21.5.2022 | Svátek má Monika


Diskuse k článku

FRANCIE: Zahul si trávu, zabij Žida...

Paříž, 4. dubna 2017. 66letá Židovka Sarah Halimi byla vyhozena z okna nebo balkonu svého bytu ve třetím patře. Její tělo dopadlo na dvůr. Její vrah ji před zavražděním mučil. Sousedi slyšeli křik a zavolali policii.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
K. Křivan 9.5.2020 11:22

"A jak byli potrestáni muslimští vrahové? Vůbec!"

Tak je musí potrestat Izrael. Od čeho má Mossad ?

H. Lukešová 9.5.2020 11:26

Bylo by to nejlepší! Tak jak izraelští kluci zlikvidovali ty zrůdy-pachatele, palestinské vrahy izraelských olympioniků roku 1972...Tito vrazi zalezli jako krysy do děr po celém světě, ale komando Mosadu je nalezlo a zlikvidovalo.

J. Jirka 9.5.2020 11:45

Mossad dvacátých let jedenadvacátého století není ten samý, jako Mossad poslední třetiny století dvacátého.

Dnes v Izraeli mnoho Židů uvažuje nad tím, že kdyby byli Araby zahnáni do moře, třeba by jim tam nebylo nijak špatně.

H. Lukešová 9.5.2020 11:50

Ovšem zdaleka ne všichni izraelští Židé...to jen židovští odpadlici. Většina židovského obyvatelstva v Izraeli volí pravicove náboženské strany Likud, Yamina, UTJ, ŠAS...těch židovských zrádců, kteří volí Meretz je pár, ale jsou hodně vidět.

J. Jirka 9.5.2020 13:32

< ... jsou hodně vidět >

To v současném světě stačí k úspěchu. Jistý A.H. byl taky hodně slyšet (televize byla v plenkách) a kolik lidí se u povedlo postupně přesvědčit.

A jistý K.G. to v Československu dotáhl ještě dál - v Německu za všechny neúspěchy mohli Židé, u nás za naše neúspěchy mohli ti ostatní.

Tohle přesvědčení o vlastní dokonalosti nám zůstalo dodnes, jen k těm bezejmeným druhým přibyl ještě Kalousek :-)).

H. Lukešová 9.5.2020 14:16

To je pravda a bohužel mnozí ultralevicoví odpadlí Postžidé dokonce volí i silně antisionistický Arabský seznam tihle odpadlí Postžidé volí.

Arabský seznam by chtěl izraelský národní zákon, který definuje Stát Izrael jaké národní stát židovského národa, izraelskou vlajku, menoru, Magen David jako izraelské národní symboly, zrušení Izraelského práva návratu, který stanovil, že kterýkoliv Žid, žijící kdekoliv, má právo na návrat do Eretz Yisrael (Země Izraelské) a nahrazením palestinským právem na návratem, vyklizení židovských osad v Judeji a Samaří, zrušení Kaminietzova zákona, který zakročuje proti nelegálním zabráním Negevské pouště beduíny, to by byla pro Židy v Izraeli skutečná pohroma.

Izrael, který miluji a na kterém mi záleží, by skončil. To by bylo skutečné neštěstí. Naštěstí se podařilo této pohromě předejít, Gantz odložil nenávist k Netanjahuovi a kývl na vládu národní jednoty. Dva hrdinové ze strany Telem, a jedna poslankyně ze strany Gesher, která se oddělila od Labour-Meretz deklarovali, že nepůjdou s Arabským seznamem, tím zachránili Stát Izrael a Gantz se rozhodl tedy jít do vlády s Netanjahuem.

Kdyby se dnes konaly v Izraeli volby, izraelská pravice by totiž násobně posílila, Likud by podle průzkumu získal 40 křesel, Yamina, nábožensko-sionistická strana 8, haredimské ultraortodoxní strany by si udržely stejný počet křesel, 9 (ŠAS-Sefardští strážci Tóry, 8 UTJ-Sjednocený judaismus Tóry) a celá izraelská levice by získala mnohem méně hlasů.

H. Lukešová 9.5.2020 15:33

.....chtěl zrušit.....

I. Schlägel 9.5.2020 9:20

Humus v podání "sladké Francie".

M. Martinelli 9.5.2020 9:51

ano, i tak se to dá nazvat, ale je mi z toho smutno, kam to potomci vzdělaného a moudrého voltaira za pár generací dotáhli...

J. Lukavsky 9.5.2020 9:09

"každým rokem se zvyšující počet Židů odcházejících z Francie" nu a proč ne? Israel tím posílí a Francie se oslabí. Vlastní vinou! Příliv islámu a odchod Židů bude mít jednoduchý výsledek - konec evropské Francie. V Israeli ti Židé už nebudou bezmocní a alespoň neprodají svoje životy zadarmo. Koho chtějí bohové zničit - toho raní slepotou! Probatum est. J.L. end

M. Martinelli 9.5.2020 9:58

jenže až ti židé všichni odejdou, myslíte, že ti psychicky nemocní přestanou vraždit nebo si najdou náhradu, já bych vsadil na tu náhradu, například ateisté, pak katolíci atd, i nacisti začínali pomalu a opatrně, ale s jídlem roste chuť...

H. Lukešová 9.5.2020 10:40

Skuteční praví křesťané budou asi po Židech také na tapetě. Jenže neomarxisté uvnitř církví budou budovat nový režim. Vzpomeňme si na papeže Františka, který se příliš nezastává vražděných křesťanů, ale naopak vyzývá, abychom přijímali muslimy.

