Pondělí 22. července 2024, svátek má Magdaléna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

RUSKO: Putinovo zdraví a „tajné“ úniky informací

Západní rozvědky přiživují spekulace o zdraví ruského prezidenta Vladimira Putina. MI6 dokonce tvrdí, že už je po smrti a má dvojníka. Jiné zprávy mu dávají „maximálně tři roky“. Spekulace o zdraví ruského prezidenta Vladimira Putina dotáhla do „dokonalosti“ britská tajná služba MI6.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JP

Je to sranda, když CIA a MI6 vědí h..no, tak alespoň šíří puch. Putinovi už bude 70 a jak ukazuje ve svých vystoupeních (na koni, na ultralajtu, na hokeji,pod vodou...) je cvičený a není žádný padavka, tak může ještě dlouho vydržet.Ale všichni jsme v rukou božích a stát se může všechno.

0 0
možnosti
JJ

J57i12ř19í 59J46i34r69k17a

2. 6. 2022 11:18

V rukou božích jsou hlavně taková hovádka, která uvěří každému nesmyslu ;-D

0 0
možnosti
MB

Keby Putin jedol hmyz, mohol byť zdravší... A chránil by svet pred CO2. ;-D

https://necenzurovanapravda.cz/2022/06/velka-britanie-zacina-s-jedlym-hmyzem-vedci-chteji-krmit-deti-zakladnich-skol-kobylkami-a-moucnymi-cervy/

Velká Británie začíná s jedlým hmyzem: Vědci chtějí krmit děti základních škol kobylkami a moučnými červy.

Jak již víte, tak podle představ globalistů by měl „plebs“ získávat bílkoviny z hmyzu, umělého masa či různých jiných náhražek rostlinného původu. Produkce masa zvířat by měla být podle plánů ukončena v roce 2035. I když propaganda je v tomto směru docela slušně „rozjetá“ již nějakou dobu, stále je jen velmi málo lidí, kteří přišli na chuť novým „laskominám.“

Aby se tedy patřičně „vycvičila“ k novým stravovacím návykům alespoň nejmladší generace, rozhodli se nyní ve Velké Británii krmit hmyzem děti v základních školách. Přesně podle známého pořekadla: „Co se v mládí naučíš....“

Exkluzivní jedlý hmyz je vysoce výživný a má mnohem nižší stopu CO2 než konvenční maso, říkají vědci.

0 0
možnosti
Foto

Tak to je výhra, teď už se mi manželka a dcerky nebudou ošklíbat nad čerstvými houbami. Jaképak cavyky, je to strava budoucnosti a ještě ke všemu ber uhlíkové stopy.

0 0
možnosti
Foto

Media nás zásobují třemi typy informací:

- zprávy přesné = hlášení přesného času a datum v záhlaví

- pravděpodobné = předpověď počasí

- vylhané = ostatní

Tohle se kdysi říkalo o Rudém právu, televizi a radiu. Jak je vidět, metoda se osvědčila a není třeba ji měnit.

0 0
možnosti
PK

Bartoni, pro sichr mu pošlete jedno velké balení Paralenu. A můžete i za Holáska, který je asi nezvěstný. Klaus už svoji pozornost určitě poslal i s věnováním a podpisem.

0 0
možnosti
JV

J 69V72l58č70e17k

2. 6. 2022 12:00

Pane Kmoníčku, berete něco na ty průjmy? ;-D

0 0
možnosti
VC

Asi před snad více než rokem, jsem si všiml kratičké zprávy udajně od dcery Putina o tom, že otec je nemocen a že by měl politiku opustit.

0 0
možnosti
BR

Diskuse o Putinově zdraví nebo o jeho dvojníkovi nebo o tom, kdo přijde po něm, je folklor. Nedá se to ani trochu odhadnout.

Pokud jde o stále se opakující rady pana Bartoně, aby se Ukrajina smířila s tím, že část svého území ztratí, připadají mi předčasné. Ukrajina čeká na dodávky západních efektivních zbraní, které by mohly změnit poměry na bojišti. Toho se Putin a jeho parta obávají asi nejvíc a možná ani netušíme, čím vším vskrytu zastrašují a jak se snaží korumpovat. Tak si vysvětluji neustálé lavírování a změny postojů vrcholných politiků hlavně Německa a bohužel i USA. Nicméně nyní to vypadá tak, že se konečně rozhodli a neměli bychom je už nechat couvnout. Zesměšnili by tím celý Západ i s tím jeho slavným NATO.

