25.6.2022 | Svátek má Ivan


Diskuse k článku

FRANCIE: Zahul si trávu, zabij Žida...

Paříž, 4. dubna 2017. 66letá Židovka Sarah Halimi byla vyhozena z okna nebo balkonu svého bytu ve třetím patře. Její tělo dopadlo na dvůr. Její vrah ji před zavražděním mučil. Sousedi slyšeli křik a zavolali policii.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Pleva 10.5.2020 22:38

Jacípak "islamisté" - prostě a bez manipulování názvosloví MUSLIMOVÉ !!!

O. Seliger 10.5.2020 17:05

Mám takový možná hloupý dojem, že se kdysi, když se začalo halasně o lidských právech, se jaksi vytratila vyváženost v podobě povinností. A i díky Billově dálnici se vyspělá soukromá výroba, jíž jsou ideologické bláboly putna, přestěhovala za zisky na východ, komanč nekomanč, jen když to sype.(Podobně v meziválečné historii, soukromý kapitál kšeftoval s Německem i Japonskem. Po válce pak řada států v Evropě přikročila k zestátnění válečného byznisu v podobě bank, dolů, hutí a j.) Takže nám vyspělý západ jaksi výrobně vyčpěl. A jak ubylo mančaftu výrobního, urodilo se právníků a j., co se ujali bující košaté agendy lidskoprávní. Navíc z různých informací vyplývá, že šéfové vyspělého západu (ŠVZ) dlouhodobě nezvládají spravovat své komunity k jejich obecnému prospěchu. Kdo by taky, když jde jenom 4roky u koryta a brebend. Jednodušší je blábolit o nepřátelích za rohem, agentech, na dluh vést zbytečné neokoloniální války plné mrtvol a způsobit tím migraci. A teď se snaží tento bordel exportovat, aby jejich voliči příliš nečuměli za humna. Poučný je osud Kadáfího, co si v OSN pouštěl hubu na špacír, že v Lýbii má lid obecný lepší školství, zdravotnictví aj. než za velkou louží a jinde a zadara a jak dopad. Podobný osud sliboval boxer Kličko Janukovičovi, takže možná poslechl svého poradce Manforda a raděj se zdejchnul. Rady nebyly levné 40mega US doláčů, ale když někomu dejchaj za zády banderovy potomci není co řešit...

P. Aron 10.5.2020 12:48

Tohle je něco naprosto otřesného a svědčí to o naprostém úpadku Francie. Ale bohužel nejen Francie ale i většiny západních zemí. Západ už dávno přestal vyznávat a uznávat ty hodnoty, pro které jsme ho obdivovali. V podstatě to začalo v roce 1968, kdy my jsme měli jiné starosti. Tehdy západní radikální intelektuálové zejména ti mladí demonstrovali pod hesly : Marx, Mao, Marcuse. A tihle radikálové se stali součástí politických kulturních a mediálních elit. A podle toho dnes Západ vypadá. Já osobně jasně říkám, že se odmítám považovat za součást Západu. Toho Západu jaký je dnes.

M. Janta 10.5.2020 13:23

Vy jste vzdy opevoval hodnoty SSSR a ze odmitate byt soucasti zapadu,tak verte ze zapad na takove proruske trdla neni zvedavej

P. Aron 10.5.2020 14:37

Milý pane, já jsem před rokem 1989 četl souostroví Gulag od Solženicyna. Svým známým jsem říkal o tom co to byl masakr polských důstojníků v Katyni nebo o ukrajinském hladomoru. O tom jsem četl knihu Viktora Kravčenka : I choose the Freedom.

Tak si laskavě odpusťte své hloupé nadávky. Vy asi obdivujete lidi jako je Jean Claude Juncker, který odhaloval sochu autora komunistického manifestu. Budou to témeř přesně dva roky.

M. Janta 10.5.2020 16:28

Nezvante zde s tim jmenem Aron co jste vsechno vysvetloval svym znamym o Katyni a hned podemou sem napisete takove priznani ze jste pro rusky to se prece o vas vi vase prispevky tomu naznacuji ze jste rudej jako fatra :):)

P. Aron 10.5.2020 18:20

Ubožáku !

M. Janta 11.5.2020 6:12

Jeste se vracim proc ubozaku? to jsou vsichni ubozaci co nesnasi rude komunisticke smejdy jako vy? Pravda boli co?? hlupaku AROOOONE :):)

V. Církva 10.5.2020 20:33

Na léčbu psychických chorob je psychiatr. Ne diskuse pod článkem. Vyhledej ho! Plácáš naprosté debiloviny.

P. Aron 10.5.2020 14:39

A proruský jsem asi proto, že se mi nelíbila západní marxistická mládež. To nevymyslíš :-)

H. Lukešová 10.5.2020 14:59

Já také nesnáším eurobolševiky a jejich velebení Marxe, v zemích EU staví Marxovi sochy, to je šílený úpadek, ale mě nikdo ani největší eurobolševik mně ale nemůže nikdo dát nálepku rusofila...ne že bych Rusy milovala, k tomu nemám kdovíjak velký důvod, ale takovou ohnivou nenávist k Rusku necítím.

Navíc i ten darebák Putin se chová k Izraeli mnohem lépe než eurobolševičtí potentáti. Dokonce poslal Izraeli gratulaci k jeho svátku vyhlášení nezávislosti. Je to sice jen gesto, ale rozhodně potěší.

P. Aron 10.5.2020 18:18

Souhlas.

M. Janta 13.5.2020 9:16

Nevim co to sem porad melete o eurobolsevikach ? Bolsevici sedi v CR parlamente co jste si je zvolili a tech par co jsou zvoleni do EU ty jste si take zvolili tak neknucte neco o bolsevikach

V. Pavelka 12.5.2020 18:55

Jak se dá popsat spolupráce Merkel a Putina v propojení plynovodem!

