12.8.2020 | Svátek má Klára


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
22.11.2007 17:45

Re: Re: Nejčtenější na webu Petra C I B U L K Y: NEJVYŠŠÍ VLÁDNÍ KRIMINALITA: Tajná Zpráva o masovém rozkradení českého národního majetku komunistickým KGB, GRU a jejich SPOLEHLIVÝMI vládními strukturami dnešní ČR!!! UVEDENO JMENOVITĚ!!! (Prosím o d

Cibulko, tvých dva a půl milionu dluhů na sociálce v Brně, to JE NEJVYŠŠÍ  KRIMINALITARv

15.6.2007 17:49

Re: Re: Re: Styl....

moudrost znamená mimochodem i ctít názor druhého a osobní inzultace takového kalibru patří do kravínaR^ omlouvám se, že nepíšu přímo k danému tématu, ale pokud budou všechny dizkuze a reakce tak plytké, vůbec se nedivím, že je v naší společnosti spousta fanatiků, kteří uchopí nejlepší názor na svět a začnou konat "dobro". je přinejmenším smutné že spousta lidem nedochází, že pokrok je založen na skepsi vůči lacino servírované pravdě, mnohdy nepodložené (a teď mi třeba ukamenujte;-)

15.6.2007 9:36

Re: Pane Motl

Z ČR odešel protože se to tu hemží takovými jako Vy... Taky bych hned utek, protože s blbcem se bojovat nedá, celková míra blbosti se bojem jenom zvyšuje, neboť Blbost je vlastně entropií inteligence.

15.6.2007 9:32

Re: Re: Styl....

Souhlas

15.6.2007 9:26

Re: Přesvědčí nás?:

No tak jen do toho! Jděte příkladem! To mám tak rád, takové kecy a nic z toho (Y) 

Nejlepší by byla demonstrativní sebevražda, Vzniká tím jen malé množství biologicky odbouratelného odpadu. Aspoň se přestěhujte do chalupy bez elektřiny, chodit pěšky, pěstovat jen ručně obdělávané plodiny, hlavně žádné potomky - budoucí znečisťovatele...

Kecat dokáže každý, ale něco udělat mají vždycky ti druzí, nejlépe vláda.

2.6.2007 9:59

Přesvědčí nás?:

Já vám rozumím, lidstvo se chová jako nenasytný parazit k svému hostiteli - Zemi. Z hlediska parazita je všechno oprávněné a posvěcené, co nejvíc se rozmnožit a pořádně vyžímat svého hostitele což mnohdy končí smrtí hostitele i hosta. Člověk jako bytost nadaná reflexí si to umí i zdůvodnit nábožensky, vědecky. Je zajímavé  evolucejakoby počítala s touto možností, člověk se rodí jako bezbranný tvor ale s  individuálním vědomím své zodpovědnosti jen doufejme, že taky dokáže přibrzdit svou chtivost všechno si podrobit ve svůj prospěch.

2.6.2007 0:16

Re: Přesvědčí nás?

Vaši bulíci jsou odkud?

1.6.2007 23:38

Re: Publikace pana Motla - žádné v oboru klimatologie

Vážený pane Karle, chci potvrdit Vaši domněnku. Opravdu v časopise Nebezpečné globální oteplování nepublikuji, stejně jako nepublikuji v časopise Elvis Presley je zdravý a žije na Měsíci. Pokud Vás naopak zajímá, kde ano, tak vizte

http://scholar.google.com/scholar?q=lubos-motl

Také s Vámi souhlasím, že určití lidé by text pana Klause a jakýkoliv text s podobnými myšlenkami či závěry vždy odmítli. Na rozdíl od Vás si nemyslím, že z toho plyne, že s tímto textem je něco v nepořádku.

S přáním hezkého víkendu, LM

1.6.2007 23:01

Přesvědčí nás?

Hezký to citát: "fyzik by prostě hloupý být neměl".. pan Motl  teoretický fyzik na prestižním postu nemůže být hloupý a tak nás musí umět přesvědčit :-). Věda má totiž dnes stejnou funkci jako náboženství v minulých staletích, kdo ji neuvěří sice nebude na věky zatracen, upálen, bude jen označen za hloupého, naivního, pravého, levého, zeleného, červeného,... dostane pouze nálepku. Jedno je jim, ale společné: účel světí prostředky. Člověk s otevřenýma očima a bez předsudků ví jak to všechno vlastně je a nenechá si pověst bulíky ani od panů Klause a Motla.;-)

1.6.2007 19:20

Re: není to špatný, pane Motl,

Skleníkové plyny jsou tak pod Tvojí peřinou a jseš jimi už pořádně přiotráven. Neni v tom tany Nostradamus??

1.6.2007 19:13

Re: Nejčtenější na webu Petra C I B U L K Y: NEJVYŠŠÍ VLÁDNÍ KRIMINALITA: Tajná Zpráva o masovém rozkradení českého národního majetku komunistickým KGB, GRU a jejich SPOLEHLIVÝMI vládními strukturami dnešní ČR!!! UVEDENO JMENOVITĚ!!! (Prosím o další

Zloděj křičí chyťte zloděje. To je řeč o Vás, pane Cibulko

1.6.2007 15:52

Nejčtenější na webu Petra C I B U L K Y: NEJVYŠŠÍ VLÁDNÍ KRIMINALITA: Tajná Zpráva o masovém rozkradení českého národního majetku komunistickým KGB, GRU a jejich SPOLEHLIVÝMI vládními strukturami dnešní ČR!!! UVEDENO JMENOVITĚ!!! (Prosím o další INT

Nejčtenější na webu Petra C I B U L K Y:  NEJVYŠŠÍ VLÁDNÍ KRIMINALITA: Tajná Zpráva o masovém rozkradení českého národního majetku komunistickým KGB, GRU a jejich SPOLEHLIVÝMI vládními strukturami dnešní ČR!!! UVEDENO JMENOVITĚ!!! (Prosím o další INTENZIVNÍ šíření!!!!!!!)

1.6.2007 15:42

Greenpeace se pokoušeli za Gorbačova vjet do oblasti zkušebního

polygonu Novaja zemlja a fofrem se vrátili za nevyjasněných okolností zpátky.

I dnes by patrně dopadli jako homosexuálové, kteří chtěli uspořádat pochod v Moskvě.

Oni dělají bordel jen tam, kde jim to příslušné státy umožní. V severní Koreji je jaksi nevidět. Jinými slovy, poškozují ekonomiku a obranyschopnost demokratických zemí, neboť ty nedemokratické jim to nedovolí.

1.6.2007 13:42

Re: Re: Publikace pana Motla - žádné v oboru klimatologie

Napriklad Journal of Climate (USA).

1.6.2007 12:55

Jeste k tem Alpam

http://www.climateaudit.org/?p=434

Clanek shrnuje soucasne objevy o stridavem zalednovani a odlednovani Alp. V odlednenych dobach tam byl celkem zivy provoz pres prusmyky.

1.6.2007 12:03

Re: Publikace pana Motla - žádné v oboru klimatologie

Vase formulacni schopnosti  jsou vskutku puvabne... a  ktere ze to  jsou  ty "uznavane casopisy na tema globalniho oteplovani" ? :-/

1.6.2007 10:47

Re: Publikace pana Motla - žádné v oboru klimatologie

Predpokladam, ze kdyz natrefite na pokladni v samosce, ktera vas okrade, tak si rikate: no jo, holt nejsem matematik a jdete v klidu domu. Mam pravdu?

1.6.2007 10:24

Publikace pana Motla - žádné v oboru klimatologie

Snažil jsem se zjistit, jaké publikace pan Motl publikoval v uynavaných časopisech na témaglobálního oteplování, analýza dat meteorologických prvků.

Výsledek = žádné nebo mu je prostě nepřijali.

Je to stejné, jako když nějaký klimatolog bude zde psát o tzv. makroekonomických otázkách, neviditelné ruce trhu, která vše zařídí. Nebo jako pan prezident Klaus o žádném rozdílu mezi čistými a špinavými penězi, kde není žádný rozdíl.

Každý by se měl držet svého "kopyta".A ještě něco, pokuste se najít kde jsou uveřejněny v mezinárodních časopisech - ekonomie tzv. vize pana prezidenta. Asi Vám to dá práci. Nikde. Jo, ono vydat knihu, když neprojde recenzí je velmi snadné.