Pokud Ukrajina dostane kvalitní zbraně, situace na bojištích se výrazně změní v její prospěch. Teprve potom bych zcela vážně řešil otázky typu, kolik lidských životů na obou stranách má ještě smysl obětovat pro znovudobytí konkrétních Ukrajinských území. Protože v některých případech ta cena opravdu může být strašná.

0 0
možnosti
OK

To zesměšnění bych nebral tak úkorně, to už se nám povedlo v Afganistanu a to parádně.

Ještě mám poznámku k těm zbraním. Vycvičit vojáky pro účinný boj s moderními zbraněmi bude trvat, to si dovolím tvrdit, minimálně rok. Navíc odpověď na použití takových zbraní bude poněkud tvrdší.

0 0
možnosti
RM

...že je Putin vážně nemocný posloucháme pravidelně již několik let. --jakož i to, že jednou zemře. ---bohužel prakticky z celého světového zpravodajství se stal bulvár,--ale lidé to tak chtějí a tak to má být. a navíc se to krásně prodává, že. úpadek celého lidstva v přímém přenosu. 8-o

0 0
možnosti
FZ

Pan autor předkládá chmurno. Ale rozhodně to není šíření dezinformace, v článku totiž není ani info, ani jeho opaku ani zbla. Autor, Jeremijáš pražský, po vzoru kremelské propagandy a životního moudra babky klepáčové jenom temně mlží, dští chandru a varuje nás nevědomé před něčím nevýslovným, neb dosti se**me jediného boha z kostelíku Vasilije Blaženého Nahatého. Snaží se působit dojmem, že sice ví, ale nesmí ani naznačovat. Za bolševika celkem běžný způsob, jak informovat o dění na prohnilém imperialistickém západě. Autoru se evidentně stýská po dobách, kdy platilo sovětský svaz - mírová hráz.

Kdyby se aspoň vymáčk, že teď po Lžiputinovi 634 konečně přijde Lžiputin 839, a to je ten správný fous, ten konečně porazí Ukrajinu a vezme to hned dál až do Lisabonu, jmenuje orbána gubernátorem Narodnoj respubliky Sredňaja Jevrópa a zavede nám zlatem podložený rubl.

Ale válka je prevít, nikdo neví jak dopadne. Co kdyby to nakonec vyhráli ukrofašisti - no hrůza pomyslet.

V každém případě v souhlasu s autorem doporučuju mít předem sbalený uzlík, pevné boty a něco teplého na sebe, až půjdem pěšky do vyhnanství na Sibiř.

0 0
možnosti
JN

Putin tvrdí, že zásah na Ukrajině byl nutný, protože situace tam eskalovala a bez včasného zásahu by zřejmě vedla k většímu a možná jadernému konfliktu a přímému střetu s Amerikou. Dále tvrdí, že odpojení EU od ruských energií přivede tyto země k velkým ekonomickým a sociálním problémům a rozvratu. Já dospivam k přesvědčení, že má více zdravého rozumu než kdokoliv z unijních politiků. Uvidíme, jestli realita jeho slova prokáže. Obávám se, že nevyhnutelně.

0 0
možnosti
FZ

A taky je větší než kdokoli z unijních politiků a má takhle dlouhý fousy!

0 0
možnosti
PH

P35e36t33r 59H95á12k

2. 6. 2022 7:52

Já bych se žádného chaosu nebál. U nás chaos nehrozí, Fialova vláda a česká média stojí v jednom šiku. Tak pevném, že ani špendlík nepropadne! A to je co? Hlavní!

0 0
možnosti
PB

Také já jim věřím.;-D Vysílají jasné signály. Až uzákoní volné sňatky všech se všemi, bude u nás vše dokonalé !! PS: Už loupu smůlu na louče a sbírám klestí na zimu.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz