými pannami, když, jak jest od Ahmadínežáda známo, v Íránu se homosexualita nevyskytuje, což jest zřejmě třeba zobecnit na veškeré musulmanstvo ;-P ?

Kanuk 30.12.2008 6:02

Re: A co teroristky?

Jestli se nemýlím, tak machometánské ženy se do ráje nedostávají. Od toho tam mají hurisky.Co by to bylo za ráj, kdyby tam měly přístup manželky? A nedej bože (teda Alláhu) tchyně.

VL 30.12.2008 8:39

Re: A co teroristky?

Co o to, ale dovedete si představit, jaké musí mít Alláh logistické problémy s neustálými dodávkymi 72 panen na každého padlého bojovníka za slávu islámu?

Kanuk 30.12.2008 8:57

Re: A co teroristky?

Pan Allah má těch panen nekonečnou zásobu. Kromě toho, těm huriskám se každý den obnoví stav panenský, takže spotřeba není tak vysoká.

dulcibelka 30.12.2008 9:29

Re: A co teroristky?

No to teda těm mučedníkům přeju. Zasloužilá, stopadesátiletá panna?;-D

Loki 30.12.2008 11:36

Re: A co teroristky?

Jako s tím striptýzem za odměnu, který se soudruhům vůbec nelíbil, a přitom v něm vystupovaly samé zasloužilé soudržky  soudružky ;-) ...

Loki 30.12.2008 11:39

Re: A co teroristky?

Pardon, pracně se mi při psaní příspěvku podařilo do textu vpašovat přeškrtnuté (protože původně překlepem napsané) soudržky a on mi to mamlas jeden nakonec odpřeškrtne ...

Jenda 30.12.2008 14:52

Re: A co teroristky?

Are you my virgins? I hope not!

http://www.youtube.com/watch?v=1uwOL4rB-go

VL 30.12.2008 18:59

Re: A co teroristky?

To si myslíte, že se každý mučedník musí dělit o svých 72 kousků s ostatními? Tohle není komunismus ale islám. Každý by měl mít svých 72 jenom pro sebe.

A.S. Pergill 30.12.2008 2:16

Je třeba se zařídit podle toho,

že muslimové opravdu věří celé té snůšce ideologických nesmyslů s nápisem "islám" na hřbetě. A je třeba vynutit změnu legislativy o pohřebnictví tak, aby mohlo být s kadávery teroristů zacházeno "speciálním způsobem" (třeba semletí s odpadem z vepřových jatek a následné sežrání psům).

Důležité také je, že muslimové ve vyspělých zemích jsou zpravidla znatelně radikálnější než muslimové ze zemí s majoritou islámského obyvatelstva. Může za to jednak efekt "frontíru", jednak skutečnost, že alespoň část imigrantů je v islámských zemích vybírána tak, aby fungovali jako KOLONISTÉ; velmi radikální jsou i konvertité (poturčenec ...).

Co je nejdůležitější je skutečnost, že v případě islamizace Evropy by došlo k civilizačnímu kolapsu doprovázeném neschopností uživit víc než cca 20% obyvatel (ze současného stavu, včetně islámských a jiných přistěhovalců). Takže zabránění tomuto procesu i velmi drsnými metodami je plně ospravedlnitelné jako jednoznačně menší zlo.

Větší vlastenec 30.12.2008 2:37

Kdyby nebylo socialismu, nadějí lidstva by byl islám

Vážený A.S.Pergille, některé všeobecně uznávané i milované osobnosti si myslí pravý opak. S.Garaudyho připomínat raději nebudu, ale např. každý čtenář sci-fi zná tuto sentenci :

"Almost all the Alternative History computer simulations suggest that the Battle of Tours (AD 732) was one of the crucial disasters of mankind. Had Charles Martel been defeated, Islam might have resolved the internal differences that were tearing it apart and gone on to conquer Europe. Thus centuries of Christian barbarism would have been avoided, the Industrial Revolution would have started almost a thousand years earlier, and by now we would have reached the nearer stars instead of merely the further planets." Arthur C. Clarke, The Fountains of Paradise

Takže tak.

Ostatně, co můžeme my příslušníci rozmařilé a přitom úpadkové západní civilizace postavit proti pocitu štěstí chudého muslima, který právě dostal od šejka (či jiného vysokoblahorodého pána) pár šekelů nebo hrst rýže, že ? 

R^ VV >-  Islám je náboženství pokroku a míru !  Volte ČSSD a KSČM !  >- VV R^

Kanuk 30.12.2008 5:58

Re: Kdyby nebylo socialismu, nadějí lidstva by byl islám

Člověče, to myslíte vážně? Vždyť ti machometáni dodnes žijí ve středověku. Tak jak by mohli dělat průmyslovou revoluci? Ten p. Clarke musel spadnout s Marsu. Nebo to je ironie? Na druhé straně, vzato demograficky, ona ta průmyslová revoluce se také nezdá být to pravé ořechové. Bílí křesťané si udělali průmyslovou revoluci a vymírají. Machometáni si žijí ve středověku a prospívá jim to. Tak nevím.

Jenda 30.12.2008 14:43

Re: Kdyby nebylo socialismu, nadějí lidstva by byl islám

Oni ti bili krestane v ramci te prumyslove revoluce obsadili prakticky komplet Ameriku, Australii a Novy Zeland. Diky ni se mohli nekolik set let mohutne mnozit a pritom meli kam posilat populacni prebytky.

V pripade Ameriky udelali chybu, ze si tam natahali i cernousky, ale s tim uz se neda nic delat.

Víra, názor a fakta 30.12.2008 18:06

Re: Kdyby nebylo socialismu, nadějí lidstva by byl islám

Jestli se nemýlím, tak machometáni zase obsadili Afriku. Akorát že při tom nemuseli přes moře.

Kanuk 30.12.2008 2:46

Re: Je třeba se zařídit podle toho,

Co vyčítáte muslimům? Z mého syna, který nikdy o náboženství neslyšel, jeho kanadská manželka udělala kudlanku nábožnou, která se před jídlem modlí a každou neděli chodí do kostela, m.j. dávat milodary, aby velebný pán neumřel hlady (a ještě mu něco zbylo).

Kanuk 30.12.2008 2:47

Re: Je třeba se zařídit podle toho,

Jo, fakt je, že nikoho nezabil, aspoň zatím.

Muki 30.12.2008 3:02

Re: Je třeba se zařídit podle toho,

Vazne mu mlati do hlavy, ze musi zabijet a zemrit jako mucednik pro viru?  nebo jen chces ty muslimy trochu omluvit, ze i ty krestane maji fanatiky, kteri vrazdi?