20.5.2022 | Svátek má Zbyšek


Diskuse k článku

FRANCIE: Zahul si trávu, zabij Žida...

Paříž, 4. dubna 2017. 66letá Židovka Sarah Halimi byla vyhozena z okna nebo balkonu svého bytu ve třetím patře. Její tělo dopadlo na dvůr. Její vrah ji před zavražděním mučil. Sousedi slyšeli křik a zavolali policii.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
H. Lukešová 10.5.2020 1:03

Já to také nechápu, odpadlíci od vlastního národa. Jak Žid může nenávidět svůj vlastní židovský národ? Někteří profesoři šikanují izraelské vojáky v uniformách, ani se nepostaví, když hraje izraelská hymna Hatikva, nádherná píseň, kterou, když si ji pustím,tak mě dojímá.

Znáte organizaci Im Tirzu? Ta právě brání izraelské pravičáky, vojáky a osadníky, brání proti nelegální arabské anexi židovského území. Nelze Židům vyrvat Judeu a Samaří, biblické tepající srdce Zaslíbené země.

P. Jášek 10.5.2020 11:10

No, na pochopení oikofobie bych doporučil dějiny komunistických stran a dnešní neomarxismus.

H. Lukešová 10.5.2020 11:25

Pro dnešního neomarxistu jsou běloši rasou utlačovatelskou, zatímco nebílé afroasijské národy jsou proto podle nich zaslují soucit.

Za protěžování černochů nemohou asi samotní černoši, ale bílí neomarxističtí elitáři, kteří vše bílé západní nenávidí.

Za utlačovatele považují Židy, zatímco palestinské Araby považují za utlačované, proto ti bílí ultralevičáci tolik nenávidí Izrael a tzv. Palestince tolik milují.

Ale je zajímavé, že Izraelcům do kolonistů nadávají Britové, Francouzi, Španělé...zajímavé, imperiální velmoci budou někomu vykládat o imperialismu.

P. Novak 10.5.2020 12:39

https://www.idnes.cz/zpravy/archiv/proc-to-ma-demokraticka-strana-u-americkych-zidovskych-volicu-dobre.A110607_162006_kavarna_chu

Cetl jsem i clanek ze zide jsou vytlacovani z akademicke sfery na zapadnich univerzitach, ale uz ho nemohu najit. V kampusech v Americe jsou zidovsti studenti napadani, zatim slovne.

Ti levicovi zide musi byt hodne nastvani kdyz podporuji islam, jsou neprateli Izraele a stejne jim zidovsky puvod dela problemy.

Ja bych multikulturni centrum Izraele Tel Aviv predal palestinske samosprave at si levicovi zide a obdivovatele falesnych palestincu uziji multikulturalismus. Idealni by bolo na zkousku, tak pul roku, a myslim ze to nadseni rychle preslo.

H. Lukešová 10.5.2020 14:23

To jste četl bohužel dobře. Židovští profesoři a studenti jsou šikanováni propalestinskými levičáky. A i levicoví Židé jsou pro levičáky méněcenní, protože jsou Židé a němečtí nacisté říkali, ze kterých vycházejí i neomarxisté, že se Židé své rasy nezbaví ani křtem. Můžou být jak chtějí proti Izraeli.

Nejhorší skupina na amerických univerzitách jsou "Studenti pro spravedlnost v Palestině"...Nejhorší výstupy- SJP a holocaust-https://vimeo.com/247680980

SJP a antifáda- https://www.youtube.com/watch?v=3anCYQIdmpw&feature=emb_title

V Izraeli jsou dvě centra- Tel Aviv a zbývající Izrael. V Tel Avivu sídlí izraelští zrádcovští propalestinští novináři z vlastizádného plátu Haaretz, nenávidějící vše židovské a izraelské. Nejhoršími "novináři" jsou Gideon Levy a Amira Haas. Ti vyloženě žalují na Izrael kvůli čemukoliv a světová média hlavního proudu berou jejich nenávistné články jako "pravdu zjevenou".

Tato situace ukazuje sílu izraelské demokracie, která dovolí existenci tak hnusnému škváru jako je Haaretz, tento nacistický plátek už většina Izraelců ani nečte. Po WW2 se konal v naši zemi i proces s pronacistickými novináři, s takovými esy jako byli Krychtálek, Lažnovský a další...tak na této úrovni jsou novináři Haaretzu, kdyby byla další arabsko-izraelská válka, tak by byli tito publicisté souzeni za kolaboraci a velezradu. Je spousta slušných a vlasteneckých novin, takový deník Arutz Sheva (Israel National News), případně Jerusalem Post...Já tedy čtu Arutz Shevu, noviny mého srdce.

