18.5.2022 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

FRANCIE: Zahul si trávu, zabij Žida...

Paříž, 4. dubna 2017. 66letá Židovka Sarah Halimi byla vyhozena z okna nebo balkonu svého bytu ve třetím patře. Její tělo dopadlo na dvůr. Její vrah ji před zavražděním mučil. Sousedi slyšeli křik a zavolali policii.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
H. Lukešová 9.5.2020 8:53

Všechen evropský život zahynul v Osvětimi- Sebastian Vilar Rodrigez

https://kzamysleni.estranky.cz/clanky/evropa-zemrela-v-koncentracnich-taborech.html

Pro Židy většinově v západní Evropě již není vůbec žádné místo. Ušlechtilou starobylou kulturu nahradila kultura násilná, dobyvačná, agresivní a nenávistná.

J. Jirka 9.5.2020 9:07

A kdo si myslíte, že bude na řadě, až v Evropě žádný Žid nezbyde?

K. Křivan 9.5.2020 10:42

Všichni "nemuslimmové". Jako první zemřou atheisti, pak budhisti a křesťani,....

J. Jirka 9.5.2020 11:24

On ten plán už je delší doby jasný, i když se zatím ještě nezveřejňuje na prvních stranách novin: ateisté musí zemřít, protože jsou urážkou Boha, lidé falešně věřící v jiného boha budou muset přijmout víru pravou, bude jim zachován život a stanou se služebníky pravověrných.

Ostatně, co jiného než otroci jsou Evropané dnes, když muslimy na svém území přijímají, živí je a zaopatřují a zároveň se od nich nechávají beztrestně urážet, znásilňovat a vraždit?

M. Martinelli 9.5.2020 10:26

souhlas, přesně tak, pro mě je útěchou, že ještě mají kam utéct, ale to také staví otázku, jak dlouho, protože snahy o likvidaci izraele neustávají, ba naopak a když vidím tu pakáž u demokratů v usa a porodnost jejich imbecilních voličů...

V. Kučer 10.5.2020 9:58

Někde jsem četl že Evropané mají tři možnosti. 1.emigrovat, 2.bránit se, 3.konvertovat k islámu. Pokud přijmou tu 3.možnost bude se současnými muslimy ámen protože Evropané ztratí zábrany.

J. Sinnreich 9.5.2020 6:17

Nahlednuti do psychiky islamskych teroristu a metody radikalizace islamske mladeze: Svedsky TV serial "Chalifat"(2020, 92%). Dost neuveritelne, ze neco podobneho bylo mozne natocit v cenzurou zmrtvelem Svedsku.

P. Victorin 9.5.2020 6:04

Otřesné čtení... Člověk /míněno "Já"/ má pocit, že proti tomu musí i sám něco dělat, ale když je vzděláním technik a nikoliv sociolog, tak neví, co? Projekt multikulturní Francie je evidentně špatný, nikoliv ideově ale je zjevně nereálný...

R. Langer 9.5.2020 13:47

Technik dobře ví, co má dělat, ale sociolog ho přesvědčuje, aby to nedělal. ;-)

V. Němec 9.5.2020 5:56

Islám je dar pro levičáky.

To ani nacisti a komunisti nemají vymyšlené dokonaleji!

R. Langer 9.5.2020 7:33

Prakticky všechna náboženství jsou extrémně levicová, a já osobně považuji všechna extrémní levicová hnutí za náboženství.

H. Lukešová 9.5.2020 9:07

Nemyslím si, že by Židé a křesťané byli stejní jako muslimové, to určitě ne. Žádný Žid ani křesťan nevybízí k teroristickým útokům, nekřepčí radostí, když nějaká bomba kdokoliv vybuchne, tak jak tzv. Palestinci oslavovali, když spadla Dvojčata v NY v USA. A šašek bývalý americký prezident Bush ml. vykládal, jaký je islám ušlechtilé náboženství míru, no to tak.

Někteří obhájci islámu se snaží argumentovat tím, že i ve Starém zákoně jsou některé pasáže násilné...jenže tyto verše se týkají pouze té doby a je to popis historických událostí (např. Jozuovo dobývání Kanánské země) ne nenávist k tomu, jak máme jednat. No a to křesťanské rčení, "Miluj bližního jako sám sebe" pochází i z židovské tradice, milovat Boha a bližního, stejně tak výzvy k tomu, že cokoliv abychom činili, máme činit z lásky.

J. Lukavsky 9.5.2020 9:15

"i ve Starém zákoně jsou některé pasáže násilné" no dokonce je jich tam prý víse nežli v Koránu. Ale kdyby nějaký rabín či biskup začali kázat "zabíjejte muslimy, zabíjejte muslimy..." tak by to udelal 2x, pak by ho dva pánové chňapli a odvezli doc. Chocholouškovi a tam by asi dožil. Ale když to hlásá mulláh - tak je to specifika islámu a má na to zaručené právo chráněné ústavou a soudy. Co je dovoleno muslimovi.... J.L. end

J. Oldfart 9.5.2020 9:31

Ano, jsou i tam násilné pasáže, ale Starý zákon je víceméně popisem minulých událostí, Korán k násilí programově vybízí.

