20.5.2022 | Svátek má Zbyšek


Diskuse k článku

FRANCIE: Zahul si trávu, zabij Žida...

Paříž, 4. dubna 2017. 66letá Židovka Sarah Halimi byla vyhozena z okna nebo balkonu svého bytu ve třetím patře. Její tělo dopadlo na dvůr. Její vrah ji před zavražděním mučil. Sousedi slyšeli křik a zavolali policii.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
H. Lukešová 10.5.2020 11:39

Francie je v rozkladu od roku 1967, kdy podtrhla Izrael, ačkoliv Izraelci koupili od Francouzů zbraně, uvalili embargo, zbraně nedodali a i poté, co i přesto Izraelci rozdrtili arabské síly, tak Charles De Gaulle přijal tvrdě protiizraelskou proarabskou politiku, opustil francouzko-izraelské spojenectví a začal jednoznačně odsuzovat Izraelce.

Začal odsuzovat osvobození Jeruzaléma a budování židovských domovů v Judeji a v Samaří a povolil masovou alžírskou imigraci do Francie.

Francie však bohužel není jedinou západoevropskou zemí, která podtrhla Izrael, také to s těmi zeměmi jde hezky z kopce. Ovšem trochu optimismu na závěr se ptejme, „Kde jsou všechny tyto národy, které měly v državě toto místo? Kde jsou Kananejci? Kde jsou Édomité? Kde jsou antičtí Římané a Heléni, Byzantinci, Frankové, Mamlůci, Turci? Nenávratně zmizeli v dějinách. Ale Židé jsou v Izraeli a v Judeji a Samaří stále“.

J. Pleva 10.5.2020 22:49

A pokračujte: Do Německa jako turista? Nikdy! Do Švédska jako turista? Nikdy! Do UK jako turista? Nikdy! A další... Všichni si tam natahali muslimské svinstvo a živí ho.

B. Rudolf 10.5.2020 7:32

Popsané chování policie a soudů je neuvěřitelné. Jestli je to pravda a obávám se, že je, pak je to z lidského hlediska návrat do středověku.

M. Martinelli 10.5.2020 8:09

kdepak středověk, to je současný konzumní neomarxismus, protože jenom když většině francouzů hrozilo reálné snížení životní úróvně, tak do ulic vyrazili demonstrovat (žluté vesty), ale tohle svinstvo je nechává v klidu, skoro nikdo proti tomu neprotestuje a rozšířilo se to v celé evropě a tak všichni tihle grázlové se nemají čeho obávat, stačí tisknout peníze a rozdávat dotace a nevolníci šlapou jako hodinky, ale nic netrvá věčně...

P. Jášek 10.5.2020 10:55

Tak! Středověk skončil renesancí kdežto toto skončí jako "libanon"!

P. Aron 10.5.2020 12:33

Přesně tak !

V. Církva 10.5.2020 6:53

A to je země, kterou vede uchylné Macron co se dívá s despektem na východní Evropu.

Tak nevím jak moc je polské soudnictví nezávislé, ale to francouzské je nezávislé na spravedlnosti a závislé na strachu, politické korektnosti a modernistických ideologiích.

Kdo tomu individuu vnutil marihuanu? Pokud ji užil sám a dobrovolně je za "nepříčetnost" odpovědný několikanásobně.

M. Martinelli 10.5.2020 8:27

pěkně jste popsal současnou justici v evropě a macron a spol mají tu drzost kritizovat polsko za justici a co naše dobračka jourová, myslíte že se o tom vůbec zmíní, když má na starost tu spravedlnost v eu a tak pečlivě sleduje dění v polsku a v maďarsku, já o tom silně pochybuji, protože všechna tahle svoloč se chová přesně podle přísloví "zloděj volá chyťte zloděje", aby odvrátili pozornost od vlastních lumpáren...

H. Lukešová 10.5.2020 0:51

Odkdy? Oběť byla "jen" Židovka a to se smí. Citoval Korán. V západní Evropě stačí, že podporujete Palestince, tak máte jistotu, že Vám vražda Žida projde.

Ale kdyby Žid, nebo běloch nebo kdokoliv jiný, zabil muslima, média by nepsala o ničem jiném a vrazi by byli odsouzeni k nejvyšším možným trestům. Co čekáte od šariátských soudů.

P. Novak 10.5.2020 1:15

Jestli muzu malou pripominku. Ja bych pojem palestinec nepouzival, lidi neznaji historii, a nevi jak byl vytvoren neexistujici narod falesnych palestincu.

Stejne je to divne u osvobozenych uzemi od Egyptske a Jordanske okupace. Izrael osvobodil Judsko a Samari od Jordanske okupace, navic podle dohod z Osla je sektor B pod Izraelskou vojenskou a sektor C pod civilni a vojenskou spravou, tak neni udov nazyvat tyto uzemi okupovanymi, kdyz to jsou uzemi osvobozena.

H. Lukešová 10.5.2020 1:19

Samozřejmě, že žádný "palestinský národ". Před vznikem Izraele byl Palestincem každý, ať to byl Žid, Arab, Čerkes, Domari, zkrátka, každý.

Dohody z Osla, byly největší chybou Izraele, odevzdat biblické srdce Zaslíbené země. A co dostal? Jenom vraždy, násilí a terorismus. Termín "izraelská okupace" je nesmyslná, Izrael nemůže okupovat sám sebe. Územé Eretz Yisrael patří Židům, palestinští Arabové jeden stát mají, jmenuje se Jordánsko.

V. Kain 10.5.2020 8:31

Tady je jenom jedna možnost a to je toho muslimského kripla zabít.Nikdo by nikdy nic nevyšetřil.Našli by někde zdechlého a tím by to skončilo.

P. Jášek 10.5.2020 10:58

Pokud zvolíte metodu stahování z kůže, souhlas. Jinak byste byl velmi milosrdný.

J. Jurax 10.5.2020 11:34

Jistě.

Jenže on ho bohužel nikdo nezabil. Protože to by asi médií proběhlo.

Nakonec pro muslimy je nejspíš geroj - zabil žida, resp. židovku, což je čin Alláhovi zajisté milý.

J. Vintr 10.5.2020 0:46

Odkdy se stav po požití drogy považuje za polehčující okolnost nebo dokonce důvod k beztrestnosti? To jako když ve Francii někdo nalitý jako dobytek způsobí dopravní nehodou a zabije několik lidí, vyvázne bez trestu, protože v době spáchání tohoto činu za sebe neodpovídal?

M. Martinelli 10.5.2020 8:44

ano, je to otřesné, co si ta sebranka v evropě všechno dovolí, ale i u nás se činí, například nyní ta státní zástupkyně z ostravy, co bourala s 3 promile v krvi a v minulosti už měla podobnou nehodu s chlastem a bez trestu a to se ani nedozvíme, kolikrát byla chycena ožralá za volantem bez nehody, to se tady u této verbeže automaticky dává pod koberec, samozřejmě za adekvátní protislužbu či částku, čili v malém provedení jsme si už na to zvykli no a ty extrémy, jako nyní tento z francie, zase odvane čas a vše poběží v zaběhnutých kolejí, já se jen ptám, jak dlouho...

J. Jurax 10.5.2020 11:36

No, kdyby se prohlásil za muslima, tak možná jo ... :-(

K. Křivan 9.5.2020 20:20

Velká čast soudců jsou jen zločinci v taláru. Obávám se, že většina.

V. Církva 10.5.2020 6:57

Obávám se, že právnická profese se na Západě dostává ve vážnosti někde daleko za prostitutky soutěžíce s drogovými dealery.

A to vlastní vinou.

P. Neubauer 9.5.2020 19:36

Vemte v úvahu, že to je již muslimská země, že má ještě nějaké jiné evropské parametry, nehraje roli.

P. Novak 9.5.2020 23:48

https://a2larm.cz/2015/12/izrael-neni-demokracie/

"Na vzestupu je islamofobie, která v podstatě kopíruje někdejší antisemitismus, nebo lépe řečeno „judeofobii“."

Tak podle slomo sanda jsou muslimove utlacovanou mensinou.

H. Lukešová 10.5.2020 0:08

Nestrkejte sem Šlomo Sanda, židovského odpadlíka, který nenávidí Stát Izrael a zbývající Židy. Lže, podvádí, pomlouvá Izraelce, sám o sobě napsal, že již není Židem. Šlomo Sand je lhář a podvodník, nenávidí sionismus.