V. Čermák 10.5.2020 13:37

Přesně tak. V 68 se to rozdělilo. Brzy budeme rádi, že nás Komouši o 40 let zabrzdili, zejména před tou Zlou Neomezenou Svobodou, která se jmenuje Svévole....

P. Jášek 10.5.2020 13:58

Součást Západu jsme od Svatého Václava.

Co takhle za ten Západ trošku zabojovat.

Neexistuje v dějinách Lidstva bohatší, svobodnější a sociálnější civilizace. To ji vážně opustíme? Necháme ji pokálenou socany, machomety, Číňany zdechnou na smetišti?

P. Aron 10.5.2020 18:23

Dělám pro to co se dá. Podporuji třeba AfD nebo britský UKIP, v Itálii Salviniho atd. Ale pokud mi současní eurobolševici říkají, že jsme nedílnou součástí Západu, tak říkám jasné NE !

H. Lukešová 10.5.2020 18:28

Naprosto s Vámi souhlasím, v Maďarsku je pan politik Orbán, je vtipné, jak média tvrdí, že Maďaři nemají rádi Orbána, jak Orbán zavádí diktaturu, přitom triumfálně vítězí v Maďarsku...To ale eurobolševikům vadí, že Orbán plní vůli lidu, že nepodporuje neomarxistické zákony. Jourová, za ANO, chce poslat Maďarsko před unijní soud.

P. Jášek 10.5.2020 19:11

Jenomže vy Západ berete geograficky. Centrum Západu může být klidně v Budapešti nebo Košicích. To s naší hranicí u Aše nemá nic společného. Otázka spíše začíná znít, jestli je třeba ta Francie ještě součástí Západu. Německo se po sjednocení pod Pruskem Západem být necítí!

V. Církva 10.5.2020 20:39

Centrum Západu může být svým způsobem kdekoliv, protože jde především o kulturu. O kulturu, která měla v základu Křesťanství, antickou demokracii, i Magna Chartu, kulturní zvyky především germánských a keltských národů od nás pak nepatrná inspirace Slovanská. Ve ekonomii potom řemesla, konkurence, a hlavně rozmanitost kdy vítězila lepší řešení.

Z toho modernisté kteří čím dál víc ovlivňují a řídí Západ neuznávají téměř nic. Nejsou tedy Západem.

P. Jášek 10.5.2020 21:11

Základy naší Západní civilizace člověka evropského typu jsou:

Řecká filozofie,Římské právo,Křesťanství.

Já samozřejmě vím, že na západě a i u nás ti tzv "liberální" demokraté a jak píšete Vy, modernisté, se snaží naši civilizaci zlikvidovat. Je to prostě děsivá oikofobie. Já se prostě snažím aby vydržela. Žiju a chovám se podle toho.

Ovšem hoši mají celkem smůlu, jako spolupachatele si vybrali islám, právě proto, že vůbec nerozumí tomu čemu se říká náboženství a co jsou základní idee civilizací. Machometi se s nimi párat nebudou. A pokud si z Notre Dame udělají mešitu bude mě to mrzet ale kvůli zákeřným Frantíkům se z toho nepicnu. Oni totiž jsou ti co se na likvidaci naší civilizace podílejí nejvíc. Jenom se budu snažit aby se to nestalo katedrále Svatého Víta, Václava a Vojtěcha. Bohužel už jsem starý, střílet bych ještě zvládl ale už to neuběhám.

P. Jášek 10.5.2020 21:13

A přeji Vám dobrou noc.

M. Janta 13.5.2020 9:11

Na vasi reakci ze rikate ne !!!!! nereaguje ani muj hafan natozto lide radeji kdyz si delate profil dejte sem vase jmeno a neshcovavejte se pod tim hloupim Aooooonem troubo

S. Donát 10.5.2020 15:34

My také součástí Západu nejsme. Stejně jako nejsme součástí Východu. Jsme Střední Evropa. A není potřeba někomu pořád lézt do řiti, ani Paříži, ani Berlínu, ani Bruselu a ani Moskvě.

P. Jášek 10.5.2020 19:17

Taky nechápavý co neví co je to civilizace a co jsou čáry na mapě.

S. Donát 10.5.2020 19:58

O moji chápavost si neračte dělat starost. Nemluvím o umístění na mapě, mám na mysli právě tu civilizaci. Nikdy jsme mezi západní země nepatřili a když sleduji, co se v nich děje, snad ani nikdy patřit nebudeme.

P. Jášek 10.5.2020 20:09

Tak už si nedělám. Patříte k těm, co neznají vlastní dějiny. My jsme vždy byli součástí Západní civilizace stejně jako třeba Polsko a Maďarsko. Od 11. století kdy se tato civilizace jasně vymezila proti své Východní příbuzné. A naopak. Naše civilizace se dělí pouze na Západní a Východní!

V. Pavelka 12.5.2020 18:49

Je neuvěřitelná drzost Bruselu, poučovat Madarsko,Polsko,Česko o EU hodnotách když bych našel daleko horší morální, demokratické,lži u nich !!

V. Kain 10.5.2020 8:34

Francie je v totálním rozkladu a k normálu se už nikdy nevrátí,protože si tam natahli příliš mnoho muslimského svinstva,které francouzi ve větším ještě živí.Do Francie jako turista? Nikdy!!!

P. Jášek 10.5.2020 11:01

Francie je v rozkladu od té doby, co svého krále chytli "pod krkem"!

Stejně jako Středovýchodní Evropa! My jsme ho pod krkem nechytli, jenom jsme ho vyhodili na smetiště!