Z. Lapil 10.5.2020 18:53

Čistě jazykové upozornění: protEžování. Původně z francouzštiny, ze slova protéger, a to zase původně pochází z latinského protegere, což nese význam „chránit, krýt“ (zdroj: https://plzen.rozhlas.cz/protekce-a-protezovat-6718529).

České odvozeniny: protekce, protektorát. S těžbou to fakt nemá nic společného :-).

H. Lukešová 10.5.2020 19:02

Děkuji za opravu. :-)

Každopádně se černochům prý (Afroameričanům) v USA hodně nadržuje u přijímacích zkoušek na univerzity, do pracovního poměru. O této situaci kdysi napsal spoustu článků pan profesor Ota Ulč, který v USA žije a zná americké poměry.

P. Novak 10.5.2020 12:28

https://www.idnes.cz/zpravy/archiv/proc-to-ma-demokraticka-strana-u-americkych-zidovskych-volicu-dobre.A110607_162006_kavarna_chu

Starsi ale dobry clanek. Zide volili obamu protoze ma zidovske pratele.

Ja mam nekdy pocit ze nekterym zidum asi chybi holokaust.

Muslimove jsou utlacovana mensina, a proto jim musime pomahat. To opravdu levicovi zide nemaji dost historickych zkusenosti.

H. Lukešová 10.5.2020 12:40

Bohužel zde můžeme vidět rozdíly mezi izraelskými a americkými Židy. Zatímco izraelští Židé až na pár odpadliku jsou stateční, vlastenecti a konzervativne-pravicovi, tak ti američtí Židé jsou z velké části levicaci, nenavidejici Izrael a Trumpa. Stát Izrael pro ně nic neznamená. Spousta neziskových protiizreaelskych organizaci vede nějaký americký Žid. Náboženství amerických Židů není judaismus, ale liberalismus. A to je smutné.

P. Aron 10.5.2020 12:44

Zrovna jsem chtěl něco podobného na téma oikofobie napsat. Byl jste rychlejší.

P. Jášek 10.5.2020 12:47

pokud to bylo pro mě, jsem rád, že v tom nejsem sám!

D. Šimáček 9.5.2020 19:29

nejvyšší čas pro reálné ustanovení jednotky "hanebných parchantů" řešících podobná justiční "pochybení"

J. Lukavsky 9.5.2020 19:14

"Přijelo devět policistů," no přeci se ale nebudou montovat do nějakého vraždění! Mohli by si umazat uniformy. A nedej Bože by mohli i utrpět zranění. Od toho tady přeci nejsou! Byli alespoň povýšeni? J.L. end

Z. Lapil 10.5.2020 19:01

Já se obávám, že těch devět chlapů je v tom z jistého pohledu nevinně: pokud mají befél nemotat se do domácích rvaček (věděli, že je vevnitř muslim a židovka?) a do muslimů (muslim tam evidentně byl), přičemž za to druhé jim hrozí vláčení tiskem a lynčování na ulici... Policajt na způsob Sedmi statečných se pomalu ale jistě mění z reálné postavy v hollywoodské klišé.

J. Hajský 9.5.2020 15:08

Soudci jsou přece nestranní a soudí jen podle zákonů a svého svědomí. Podle zákonů a svého svědomí nesoudili jen soudci, kteří osvobodili ve Francii toho muslimského vraha, ane i předseda soudního senátu Karel Trudák, který poslal na smrt Miladu Horákovou a předseda Vosksgerichtu Roland Freisler, který poslal na smrt tisíce skutečných nebo domnělých antinacistů.

M. Martinelli 9.5.2020 16:06

přesný postřeh, dnešní justice v evropě je tak krásně nestranná a nezávislá a podobná těm vámi zmíněným zrůdám, až je mě z toho na zvracení...

P. Jášek 9.5.2020 16:37

Socan jako socan!

H. Lukešová 9.5.2020 16:52

V Izraeli mají stejný problém s Nejvyšším soudem, který se stal filiálkou Meretzu, izraelské ultralevicové proarabské strany. Často "shazuje" ze stolu izraelské pravicové návrhy, jako např. diskvalifikaci Arabského seznamu, strany otevřeně podporující terorismus, tito arabští poslanci jsou známí tím, že velebí Samira Kuntara, člověka, který pažbou pušky umlátil malou izraelskou dívku.