Ve Švédsku luteheráni se spojují s muslimy, zakládají hnutí "Chrislamu", snaha o spojení křesťanství a islámu. No a dánští "křesťané" jsou tak daleko, že se cenzurují Bibli, vymazávají z Bible termíny Země Izrael, Izraelité...z důvodu, aby údajně rozlišili biblický Izrael od dnešního Státu Izrael. Skutečně urážka Židů. Popírat historické a náboženské spojení Židů ze Zemí Izraelskou, popírat dějiny židovského národa je stejně kruté a nelidské jako popírat holocaust...popírat taková fakta. Tak daleko zachází ideologie Chrislamu, přepisovat Bibli. To ať rovnou odmítnou celý Starý zákon (Tanach), jak mi řekl jeden můj známý, který je křesťanem, řekl smutná slova, ne Židé, ale ultralevicoví neomarxisté na Západě zabili Boha, opovrhují jím a vyhánějí ho ze všech sfér života. Tedy toho biblického Boha a nahrazují ho vyjma neomarxistických výstřelků také koránským Alláhem.

K. Křivan 9.5.2020 11:29

Francie kálí do vlastního hnízda. Vyhání ty nejinteligentnější a nahrazuje je těmi nejblbějšími.

M. Martinelli 9.5.2020 15:56

stručně a přesně jste zanalyzoval situaci ve francii a bohužel nejen tam...

F. Navrátil 9.5.2020 9:00

Rozsudek není překvapivý, protože francouzské soudy, podobně jako některé soudy ve Velké Britanii nebo Německu, již opustily evropské právní prostředí a soudí podle práva šárija.

M. Martinelli 9.5.2020 10:00

ano, máte pravdu, strašnou pravdu, máme se tady v evropě na co těšit...

K. Křivan 9.5.2020 11:13

Francouzsý národ musí zlikvidovat svou fašistickou vrchnost a její lokaje. Pak nebude problém odmuslimit Francii.

J. Sinnreich 9.5.2020 15:35

Francie uz za 2. svet valky nebojovala, protoze narod, politici i generalni stab byli bud komunisti, nebo fasiti.Francouzi tez ridili deportace zidu z uzemi Vichy.

T. Hraj 9.5.2020 8:30

Francie už šanci nemá. My ještě ano.

J. Jirka 9.5.2020 9:05

Po tom, co jsme si dobrovolně (a většina i s radostí) nasadili náhubky, si o tom dovoluji pochybovat.

Bude stačit pár dobře volených slov a Češi budou vítat muslimy mnohem radostněji, než Němci

P. Staronový 9.5.2020 9:23

Zatím se nezdá, že by k tomu Češi (kromě pár pomatenců) byli ochotni.

J. Jirka 9.5.2020 11:15

Věřil byste ještě před půl rokem, kdybych vám sem napsal, že všichni občané tohoto státu budou muset povinně nosit vlastnoručně vyrobené náhubky a že budou radostně vítat domácí vězení a uzavření hranic?

J. Kanioková 9.5.2020 12:19

A proč by NE ? Když jde o zdraví ?

J. Lukavsky 9.5.2020 19:20

Věřil byste, že všichni (skoro) občané budou jezdit vpravo? Hnus a naprosté znásilnění svatého práva každého si jezdit jak chce! PS: a co karanténa pro nemocné žloutenkou, TBC, spalničky.... také Vám to připadá jako zbytečné ba přímo škodlivé? J.L. end

Z. Lapil 10.5.2020 19:29

Jak jsem vám už jednou nabídl: stačí říct, já si tu roušku při setkání s vámi klidně sundám.

H. Lukešová 9.5.2020 9:31

Češi rozhodně nejsou jako Němci stádovitý národ, nepotřebuji svého vůdce, i když na našem území vládli komunisté přes 40 let, velká většina Čechů si nenechala otrávit mysl.

Co Němci? Měli nacisty, mnozí z Němců zůstalo nacisty i po válce, myslet si, že stačí udělat jeden proces s válečnými zločinci a tím, že bude vše "sfouknuto" je velmi velmi naivní.

No a nyní jsou největšími vítači muslimské invaze a vnucují islám a muslimské migranty všem evropským národům. A neví se vůbec o tom, že když do NSR chtěli po WW2 vstoupit Rumuni a Bulhaři, Němci je odmítli pustit, místo toho si později natáhli turecké vetřelce.

Když někteří britští Židé, někteří z potomků těch, co uprchli z nacistického Německa, chtěli imigrovat do Německa kvůli obavám z Brexitu, tak jim Němci opět zakázali vstoupit do země, ale miliony muslimů do své země přijímají. Takže líčit Merkelčino gesto otevření hranic "jako humanitární gesto" je nesmyslné a obecně urážející slovo "humanita".

M. Martinelli 9.5.2020 10:15

velice zajímavý postřeh, že vlasně muslimové pokračují v nedokončené práci nacistů, má to svoji logiku stejně jako to, že by tehdy v německu po kapitulaci 90% německých nacistů či jejich příznivců ze dne na den změnilo skutečně svoje přesvědčení...

M. Martinelli 9.5.2020 10:07

po slovech následují činy a psychicky nemocní se budou sakra činit a pakuž slova stačit nebudou...

M. Martinelli 9.5.2020 10:03

naděje umírá poslední a dokud dychám doufám - díky těmto moudrým příslovím stále věřím, že celá evropa má šanci se ještě vzpamatovat, tedy i francie...

D. Kučera 9.5.2020 8:15

Neuvěřitelné, co se může dít v Evropě roku 2020. Když se ale na to podíváme z dlouhodobé perspektivy, tak antisemitismus tu byl vždy a asi nikdy nezmizí. A tím spíše né s postupující islamizaci. Je mi líto že Židé utíkají do Izraele nebo USA, ale asi je to jediné rozumné řešení. Pro nás je to varování, protože Židé jsou jako lakmusový papírek, pokud začnou utikat, blíží se pro demokracii nějaká pohroma.