27.9.2023 | Svátek má Jonáš


Diskuse k článku

RUSKO: Putinovo zdraví a „tajné“ úniky informací

Západní rozvědky přiživují spekulace o zdraví ruského prezidenta Vladimira Putina. MI6 dokonce tvrdí, že už je po smrti a má dvojníka. Jiné zprávy mu dávají „maximálně tři roky“. Spekulace o zdraví ruského prezidenta Vladimira Putina dotáhla do „dokonalosti“ britská tajná služba MI6.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Nevrkla 2.6.2022 8:26

Do roka a do dne uvidíme, do měl pravdu...

R. Meišner 2.6.2022 8:20

...že je Putin vážně nemocný posloucháme pravidelně již několik let. --jakož i to, že jednou zemře. ---bohužel prakticky z celého světového zpravodajství se stal bulvár,--ale lidé to tak chtějí a tak to má být. a navíc se to krásně prodává, že. úpadek celého lidstva v přímém přenosu. 8-o

F. Zrcek 2.6.2022 8:15

A taky je větší než kdokoli z unijních politiků a má takhle dlouhý fousy!

F. Zrcek 2.6.2022 8:06

Pan autor předkládá chmurno. Ale rozhodně to není šíření dezinformace, v článku totiž není ani info, ani jeho opaku ani zbla. Autor, Jeremijáš pražský, po vzoru kremelské propagandy a životního moudra babky klepáčové jenom temně mlží, dští chandru a varuje nás nevědomé před něčím nevýslovným, neb dosti se**me jediného boha z kostelíku Vasilije Blaženého Nahatého. Snaží se působit dojmem, že sice ví, ale nesmí ani naznačovat. Za bolševika celkem běžný způsob, jak informovat o dění na prohnilém imperialistickém západě. Autoru se evidentně stýská po dobách, kdy platilo sovětský svaz - mírová hráz.

Kdyby se aspoň vymáčk, že teď po Lžiputinovi 634 konečně přijde Lžiputin 839, a to je ten správný fous, ten konečně porazí Ukrajinu a vezme to hned dál až do Lisabonu, jmenuje orbána gubernátorem Narodnoj respubliky Sredňaja Jevrópa a zavede nám zlatem podložený rubl.

Ale válka je prevít, nikdo neví jak dopadne. Co kdyby to nakonec vyhráli ukrofašisti - no hrůza pomyslet.

V každém případě v souhlasu s autorem doporučuju mít předem sbalený uzlík, pevné boty a něco teplého na sebe, až půjdem pěšky do vyhnanství na Sibiř.

P. Brecík 2.6.2022 8:03

Také já jim věřím.;-D Vysílají jasné signály. Až uzákoní volné sňatky všech se všemi, bude u nás vše dokonalé !! PS: Už loupu smůlu na louče a sbírám klestí na zimu.

J. Nevrkla 2.6.2022 8:01

Putin tvrdí, že zásah na Ukrajině byl nutný, protože situace tam eskalovala a bez včasného zásahu by zřejmě vedla k většímu a možná jadernému konfliktu a přímému střetu s Amerikou. Dále tvrdí, že odpojení EU od ruských energií přivede tyto země k velkým ekonomickým a sociálním problémům a rozvratu. Já dospivam k přesvědčení, že má více zdravého rozumu než kdokoliv z unijních politiků. Uvidíme, jestli realita jeho slova prokáže. Obávám se, že nevyhnutelně.

P. Hák 2.6.2022 7:52

Já bych se žádného chaosu nebál. U nás chaos nehrozí, Fialova vláda a česká média stojí v jednom šiku. Tak pevném, že ani špendlík nepropadne! A to je co? Hlavní!

F. Navrátil 2.6.2022 7:49

Konflikt na Ukrajině je zástupným střetem USA a Ruska. Skončí až poté, co se rozhodnou obě strany jednat o jeho ukončení. Zájmy Ukrajiny a její prezident Zelenskyj v tom hrají vedlejší roli a pokud se velmoci dohodnou, pak po nich neštěkne ani pes. Stejně tak po českém fialovém válečníkovi zvaným Velký signál.

P. Hák 2.6.2022 7:44

Nesmysl, Putin je Lucifer osobně. A taky Ještírek! To včera říkal Ašty (mi si tykáme) na kafi.

T. Kohout 2.6.2022 7:17

A co ten dvojník a trojník?

T. Kohout 2.6.2022 7:16

Kdo věří MI6 nemůže věřit panu Bartoňovi, to je jasné. MI6 nám podává své nejlepší rozumy a pan Bartoň o tom spekuluje, že prý to možná nebude pravda. No teda!

P. Nemec 2.6.2022 7:10

Také jste o sobě "zdělil" něco nelichotivého.

J. Ošlejšek 2.6.2022 6:50

Článek naprosto o ničem. Nebylo by bývalo lepší jít třeba do kina než se trápit

u klávesnice a zdělovat o sobě něco nelichotivého?

J. Moravec 2.6.2022 6:43

Je to od pana Bartoně takové bla, bla, bla.

R. Gramblička 2.6.2022 6:25

volali vám fčera z MI6?

R. Gramblička 2.6.2022 6:24

pokud je Putin pomocníkem ničitele obilí, pak by mně zajímalo, komu pomáhá, kdo je tím ničitelem?

I. Pávek 2.6.2022 6:16

Jsem šokován p. Zuckerová, ale v 1,30 se to dá pochopit. Přesto se ptám to je z vaší hlavy?

D. Stirsky 2.6.2022 5:38

Putin nemocný je, Bartoň jen hloupě mudruje.

R. Langer 2.6.2022 5:34

Ale, už se ničí obilí? Neříkejte! 8-o

O. Zuckerová 2.6.2022 1:30

Ano, to bych také podepsala. Je to Luciferův poskok, pomocník ničitele obilí, základní potraviny celé populace, uctívané antickým i křesťanským světem: Chrámy bohyně Demeter. Význam chleba, jak jej prezentují evangelia. Ničení obilnice není jen vandalství, je to zločin proti životu. Navíc agresor nezíská území aby na nich prosperoval, ale aby je navždy zničil.

K. Machala 2.6.2022 1:12

Trefit se do termínu invaze s týdenní nepřesností je podle mne dost přesné. Spíš byli legrační chápači Putina, kteří se vysmívali předpovědím vůbec nějaké invaze

Lékaři přirozeně nemohou odhadnout, jak dlouho bude kdokoliv žít. A že Putin zešílel, o tom se dá jen těžko pochybovat, Rusko jeho čin neposílí, nás taky ne, tak třeba je agent toho, koho to posílí.

J. Sinnreich 2.6.2022 1:06

Je zcela mozne, ze je to prave Zapad, ktery zasobuje putinovske Rusko desinformacemi. Na pr. projevem van der Leyen, ktera prohlasila, Rusko poskodime nejvice tim, kdyz budeme odebirat vice ruske levne nafty. Ma to zajimavou logiku. Jinak totiz Rus proda naftu na svetovych trzich draze a tim vice zbrani muze nakoupit.