5.5.2024 | Svátek má Klaudie


Diskuse k článku

SPOLEČNOST: Typologie neočkovanců

Přiznám se, že jsem zcela racionální člověk, který věří na přirozený běh života a který se snaží pochopit logické souvislosti dění okolo sebe.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. Langer 5.1.2022 13:28

Ano, takhle to vypadá v praxi. R^

J. Hruška 5.1.2022 10:10

Typologie OČKOVANCŮ. To je těch, co se nechali naočkovat nevyzkoušenou chemikálií na vlastní nebezpečí. Bláhově věřící, že kdyby se nenechali, nenechali, naočkovat, už by byli po smrti, asi, asi ne. Ta známá třídní společnost "očkovanci nebo neočkovanci", prozřetelní a hlupáci. Nebo.! Vžiď je tak jasné, že ano, nechápu, hlupáku, nechápeš?? Kdo je větší hlupák? Ten co nechápe nebo ten kdo nechce. Ptám se hlupáka nebo-? odborníka.!

J. Roškota 5.1.2022 9:50

V posledních letech zjišťuju, že žiju ve společnosti které nerozumím. Odmítání očkování je pro mě stejně nepochopitelné jako volba Zemana. Je to jako bychom byli z jiné planety.

Š. Hašek 5.1.2022 10:27

A co takhle pochopit lednovou oblevu a bouřku v červenci, Roškoto?

Nic? Nic.

Je mi to jasné, ten, kdo tvrdošíjně používá slovo -očkování-, po těch 22 měsících - ten opravdu lecčemu neporozumí..

Z. Velínský 5.1.2022 9:25

V první části svého příspěvku pan Perlin krásně předvedl, jak lze vidět pouze to, so se chce vidět, a zároveň nevidět, co se vidět nechce. Jako neoddiskutovatelný argument uvádí fakt, že na jaře byla polovina infikovaných, ale přeplněné JIP. To je pravda. Co vidět chce je, že je to prý díky proočkovanosti. Co vidět nechce, a tedy ignoruje, je, že virus je výrazně jiný, než byl na jaře. Slaboučký, nemoc nezpůsobuje těžký průběh. Nevidí, že JIP nejsou přeplněné ani v zemích, které nijak zvlášť proočkované nejsou.

Dále autor zapomněl ve své typologii neočkovanců na jeden velmi rozšířený druh. Je to typ, který ví, jak funguje covid. Ví, jak (ne)bezpečná nemoc to je. Také ví, jakým způsobem, s jakou účinností, a na jak dlouho funguje mRNA vakcína. Jedinec, který se kvůli tomu všemu vědomě rozhodl, že nebezpečí covidu mu nestojí za to, aby si nechal do těla implementovat prostředek, který pouze na určitou krátkou dobu přibrzdí jeho vlastní přirozený imunitní systém. Čistě proto, že otupělý imunitní systém by mohl být otupělý i jinde, než v plicích. Ve chvíli, kdy by se třeba v srdci, tepnách, nebo jinde v těle, dělo něco, kde by okamžitý zásah imunitního systému byl velmi potřebný.

P. Čech 5.1.2022 9:31

A takových lidí je hodně, pane Velínský. Možná i většina. Takoví lidé jsou totiž nemalou měrou zastoupeni i mezi těmi, kdo podlehli diktátu politických "odborníků" a z různých důvodů se raději nechali očkovat, aby se v budoucnu nemuseli sklánět před státní, politickou diktaturou.

Z. Velínský 5.1.2022 10:49

Ano, takových lidí je hodně. Já k nim patřím také. Raději jsem se nechal očkovat, než bojovat se státní a politickou diktaturou. Potřebuji normálně žít.

J. Kroupa 5.1.2022 11:10

Každý potřebuje normálně žít, ale tím, že ze sebe necháme dělat nesvéprávné tvory tomu nepomůžeme.

Vakcinace je dobrovolná - asi tak jako čenství v KSČ před listopadem 89. V tu dobu též byli lidi, co chtěli normálně žít, ale byli i ti, co nekolaborovali.

J. Vorlický 5.1.2022 11:41

zde je asi problém v pojmu ́normálně žít ́.

R. Langer 5.1.2022 13:29

Ano, bohužel... :-(

V. Šťastný 5.1.2022 9:14

Přečetl jsem si jen první větu: Přiznám se, že jsem zcela racionální člověk, který věří na přirozený běh života....Do přirozeného běhu života patří očkování? A pokud patří, tak očkování experimentální, nevyzkoušenou a nedokončenou vakcínou?

Omlouvám se, ale zbytek už mi nestál za to.

P. Čech 5.1.2022 9:27

Máte pravdu. Tady jasně vidíte, jaké lidi naše média vyzdvihují. Ledaže by tak činila s cílem vyvolat diskusi, o čemž silně pochybuji.