Zatímco člena strany Otzmy Yehudit, kvůli protiarabským výrokům diskvalifikovali. Budiž, rasismus jako rasismus.

Ale když diskvalifikovali členové izraelského Nejvyššího soudu židovského rasistu, proč nediskvalifikovali i arabské rasisty, nenávidějící Židy?

Bývalá ministryně spravedlnosti v Izraeli Ayelet Shaked, učinila do jisté míry revoluci v soudnictví, dosadila do něho i nějaké konzervativně-pravicové soudce, tedy do nižších soudů, ale ten Nejvyšší izraelský soud je v rukou izraelských ultralevičáků.

Zavádějí soudní diktaturu, ničí zákony přijaté Knesetem většinovou vůlí izraelského lidu, tito soudci podkopávají demokracii v Izraeli.

M. Martinelli 9.5.2020 17:55

i zde by mohl podle mě tajně zasáhnout mossad, když by pár těch grázlů mělo těžkou nehodu, ostatní parazitičtí socani už se tam tlačit nebudou, když už izraelská justice je nedokáže zavřít za vlastizradu a nevidím žádný rozdíl mezi nimi a eichmanem...

P. Novak 9.5.2020 23:51

https://a2larm.cz/2015/12/izrael-neni-demokracie/

"Na vzestupu je islamofobie, která v podstatě kopíruje někdejší antisemitismus, nebo lépe řečeno „judeofobii“."

Jiste znate antisemitu slomo sanda.

Jako spravneho levicaka ho nezajima co se deje zidum, ale resi udajny utlak muslimu.

H. Lukešová 10.5.2020 0:12

Ano, znám. Šlomo Sand je židovský odpadlík, antisemita, podvodník a lhář. Sám o sobě napsal, že již není Žid. Takový Emanuel Moravec uvnitř židovského národa.

Aby Stát Izrael přežil, musí identifikovat židovské odpadlíky, nenávidějící sionismus a judaismus a bojovat proti nim na poli ideologickém.

B. Budub 9.5.2020 14:33

„V novinách se o vraždě nepsalo.“

Tahle jedna věta totálně diskredituje celý článek. Byl jsem v té době v Paříži: psalo se o tom všude, mluvilo ve všech médiích.

L. Popovský 9.5.2020 21:23

Dobrý večer. Zadal jsem do vyhledávače slova "sarah halimi meurtre", což je francouzsky "vražda Sarah Halimi". Google mi vyhodil 8 stránek odkazů (https://www.google.com/search?q=sarah+halimi+meurtre&sxsrf=ALeKk0214njnZdsjr4xk0Eq9dMfzfps8qA:1589051862161&ei=1gG3XsOxCc22kwWI1r_ICg&start=70&sa=N&ved=2ahUKEwjD9Je-v6fpAhVN26QKHQjrD6k4PBDy0wN6BAgLEDs&biw=1366&bih=625) a na nich jsem našel pouze jeden článek ve francouzštině z roku 2017: https://www.france24.com/fr/20170920-meurtre-sarah-halimi-parquet-demande-caractere-antisemite-retenu-proces

K. Křivan 9.5.2020 14:07

Marx byl vůbec hnusný člověk. Parazit, dlužil kdekomu, živil ho

kapitalista, starej Engels, nejenže vykořisťoval služku ale navíc ji i

šoustal a udělal ji nemanželské dítě. Prostě,

Marx - vzor hajzla.

V. Čermák 9.5.2020 14:24

Nepřehánějte, navíc dávno mrtvý. To víte, Intelektuál, o Einsteinovi by se také mohl někdo škaredě vyjádřit a to pomíjím Havla, že?

K. Křivan 9.5.2020 14:31

Fakta jsou fakta. Ta se nedají přehánět.

H. Lukešová 9.5.2020 14:35

Marx otrávil lidi od doby, co žil, až do současnosti, od doby leninsko-stalinských bolševiků až po dnešní neomarxistické pirátské nadrogované ultralevičáky...

M. Martinelli 9.5.2020 16:14

tady fakta nepomůžou - paraziti všech zemí spojte se a táhněte do pr...e

J. Hajský 9.5.2020 14:48

Prezident USA Thomas Jefferson měl s černošskou otrokyní 6 dětí.

Tedy Jefferson - vzor hajzla?

P. Jášek 9.5.2020 16:40

TJ byl vyživovaný "třídním nepřítelem"?