1.6.2007 8:52

Re: Opava

Mila Libushe, muzete mit  i z prisne  vedeckeho hlediska pravdu. Tedy za predpokladu, ze je  Vam vyrazne mene nez 85 let (coz je doba mereni, ktera  byla diskutovana a extrapolovana nejprve primkou, pote parabolou :-) Akorat to "vzdy bile" bude mozna malounko zkreslene, muzete to Vase detstvi casovat podrobneji?

1.6.2007 8:08

Re: Re: Opava

No a tady je něco málo o vědci, který celé tažení proti "globálnímu oteplování" staví na hlavu: Khabibullo Ismailovič Abdusamatov. ;-)

1.6.2007 7:52

Re: Opava

"Jó, za našich mladejch let, to bylo něco! Kdepak dneska..." ;-DR^ Už je to tady! ;-P

A já zase před chvilkou četl na jednom ruském serveru, že nás v polovině století čeká ochlazování klimatu a že v současném období zažíváme vyvrocholení teplotního maxima... "Zemi  čeká  nová doba ledová... (Zemlju žďot novyj "lednikovyj period") Takže - začněte sbírat dříví, abyste měli čím topit, až se začne ochlazovat!!

Však počkejte, rusáci, až vám tam Greenpeace pošle své agenty, uvidíte, jak vám začne být vedro! ;-D

1.6.2007 6:53

Souhlas!

R^ Souhlas! R^

1.6.2007 3:02

Opava

Nepotrebuji zadne vase grafy a statistiky. Vyrostla jsem v Opave. Za meho detstvi jsme meli vzdy bile Vanoce a po meste jezdili sane tazene konmi. Zkuste to dnes.

1.6.2007 2:04

Re: není to špatný, pane Motl,

Konečně budeme moci omezit těžbu fosilních paliv. Pokud ovšem "globální oteplovači" nelžou. Ale to už asi my nepoznáme. Leda generace příští, pokud vše neupadně v zapomnění coby pokus o mohutnou manipulaci "davem". ;-P

1.6.2007 1:06

není to špatný, pane Motl,

ale teplota stoupá a ledovce ustupují. A koncentrace skleníkových plynů roste. A až se začne uvolňovat metan z permafrostu, to bude teprve tanec.

Sorry. Průser je tady. A nejsem si jist, že jde zastavit.

1.6.2007 0:13

Re: Re: Re: Teoreticky jsme tedy dokázali,

Koncem 50 tych let??? Vzdyt zimy  napr. 1961, 1964 a 1970 patrily k nejchladnejsim v

historii 20 stol.. Naopak za Josefa II, a po nem  byly jednak zimy nevidane studene (napriklad spektakularne studeny brezen 1785, kdy ledy na Vltave odesly az kolem 24. dubna) tak i zimy podobne te letosni

1.6.2007 0:01

Re: Re: Styl....

 ;-)R^ .... Souhlas!!

31.5.2007 23:18

Re: I když jsem jen lékař,

Jak rozumím našemu prezidentovi, tak ten jistě nebude mít žádný důvod teorii superstrun podporovat či popírat. Alespoň do doby,než se zde neobjeví někdo, kdo by chtěl na základě takovéto teorie založit politické hnutí, tahat z nás další daně a přesvedčovat nás, že nás taková strunová teorie zničí, a že si za ní navíc  můžeme sami svým "nesvéprávným" chováním. Pan prezident zřejmě na takovou demagogii včas poukáže. 

31.5.2007 23:18

Re: Re: Teoreticky jsme tedy dokázali,

Nějak mě to samo nutí souhlasit spíš s Portwynem a nemusím se zabývat Josefem II. ani dlaimilovou kronikou. Koncem 50-tých let jsem jako svazák v akci Z pod vedením našeho tělocvikáře pomáhal budovat sáňkařskou dráhu na kopci 500m n.m. v jižních Čechách. Tenkrát nás nikoho nenepadlo, že je to blbost, ale od té doby se na tom kopci udržel (rozumně pro sáňkování) sníh poprvé až v roce 2006!!! Tak nevím.

31.5.2007 23:04

Re: Styl....

Pan Metelka jistě svému oboru rozumí, ale laickýma očima se mi zdá, že článek pana Motla byl lépe vyargumentován a měl širší  záběr i informační hodnotu pro nás čtenáře.