J. Fridrich 5.1.2022 10:18

Pan Šťastný píše - " Do přirozeného běhu života patří očkování? A pokud patří, tak očkování experimentální, nevyzkoušenou a nedokončenou vakcínou?" -

No, jako vtip je to dobré. Vy nevíte, že vaši rodiče vás nechali v dětství naočkovat cca 8-10 vakcínami ? A my jsme nechali podobně naočkovat naše děti - a ony své děti-naše vnuky... Takže - " Do přirozeného běhu života očkování patří.." Doposud bylo podáno na Světě 8,7 miliardy dávek vakcíny proti COVIDU 19 a byly zachráněny desítky milionů lidí.

M. Boháček 5.1.2022 10:43

Pán Fridrich je určite srandista. ;-D

Napríklad účinná vakcína proti detskej obrne sa testovala 8 rokov, kým sa začala používať. A zaočkované deti detskú obrnu nedostanú a vakcína je účinná stále.

A teraz porovnanie s kovid vakcínami: testované pár mesiacov, proti variante vírusu, ktorá už v populácii už nie je. Očkovaní bežne ochorejú, šíria vírus, skončia v nemocnici i umrú.

A naviac ide o kovid "vakcínu", ktorá vytvára protilátkoú odozvu voči jedinej bielkovine z obalu vírusu génovou manipuláciou ribozomálnej RNA (s tým, že je už priznané a potvrdené, že môže ovplyvniť aj DNA jadra bunky) oproti klasickej vakcíne proti deteskej obrne, ktorá používa tak upravený/oslabený vírus, ktorý očkovanému nespôsobí chorobu, ale vyvolá robustnú imunitnú reakciu - vrátane bunkovej.

Ako hovorím, pán Fridrich je zjavne srandista, keď medzi "vakcínu" proti kovidu a starším vakcínami (ako tá proti detskej obrne) dáva rovnítko.

J. Fridrich 5.1.2022 10:50

Úúúžasné, dtto jako Haškovi.. Jste v tom tak nastejno...

M. Boháček 5.1.2022 10:56

Argument nula, iba irónia. Slabé, ale vám asi postačujúce. :-)

Š. Hašek 5.1.2022 11:38

Fridrich zásadně neargumentuje. A "pokud ano", tak tam kliďánko namastí tetanus a neštovice s chřipkou.

A ještě mě napadlo (mimo), na hřišti s vnučkou sleduji vyprávění maminek, jak jim doktorky často (!!!) předepíší ihned antibiotika - tedy dětem při bolení v krku. Kdys to bylo tak, že teprve až byl kultivován výtěr z krku! Odlišovalo se nachlazení a bakteriální zánět mandlí!

A tyto osoby dnes "řeší" vira!!! Honem něco píchnout!

M. Boháček 5.1.2022 14:05

R^

R. Langer 5.1.2022 13:31

Copak, došly argumenty, Svědku kovidův? ;-D

J. Fridrich 5.1.2022 13:47

Nedošly argumenty, ale došla trpělivost s hlupáky.

M. Boháček 5.1.2022 14:07

;-D Ako by povedal Forrest: Hlupákovi každý hlúpy.

Š. Hašek 5.1.2022 14:20

Gott sei Dank, milý Bedřichu.

R. Langer 5.1.2022 19:07

Jistě, chudáčku, to je tvůj jediný argument... ;-D

J. Lukavsky 5.1.2022 16:20

"vakcína proti detskej obrne sa testovala 8 rokov, kým sa začala používať." no a můžete mi nějak vysvětlit proč se po té 8 let testované vakcině očkovalo ještě jednou tzv. Salkovou vakcinou? Že by těch 8 let bylo málo? Děkuji. J.L.

Š. Hašek 5.1.2022 10:45

A Ježíši ......zas jeden, který plynule přejde od tetanu, TBC, neštovic ku chřipce. Zkuste si vedle sebe postavit Fabii a rezavé kolečko na maltu. Nic??? ..... Nic.

Ministerstvo státního přidělování zdraví jednotlivcům již stanovilo, že to jest -vysoce odborně propracovaný sled podpůrných dávek-! Nesledujete cvrkot, Fridrichu.

Já těch vakcín mám 6, poslední až někdy v devíti letech. To ovšem byly vakcíny, Fridrichu.

Dejte si za mě. Tetra. To jsou 4.

J. Fridrich 5.1.2022 10:48

Děkuji slovutný virologu Hašku za úúúžasnou osvětu. Tak jsme to neměli ani za rudochů.

M. Sedláček 5.1.2022 11:17

Srovnávat TBC a Covid může jen blbec. Ironií už dojem nenapravíte.;-D

J. Fridrich 5.1.2022 12:12

A kdo ho srovnává ? Vy ? Já jsem uvedl počet povinného očkování po válce 8 - 10, tedy né jen TBC..

NEPŘEKRAČUJTE a NELŽETE velmistře

Š. Hašek 5.1.2022 11:28

Netušil jsem, že TBC je možno bráti politicky. Vy jste napsal rudošsky.

Příteli Fridrichu, co soudíte o Ohmově zákoně, Pascalovi, Gaussovi v učebnicích (rudošských) za Husáka? Nemám je vyhodit z vokna?

Je s Váma bžunda.

J. Fridrich 5.1.2022 12:08

Děkuji vám mnohokrát, ale s vámi je " bžunda " daleko větší....