Neděle 21. července 2024, svátek má Vítězslav
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

RUSKO: Putinovo zdraví a „tajné“ úniky informací

Západní rozvědky přiživují spekulace o zdraví ruského prezidenta Vladimira Putina. MI6 dokonce tvrdí, že už je po smrti a má dvojníka. Jiné zprávy mu dávají „maximálně tři roky“. Spekulace o zdraví ruského prezidenta Vladimira Putina dotáhla do „dokonalosti“ britská tajná služba MI6.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JK

Pan VZ z Ukrajiny je zločinec. Na příkaz USA ji a možná celý svět vede do války a EU a pětikolka mu přizvukují.

0 0
možnosti
MH

Potrestáme Rusko vyhladověním a zmrznutím. Naším.

0 0
možnosti
VN

O zdraví Volodymyra Udatného by se taky dalo s úspěchem pochybovat.

0 0
možnosti
OM

O93t51t61o 60M53a21y69e91r

2. 6. 2022 22:01

.. tak se nestyďte a specifikujte k čemu jste došel.

0 0
možnosti
JF

Tak jsem nahlédl a nihil novi sub Soli - zdejší rusácká kolabošpína tradičně lže jako o život; málo platné, tradice je tradice a musí se držet - koneckonců starého psa, jak praví rčení, novým kouskům nenaučíš! :-/ Sotrudniki V.raha V.rahoviče, zdravstvujtě! ;-)

0 0
možnosti
MB

Ukrajinští fašisté uvazují občany ke sloupům, ponižují je a mučí. [UA] Slava Ukraine! [UA]

https://nastub.cz/w/j857eQSDpW1BFCdAfUXZ6F

0 0
možnosti
PD

Ruští nacisté vraždí a ničí.

0 0
možnosti

J87a50n 93Č17e95r56n58ý

2. 6. 2022 13:42

A že se nikdo nezabývá tím ukrajinským podvodem.

Jejich ombudsmankou, která měsíce šířila úchylné lži o tom, jak ruští vojáci znásilňovali děti, ženy, stařenky...Nikdy nic nebyla schopna doložit.

Ale to naším politikům vůbec nevadilo, nadšeně to opakovali. Nakonec už ty lži byly i na Banderovce moc, že ji raději odvolali.

0 0
možnosti
DN

Takže nakonec lžete vy a sám se k tomu přiznáváte - nešlo o ukrajinský podvod, ale o podvod nebo neověřitelná tvrzení jedné úřednice a ne že se tím nezabývá nikdo, ale naopak se tím zabýval ukrajinský parlament, který ji odvolal.

0 0
možnosti
PB

P94e26t63e 27B19r35i67c75h

2. 6. 2022 13:39

Jo, vodka je sviňa. A zvlášť, když se popíjí se šampaňským. To pak jeden zažije něco, čemu Rusové říkají "severnoje sijanije". Agenti MI6 ale patrně zažili něco jiného!![UA];-)

0 0
možnosti
OM

O57t46t18o 54M84a22y76e16r

2. 6. 2022 12:20

bože to je zase grafomaniakální blábol, jenom několik věcí:

- je to skutečně pobuřující nepřesnost západních tajných služeb, že Putin nenapadl Ukrajinu už 16. 2 ale o 8 dní později. Nenapadlo vás ale například, že je celkem dobré aby nepřítel nevěděl přesně datum útoku, tj. zejména v případě že vám ho někdo předem otiskne v novinách , je dobré se ho zase tak rigidně nedržet?

- ne každá onkologická léčba je chemoterapie a ne po každé musí zákonitě slézt vlasy. Je to sice Rusko, kde se s nikým v tomhle směru příliš nemažou, ale přece jenom předpokládám, že u svého nejvyššího představitele by asi použili to nejmodernější co je poruce.

- nevím jak to jinak nazvat, než "hrdinskou obranou " když se někdo úporně brání výrazné převaze. To že při tom zároveň i ustupuje je dosti logické (tedy skoro všude, s vyjímkou Ruska, kde se vlastní vojáci považujou za něco jen o málo hodnotnějšího než fašírka)

0 0
možnosti
Foto

Podle zaručených zpráv západních zpravodajských služeb je putin už osm let pod drnem.

0 0
možnosti
PD

To nesmyslné napadení Ukrajiny by nějaké chorobě (nejspíš psychické) nasvědčovalo. No a Putin je sice nejvíce vidět (snaží se), ale i on je "kolektivní".

KOLEKTIVNÍ PUTIN

Jak vlastně vznikl konflikt na Ukrajině v roce 2014 a dvě separatistické republiky, které se staly záminkou letošního útok Ruska na Ukrajinu? Plukovník ruské tajné služby Igor Girkin se poté, co se podílel na ruské anexi Krymu, přesunul na Donbas a po dlouhém snažení se mu podařilo vyvolat ozbrojený střet, do kterého se ukrajinským úřadům vůbec nechtělo. Přitom dokonce ani v Kremlu původně neplánovali odtržení tohoto území od Ukrajiny. Nakonec to ale udělali a poslali tam ruskou armádu. Tak popisuje ruský novinář Michail Zygar na základě otevřených i svých vlastních zdrojů začátek ukrajinského konfliktu. Tento příběh tvoří v jeho knize Všetci mocní Kremľa jen část pozoruhodného líčení vzestupu ruského prezidenta Vladimira Putina a jeho okolí. Kniha byla dokončena v roce 2015 a nyní vychází v reprintu. Úplně totiž nezastarala. Mimo jiné v ní Zygar tvrdí, že Putina často tlačili k rozhodnutí jeho blízcí a neexistuje jeden Putin, ale jakýsi kolektivní Putin, dílo tužeb jak Putina, tak jeho okolí. A toho je tudíž těžké, ne-li nemožné porazit.

Michail Zygar: Všetci mocní Kremľa, Absynt, 2016, 2022, 480 stran

0 0
možnosti
OK

Ten ruský novinář by se nám tady teď hodil, je to investigativec. Mohl by psát o situaci u nás, protože ty bláboly z medií se nedají poslouchat. Asi by, ale za čas nedopadl jinak než v Rusku, obzvlášť, jak jsem si přečetl na wikipedii, by chtěl „mobilizovat všechny, kteří chtějí bránit svobodný a pluralistický veřejný prostor, který je pro demokracii zásadní“.

0 0
možnosti
JJ

J59i69ř11í 49J78i58r32k36a

2. 6. 2022 11:26

Ve skutečnosti je to tak, že někdy začátkem roku zemřel Putinův letitý dvojník, Vladimír Vladimírovič musel skončit s jízdami na medvědech, létáním v čele husího hejna a potápěním se pro vzácné amfory a jal se čistit světový augiášův chlév.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz