Neděle 14. července 2024, svátek má Karolína
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

RUSKO: Putinovo zdraví a „tajné“ úniky informací

Západní rozvědky přiživují spekulace o zdraví ruského prezidenta Vladimira Putina. MI6 dokonce tvrdí, že už je po smrti a má dvojníka. Jiné zprávy mu dávají „maximálně tři roky“. Spekulace o zdraví ruského prezidenta Vladimira Putina dotáhla do „dokonalosti“ britská tajná služba MI6.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
FN

Konflikt na Ukrajině je zástupným střetem USA a Ruska. Skončí až poté, co se rozhodnou obě strany jednat o jeho ukončení. Zájmy Ukrajiny a její prezident Zelenskyj v tom hrají vedlejší roli a pokud se velmoci dohodnou, pak po nich neštěkne ani pes. Stejně tak po českém fialovém válečníkovi zvaným Velký signál.

0 0
možnosti
JO

Článek naprosto o ničem. Nebylo by bývalo lepší jít třeba do kina než se trápit

u klávesnice a zdělovat o sobě něco nelichotivého?

0 0
možnosti
PN

P22e22t60r 36N87e47m18e70c

2. 6. 2022 7:10

Také jste o sobě "zdělil" něco nelichotivého.

0 0
možnosti
JM

Je to od pana Bartoně takové bla, bla, bla.

0 0
možnosti
TK

Kdo věří MI6 nemůže věřit panu Bartoňovi, to je jasné. MI6 nám podává své nejlepší rozumy a pan Bartoň o tom spekuluje, že prý to možná nebude pravda. No teda!

0 0
možnosti
DS

Putin nemocný je, Bartoň jen hloupě mudruje.

0 0
možnosti
Foto

Trefit se do termínu invaze s týdenní nepřesností je podle mne dost přesné. Spíš byli legrační chápači Putina, kteří se vysmívali předpovědím vůbec nějaké invaze

Lékaři přirozeně nemohou odhadnout, jak dlouho bude kdokoliv žít. A že Putin zešílel, o tom se dá jen těžko pochybovat, Rusko jeho čin neposílí, nás taky ne, tak třeba je agent toho, koho to posílí.

0 0
možnosti
OZ

Ano, to bych také podepsala. Je to Luciferův poskok, pomocník ničitele obilí, základní potraviny celé populace, uctívané antickým i křesťanským světem: Chrámy bohyně Demeter. Význam chleba, jak jej prezentují evangelia. Ničení obilnice není jen vandalství, je to zločin proti životu. Navíc agresor nezíská území aby na nich prosperoval, ale aby je navždy zničil.

0 0
možnosti
JS

Je zcela mozne, ze je to prave Zapad, ktery zasobuje putinovske Rusko desinformacemi. Na pr. projevem van der Leyen, ktera prohlasila, Rusko poskodime nejvice tim, kdyz budeme odebirat vice ruske levne nafty. Ma to zajimavou logiku. Jinak totiz Rus proda naftu na svetovych trzich draze a tim vice zbrani muze nakoupit.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz