27.5.2022 | Svátek má Valdemar


Diskuse k článku

FRANCIE: Zahul si trávu, zabij Žida...

Paříž, 4. dubna 2017. 66letá Židovka Sarah Halimi byla vyhozena z okna nebo balkonu svého bytu ve třetím patře. Její tělo dopadlo na dvůr. Její vrah ji před zavražděním mučil. Sousedi slyšeli křik a zavolali policii.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Janta 13.5.2020 9:16

Nevim co to sem porad melete o eurobolsevikach ? Bolsevici sedi v CR parlamente co jste si je zvolili a tech par co jsou zvoleni do EU ty jste si take zvolili tak neknucte neco o bolsevikach

M. Janta 13.5.2020 9:11

Na vasi reakci ze rikate ne !!!!! nereaguje ani muj hafan natozto lide radeji kdyz si delate profil dejte sem vase jmeno a neshcovavejte se pod tim hloupim Aooooonem troubo

V. Pavelka 12.5.2020 18:55

Jak se dá popsat spolupráce Merkel a Putina v propojení plynovodem!

V. Pavelka 12.5.2020 18:49

Je neuvěřitelná drzost Bruselu, poučovat Madarsko,Polsko,Česko o EU hodnotách když bych našel daleko horší morální, demokratické,lži u nich !!

M. Janta 11.5.2020 6:12

Jeste se vracim proc ubozaku? to jsou vsichni ubozaci co nesnasi rude komunisticke smejdy jako vy? Pravda boli co?? hlupaku AROOOONE :):)

J. Pleva 10.5.2020 22:49

A pokračujte: Do Německa jako turista? Nikdy! Do Švédska jako turista? Nikdy! Do UK jako turista? Nikdy! A další... Všichni si tam natahali muslimské svinstvo a živí ho.

J. Pleva 10.5.2020 22:38

Jacípak "islamisté" - prostě a bez manipulování názvosloví MUSLIMOVÉ !!!

P. Jášek 10.5.2020 21:13

A přeji Vám dobrou noc.

P. Jášek 10.5.2020 21:11

Základy naší Západní civilizace člověka evropského typu jsou:

Řecká filozofie,Římské právo,Křesťanství.

Já samozřejmě vím, že na západě a i u nás ti tzv "liberální" demokraté a jak píšete Vy, modernisté, se snaží naši civilizaci zlikvidovat. Je to prostě děsivá oikofobie. Já se prostě snažím aby vydržela. Žiju a chovám se podle toho.

Ovšem hoši mají celkem smůlu, jako spolupachatele si vybrali islám, právě proto, že vůbec nerozumí tomu čemu se říká náboženství a co jsou základní idee civilizací. Machometi se s nimi párat nebudou. A pokud si z Notre Dame udělají mešitu bude mě to mrzet ale kvůli zákeřným Frantíkům se z toho nepicnu. Oni totiž jsou ti co se na likvidaci naší civilizace podílejí nejvíc. Jenom se budu snažit aby se to nestalo katedrále Svatého Víta, Václava a Vojtěcha. Bohužel už jsem starý, střílet bych ještě zvládl ale už to neuběhám.

V. Církva 10.5.2020 20:39

Centrum Západu může být svým způsobem kdekoliv, protože jde především o kulturu. O kulturu, která měla v základu Křesťanství, antickou demokracii, i Magna Chartu, kulturní zvyky především germánských a keltských národů od nás pak nepatrná inspirace Slovanská. Ve ekonomii potom řemesla, konkurence, a hlavně rozmanitost kdy vítězila lepší řešení.

Z toho modernisté kteří čím dál víc ovlivňují a řídí Západ neuznávají téměř nic. Nejsou tedy Západem.

V. Církva 10.5.2020 20:33

Na léčbu psychických chorob je psychiatr. Ne diskuse pod článkem. Vyhledej ho! Plácáš naprosté debiloviny.

P. Jášek 10.5.2020 20:09

Tak už si nedělám. Patříte k těm, co neznají vlastní dějiny. My jsme vždy byli součástí Západní civilizace stejně jako třeba Polsko a Maďarsko. Od 11. století kdy se tato civilizace jasně vymezila proti své Východní příbuzné. A naopak. Naše civilizace se dělí pouze na Západní a Východní!

S. Donát 10.5.2020 19:58

O moji chápavost si neračte dělat starost. Nemluvím o umístění na mapě, mám na mysli právě tu civilizaci. Nikdy jsme mezi západní země nepatřili a když sleduji, co se v nich děje, snad ani nikdy patřit nebudeme.

Z. Lapil 10.5.2020 19:58

Taky si to říkám.

Možná největší průšvih na celém případu je to, že nás (nepochybně nejsme jediní) to napadlo. Ne že jsou blbé zákony, ne že soudkyně je blbá ...ééé... osoba, ale že soud nesoudí spravedlivě. Nebo aspoň podle zákonů, to teď a tady nechci rozebírat.

Z. Lapil 10.5.2020 19:54

Neuvědomuju si, jestli se "v komunismu" mluví vysloveně o zabíjení*/, ale rozhodně se v něm mluví o diktatuře a násilí, boji a nepřátelích, o revoluci a nemožnosti pokojné cesty.

*/ Jen tak cvičně jsem pustil prohledávač do Komunistického manifestu. Výsledek: "zabí" je tam jedinkrát, a to ještě zabíjí dvě mouchy jednou ranou.

Aby nedošlo k omylu: já vám neoponuju.

Z. Lapil 10.5.2020 19:29

Jak jsem vám už jednou nabídl: stačí říct, já si tu roušku při setkání s vámi klidně sundám.

