22.5.2024 | Svátek má Emil


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Jura Jurax 17.12.2007 12:25

Re: Průser se prosadí sám.

Jak říká vědecký fekálismus, průser není třeba prosazovat, ten se prosadí sám.

Tak to máte recht. Už se prosadil - vyrojili se zelení a globální oteplenci. Ti kolem sebe vytvářejí průserové pole o mohutnosti kontinua.

Odpovědní lidé se snaží zabránit průseru, dokud to ještě jde snadno - ovšem není to jednoduché, máme tuhletu svobodu a nelze tyhle hochštaplery zelené a tepelně globální v jejich blbostech omezovat - jediné, co můžeme spravedlivě žádat je, aby se nesnažili blbnout za naše peníze, ale výhradně za svoje, a aby nám neškodili.

Ale aspoň mne těší, že Vy, který tomu opravdu rozumíte, řadíte zelené khmery mezi levičáky, kdežto jejich odpůrce mezi pravičáky. Taky bych to tak viděl.

Jura Jurax 17.12.2007 11:02

A což kdyby

ti zelení pitrýsci konferovali elektronicky? Bylo by to ekologické - ale zas by si za cizí peníze nemohli lítat po vejletech, takže nic ;-(

Eva D. 17.12.2007 19:56

Re: A což kdyby

Přesně o to zřejmě jde. Stačí si přečíst nějaký román Davida Lodge. :-)

Lobo - nájemnej parchant 17.12.2007 10:41

Ekofašos

Je to banda pokrytců.

Vlah 17.12.2007 10:27

proč

stále Gorovi a spol vadí, že mizí ledovce v Gronsku? Prece Gronsko byla dříve zelení země? Bude-li tepleji v zimě, tak sice nebudeme moci lyžovat , ale  bud emnší spotřeba paliv a tím méne toho zákeřného CO2(bez kterého by mimochodem nebyl život možný). Vyčíslil někdo vůbec klady a zápory klimatické změny?

Lobo - nájemnej parchant 17.12.2007 10:37

Re: proč

Někde jsem slyšel, že zelený grónsko byla jen vikingská propaganda, aby přilákali osadníky.

Jura Jurax 17.12.2007 10:53

Re: Re: proč

No, pomeranče tak nedozrály, nicméně obilí tam pěstovali ...

Fafa 17.12.2007 14:09

Lobo,

jenze ten Eirik, ktery Gronsko propagoval, se tam osobne vratil s kolonisty. Pokud by Gronsko zelene nebylo, tak by koloniste Eirika fofrem povesili na rahno a vratili se na Island. Kupodivu ale v Gronsku cca 500 let fungovaly vikingske kolonie.

pepa 17.12.2007 10:05

zelene rakousko

proc takove zelene rakousko, ktere si stejne jakp gore koupi odpustky aby vubec splnilo kjotsky protokol, necha o vanocich ve vidni pridelat navic 40 000 zarovek.

pokud by kazda byla jen 50 W tak je to 2 MW navic kazdej den pri 10 hodkach to je 20 MWh

to je ekologie;-(

krmič 17.12.2007 12:38

Re: zelene rakousko

Nejsem ekolog ani ekologista, ale bez toho vánočního osvětlení (které začíná už měsíc předem) bych se i u nás klidně obešel. Opravdu to nepotřebuji. Firmy, které to montují ,a po svátcích zase demontují, to ale potřebují. S tím se nedá nic dělat. :-(

pepa 17.12.2007 17:17

Re: Re: zelene rakousko

ono unas uz jsou osvetleny kostelicky uz snad v kazde vesnicce.

kazdej kostelik a hezci budova 6-100 kW

Petr Kiebel 17.12.2007 10:05

no to koukam

No,něuvěřitelné blbý článek,víc k tomu asi nejde říct. Hlavně publikovat...cokoliv a jakkoliv.

honzak 17.12.2007 10:17

Re: no to koukam

No,něuvěřitelné blbý příspěvek,víc k tomu asi nejde říct. Hlavně komentovat...cokoliv a jakkoliv.

Vítej v Grunbachu! Jsi vykoupaný?

Petr Kiebel 17.12.2007 10:33

Re: Re: no to koukam

No neuvěřitelně blbý příspěvěk k příspěvku,víc k tomu asi nejde říct.Hlavně komentovat komentáře...jakkoliv a kdykoliv...

Připadáte si v pořádku? Tak jako autor vykradl myšlenku Johanny Grohové (demagogickou),tak pododbně reagujete i Vy...gratuluji

honzak 17.12.2007 10:40

Re: Re: Re: no to koukam

tak tebe bych chtěl mít doma! Vycpanýho....

Petr Kiebel 17.12.2007 10:47

Re: Re: Re: Re: no to koukam

My jsme spolu husy nepásli,tak netykej burane

Jura Jurax 17.12.2007 10:55

Re: Re: Re: Re: Re: no to koukam

Dobrá. Vás, bych, pane Kiebele, nechtěl mít doma ani vycpaného. Přijde Vám to dostatečně zdvořilé?:-D:-D:-D

BuBu 17.12.2007 10:58

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Já bych ho . . .

 . . . chtěl mít doma - ale gumovýho !

Hráli bychom s ním kopanou ! ;-D

honzak 17.12.2007 12:03

Re: Re: Re: Re: Re: no to koukam

ty bys tu husy pást neuměl. A tykat budu komu budu chtít. Můžeš s tím nesouhlasit, můžeš proti tomu protestovat, ale to je všechno co s tím uděláš.

Mahlzeit!