H. Lukešová 9.5.2020 9:35

Přesně tak a to Desatero, které křesťané obecně přijímají, pochází ze Starého zákona, jedná se o Mojžíšova přikázání.

Nejsou v něm žádné výzvy k zabíjení ostatních lidí.

R. Langer 9.5.2020 13:45

To je ovšem zcela nepodstatné. Komunismus je též společenství rovnoprávných občanů, kde se každému dostane podle jeho potřeb. A myslím, že o zabíjení se tam také nemluví. Ale opravdu tomu věříte? Účel světí prostředky (a to není komunistické heslo). Síla všech levicových hnutí je v tom, že VÁM LŽOU. Ve všem.

Z. Lapil 10.5.2020 19:54

Neuvědomuju si, jestli se "v komunismu" mluví vysloveně o zabíjení*/, ale rozhodně se v něm mluví o diktatuře a násilí, boji a nepřátelích, o revoluci a nemožnosti pokojné cesty.

*/ Jen tak cvičně jsem pustil prohledávač do Komunistického manifestu. Výsledek: "zabí" je tam jedinkrát, a to ještě zabíjí dvě mouchy jednou ranou.

Aby nedošlo k omylu: já vám neoponuju.

R. Langer 9.5.2020 5:52

Hm, tak to je docela masakr. Takže ve Francii už je jasno, jaký bude další směr, posvěcený i státním aparátem...

J. Jurax 9.5.2020 1:33

Soudkyně Anne Ihuelou ... to příjmení mi nějak moc nezní francouzsky - mýlim-li se, znalejší nechť mne opraví.

A když se zamýšlím nad v článku popsaným postupem dotyčné strážkyně spravedlnosti a nad tím příjmením - nemá ona taky imigrantské, potažmo muslimské kořeny nebo manžela?

Z. Lapil 10.5.2020 19:58

Taky si to říkám.

Možná největší průšvih na celém případu je to, že nás (nepochybně nejsme jediní) to napadlo. Ne že jsou blbé zákony, ne že soudkyně je blbá ...ééé... osoba, ale že soud nesoudí spravedlivě. Nebo aspoň podle zákonů, to teď a tady nechci rozebírat.

H. Lukešová 9.5.2020 0:31

Ten výčet není ještě kompletní, ještě roku 2012 muslimský terorista Mohamed Merah před židovskou školou v Toulousehttps zastřelil učitele (rabína) a 3 malé děti. Na tuto událost si pamatuji, o ní se dokonce reportéři ČT zmínili i v televizi a ukázali obrázky učitele i 3 dětí. Rabín Jonathan Sandler a jeho dvě děti Arie (6), Gabriel (3)Miriam Monsonego (8)

https://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/263480

2015 Muslimští teroristé usrmtili u židovského košer obchodu Hyper Cacher 4 Židy.

Židé v západní Evropě čelí toxickému antisemitismu, zejména ze strany ultralevice a islámu, založeného na potřebě hanobit Izrael a dávat mu vinu za muslimský extrémismus. K tomu přistupuje násilí rozmáhající se mezi potomky muslimských přistěhovalců ze severní Afriky a Blízkého východu. A konečně je zde fenomén džihádistů mladých evropských muslimů, kteří se vracejí do svých rodných zemí z Jemenu, Iráku či Sýrie, kde získali válečné zkušenosti a nyní se vrhají na snadnou kořist,jimiž jsou židovští civilisté. Dále si velmi pamatuji události druhé intifády v letech 2000-2005, když po celé západní Evropě vzplály bouře protižidovských útoků páchaných mladými muslimy. Toto násilí doutná a vždy, když dochází ke konfliktu na Blízkém východě, se znovu rozněcuje.

K francouzské židovské komunitě...Mylná je domněnka, že francouzští Židé žijí v blahobytu, většina původních Židů byla zavražděna nacisty v době šoa a tři čtvrtiny dnešní komunity tvoří sefardští Židé ze severní Afriky. Jejich rodiny se přestěhovaly do Francie většinou v období mezi vznikem Státu Izrael v roce 1948 a vyhlášením nezávislosti Alžírska roku 1962. Jenže mnozí Židé přišli do Francie zároveň s muslimy, kteří prchali před konfliktem a utrpením ze stejných zemí- Alžírska, Maroka a Tuniska. Často se usazovali ve stejně chudých čtvrtí Paříže, Marseille a dalších měst. Velká část dnešní vlny antisemitského násilí se odehrává v těchto „přistěhovaleckých“ čtvrtí.