Z. Lapil 10.5.2020 19:19

Nějakej pozdrav či co. První slovo je heil a druhé raději nevzpomínat, ale taky začíná osmým písmenem v abecedě?

P. Jášek 10.5.2020 19:17

Taky nechápavý co neví co je to civilizace a co jsou čáry na mapě.

P. Jášek 10.5.2020 19:11

Jenomže vy Západ berete geograficky. Centrum Západu může být klidně v Budapešti nebo Košicích. To s naší hranicí u Aše nemá nic společného. Otázka spíše začíná znít, jestli je třeba ta Francie ještě součástí Západu. Německo se po sjednocení pod Pruskem Západem být necítí!

H. Lukešová 10.5.2020 19:02

Děkuji za opravu. :-)

Každopádně se černochům prý (Afroameričanům) v USA hodně nadržuje u přijímacích zkoušek na univerzity, do pracovního poměru. O této situaci kdysi napsal spoustu článků pan profesor Ota Ulč, který v USA žije a zná americké poměry.

Z. Lapil 10.5.2020 19:01

Já se obávám, že těch devět chlapů je v tom z jistého pohledu nevinně: pokud mají befél nemotat se do domácích rvaček (věděli, že je vevnitř muslim a židovka?) a do muslimů (muslim tam evidentně byl), přičemž za to druhé jim hrozí vláčení tiskem a lynčování na ulici... Policajt na způsob Sedmi statečných se pomalu ale jistě mění z reálné postavy v hollywoodské klišé.

Z. Lapil 10.5.2020 18:53

Čistě jazykové upozornění: protEžování. Původně z francouzštiny, ze slova protéger, a to zase původně pochází z latinského protegere, což nese význam „chránit, krýt“ (zdroj: https://plzen.rozhlas.cz/protekce-a-protezovat-6718529).

České odvozeniny: protekce, protektorát. S těžbou to fakt nemá nic společného :-).

H. Lukešová 10.5.2020 18:28

Naprosto s Vámi souhlasím, v Maďarsku je pan politik Orbán, je vtipné, jak média tvrdí, že Maďaři nemají rádi Orbána, jak Orbán zavádí diktaturu, přitom triumfálně vítězí v Maďarsku...To ale eurobolševikům vadí, že Orbán plní vůli lidu, že nepodporuje neomarxistické zákony. Jourová, za ANO, chce poslat Maďarsko před unijní soud.

P. Aron 10.5.2020 18:23

Dělám pro to co se dá. Podporuji třeba AfD nebo britský UKIP, v Itálii Salviniho atd. Ale pokud mi současní eurobolševici říkají, že jsme nedílnou součástí Západu, tak říkám jasné NE !

P. Aron 10.5.2020 18:20

Ubožáku !

P. Aron 10.5.2020 18:18

Souhlas.

O. Seliger 10.5.2020 17:05

Mám takový možná hloupý dojem, že se kdysi, když se začalo halasně o lidských právech, se jaksi vytratila vyváženost v podobě povinností. A i díky Billově dálnici se vyspělá soukromá výroba, jíž jsou ideologické bláboly putna, přestěhovala za zisky na východ, komanč nekomanč, jen když to sype.(Podobně v meziválečné historii, soukromý kapitál kšeftoval s Německem i Japonskem. Po válce pak řada států v Evropě přikročila k zestátnění válečného byznisu v podobě bank, dolů, hutí a j.) Takže nám vyspělý západ jaksi výrobně vyčpěl. A jak ubylo mančaftu výrobního, urodilo se právníků a j., co se ujali bující košaté agendy lidskoprávní. Navíc z různých informací vyplývá, že šéfové vyspělého západu (ŠVZ) dlouhodobě nezvládají spravovat své komunity k jejich obecnému prospěchu. Kdo by taky, když jde jenom 4roky u koryta a brebend. Jednodušší je blábolit o nepřátelích za rohem, agentech, na dluh vést zbytečné neokoloniální války plné mrtvol a způsobit tím migraci. A teď se snaží tento bordel exportovat, aby jejich voliči příliš nečuměli za humna. Poučný je osud Kadáfího, co si v OSN pouštěl hubu na špacír, že v Lýbii má lid obecný lepší školství, zdravotnictví aj. než za velkou louží a jinde a zadara a jak dopad. Podobný osud sliboval boxer Kličko Janukovičovi, takže možná poslechl svého poradce Manforda a raděj se zdejchnul. Rady nebyly levné 40mega US doláčů, ale když někomu dejchaj za zády banderovy potomci není co řešit...

M. Janta 10.5.2020 16:28

Nezvante zde s tim jmenem Aron co jste vsechno vysvetloval svym znamym o Katyni a hned podemou sem napisete takove priznani ze jste pro rusky to se prece o vas vi vase prispevky tomu naznacuji ze jste rudej jako fatra :):)

S. Donát 10.5.2020 15:34

My také součástí Západu nejsme. Stejně jako nejsme součástí Východu. Jsme Střední Evropa. A není potřeba někomu pořád lézt do řiti, ani Paříži, ani Berlínu, ani Bruselu a ani Moskvě.

H. Lukešová 10.5.2020 14:59

Já také nesnáším eurobolševiky a jejich velebení Marxe, v zemích EU staví Marxovi sochy, to je šílený úpadek, ale mě nikdo ani největší eurobolševik mně ale nemůže nikdo dát nálepku rusofila...ne že bych Rusy milovala, k tomu nemám kdovíjak velký důvod, ale takovou ohnivou nenávist k Rusku necítím.

Navíc i ten darebák Putin se chová k Izraeli mnohem lépe než eurobolševičtí potentáti. Dokonce poslal Izraeli gratulaci k jeho svátku vyhlášení nezávislosti. Je to sice jen gesto, ale rozhodně potěší.