Petr Kiebel 17.12.2007 18:27

Re: Re: Re: Re: Re: Re: no to koukam

To,že se pánové neumíte ani podepsat jménem,to už o něčem hovoří.Z očí do očí bys mi určitě netykal ale přes net jsi silnej a úžesnej.Debata na psu je na nejhorší úrovni za ta léta co psa čtu.Pokud má někdo odlišný názor,tak se vyrojí spousta hulvátů...gratuluji pánové,máte být nač pyšný. A tomu člověkovi co by si rád kopnul,chceš moji adresu?Na živo si nedovolíš srábku,viď?Internet je úžasné médium,tolik odvážných lidí jsem nikde jinde neregistroval...

Von 17.12.2007 9:19

A je to tu zas.

Jak je už v těchto krajích zvykem, celkem správný celkový postoj autor kazí nevhodnou formou a na konci i značným zjednodušením, které jen nahrává zeleným protivníkům. Škoda.

westík 17.12.2007 14:25

Re: A je to tu zas.

je mně líto, VONE, že Vám musím odporovat. Problém není v autorovi článku, ale ve Vás-zdá se, že se neumíte na problém podívat s nadhledem a také -alespoň trochu - s humorem.

Von 17.12.2007 17:39

Re: Re: A je to tu zas.

Westíku, kdybyste věděl/a/ jaký jsem srandista, tak byste tohle nenapsal/a/. Už jednou jsem zde byl nařčen z něčeho podobného u článku /tuším pana Haase/. Nemohu si pomoci - článek s docela správným náhledem svou nevhodnou formou je prostě kontraproduktivní vždycky! Když Vám to nevadí, je to zase Váš problém. Humor je dle mého názoru o něčem jiném, měl by pomáhat dobré věci a nejen škodolibě zesměšňovat oponenty. To první je strašně těžké a málokdo to umí, to druhé je naopak strašně laciné a umí to kdekdo. Byl bych rád, kdyby tohle ještě někdo četl. 

Miloš Zfrantišku 17.12.2007 9:08

Takto malovat věci

na čeno - bílo jste se snad musel učit u samotného Klause.

www racek 17.12.2007 9:04

ach ano, jasně

tedy, snad tam nebyl nikdo, kdo by nebral tu konferenci vážně.

ale zaplať pámbu, že alespoň jeden s jedním presidentem se našel ...  tedy, že zblbli jen tihle. ale, bohužel, zase, bylo to u nás ...

Zebra 17.12.2007 8:45

Tady má autorův třeskutý humor úspěch,

jak se ostatně dalo levně předpokládat. Možná by měl autor svou filipiku přeložit do indonéštiny a předložit pro zasmání tamní populaci, žijící z turistiky, včetně turistiky kongresové. Možná by se dočkal i tamní mutace vidlí někde v korpusu.

Věřící v globální oteplování lítat nesměj, nevěřící klidně můžou. Pořádkumilovný dělat bordel nesměj, bordeláři klidně můžou. Zákonů dbalí krást, loupit a vraždit nesměj, když se prohlásíte za o správnosti zákonů pochybujícího, jste s pár loupežnými vraždami v pohodě. Ach jo….

vita 17.12.2007 9:10

Re: Tady má autorův třeskutý humor úspěch,

V prvním odstavci jste úplně vedle - píšete o ekoNOMii, kespektive ekoNOMICE místních. Ta může být klidně i neekologická. Někde v těch končinách si jedni místňáci nechali rozebrat pod nohama ostrov - samý fosfát. Užívali si ekonomiky, mohutně ztloustli, poznali infarkt a mrtvici, nakoupili superbouráky - a teď žebrají, že přišli o domov. Chudáčci.

Ve druhém odstavci jste taky vedle. Když mi někdo vykládá, že se musím uskrovnit - neměl by dělat mnohonásobek toho, co MNĚ vytýká. Když mi Gore vytýká MOJI uhlíkovou stopu, mám právo poptat se po té JEHO. A prohlásit ho za drzého licoměrníka, produkuje-li řádově vyšší. Což činí.

Je o tom takové rčení, cosi o třísce v oku bližního a trámu v oku svém se tam povídá...

Bubik 17.12.2007 9:24

Re: Tady má autorův třeskutý humor úspěch,

věřící v globální oteplování by se měli zdržet všech požitků, které mohou přispět k globálnímu oteplování, to snad je jasné. Jinak jsou nevěrohodní, nevěrohodní, nevěrohodní.

Stejně jako jsou nevěrohodní bojovníci proti Temelínu sosající elektřinu ze zásuvek napájených taky z Temelína, bojovníci proti automobilismu jezdící všude autem (jak řekl kdysi ekologický Patočka - já bych si nové auto nikdy nekopupil, tak jezdím škodovkou z roku 1970 !!) a bojovníci proti zabíjení zvířat manifestující v kožiších........:-)

Jura Jurax 17.12.2007 10:58

Re: Re: Tady má autorův třeskutý humor úspěch,

věřící v globální oteplování by se měli zdržet všech požitků, které mohou přispět k globálnímu oteplování, to snad je jasné. Jinak jsou nevěrohodní, nevěrohodní, nevěrohodní.

Samozřejmě a beze srandy. Vždyť přece nám ordinují totéž - ve jménu lepšího přístího arciť - a ještě chtějí, abychom jim to cálovali.

Pavel 17.12.2007 9:35

Re: Tady má autorův třeskutý humor úspěch,

Na ČT1 jsem viděl reportáž přímo z Bali o ubohých místních rybářích, kteří pro lov ryb používají dynamit. To samozřejmě odrovnává i korálové útesy. Nicméně hlavní téma reportáže bylo o hlavní starosti místních a tou je globální oteplování, kdy Bali jako ostrov skončí jednoho dne pod stoupající hladinou moře.