Něco jako náš Emanuel Moravec, k tomu aby Izrael přežil jako stát, musí identifikovat židovské odpadlíky, židovské antisemity a proti nim bojovat, samozřejmě na poli ideologickém. A a2larm z tohoto škváru je mi zle.

P. Novak 10.5.2020 0:26

To by jste mela videt jak ho antisemiti na pravemprostoru obhajuji.

Asi jste me spatne pochopila, ale ja toho antisemitu neobhajuju, chtel jsem poukazat na jeho lzi.

H. Lukešová 10.5.2020 0:35

Tak to jsem ráda, že nejste dalším antisemitou. Není nic horšího než zrádce vlastního národa.

Když jsou antisemity Nežidé, tak to není nic neobvyklého, antisemitismus je nejstarší forma rasismu, ale vlastní zrádce, odpadlík nenávidějící sám sebe, není nic horšího. Takoví lidé nemají hřbet.

Něco Vám řeknu, asi mě neznáte, já si naopak nejvíce vážím židovských osadníků, hrdinů Země Izraelské, statečných průkopníků, zvelebující Zaslíbenou zemi. Jsem sionistka, miluji a obdivuji Stát Izrael...

K. Křivan 10.5.2020 9:56

Mluvíte mi z duše, paní Lukešová ! Israelci jsou nejinteligentnější národ. arabové naprostý protiklad.

P. Jášek 10.5.2020 11:06

Na prasečím, pardon, Pravém Prostoru budou obhajovat všechno co ublíží Západní civilizaci!

hHle, Rusáci vyhodili info, že na Ukrajině je asi 14 laboratoří které pro USA vyvíjejí viry. Tak sledujte jak rychle to nějaký maximální Bouschulín použije.

Pokud z toho Kulhavý nebo Jane K zrovna neudělají článek.

H. Lukešová 10.5.2020 11:29

PP znám, některé články mají dobré, ale některé strašné a ty diskuse jsou tak strašné, že od těch článků utíkám pryč. Zde na NP se mi líbí, většina lidí je zde slušných a když je někdo opravdu, že to musím říci, odporný, tak redakce zasáhne. I zde byli nalepení neomarxisté a různí neonacisté, no a ti neomarxisté a neonacisté odešli právě na PP.

P. Novak 10.5.2020 12:00

Na pravemprostoru byli v diskuzi i slusni lide, ale je tam sestava antisemitu a obdivovatelu islamu, a proto prestali do diskuze prispivat.

To ja kdyz tam vidim clanek o Izraeli, tak hned napisu neco o slomovi, potom o falesnych palestincich, ale bohuzel uz se mnou nechteji moc diskutovat.

A nick mam stylovy, slomo sand je ulhany levicovy aktivista

A co se tyce clanku tak vzdycky obhajuji Izrael.

H. Lukešová 10.5.2020 12:07

No a právě ti jak říkáte sestava antisemitů a obdivovatelů islámu mě natolik děsí, že se na tamějších diskusích odmítám účastnit. Vždyť by mě tam ukamenovali, no a někteří tam i hajlují. Když redakce nechce udělat pořádek a to neomarxistické a neonacistické svinstvo vymést koštětem, tak tam nemám co dělat.

Tak to jsem moc ráda, že obhajujete Izrael, že zazní alespoň nějaký slušný hlas, Šlomo Sanda nesnáším, sebenenávidějícího antisemitského Žida, nenávidějící Izrael, vlastenecké Židy, izraelské vojáky a Židy v osadách. Tito lidé slouží jako munici pro antisemity...říkají, "no podívejte Žid a říká o Židech takové věci, tak ti Židé jsou odporní...". Není nic horšího než zrádce a kolaborant.

P. Novak 10.5.2020 0:56

Ja vas prave znam, a delate zasluznou a dulezitou praci. Bohuzel tenhle radoby historik, hlavne ze je emeritnim profesorem Tel Avivske univerzity, siri lzi a muslimskou propagandu.

Podle Izraelskych zakonu trestni stihani nebrani ve funkci premiera, ale nejvyssi sound opet zasahuje.

https://www.jewish-eshop.cz/vlajka-peace/

Ja ty zidy nechapu. A jeste tam pisi o vlajce palestinskeho lidu.