29.5.2024 | Svátek má Maxmilián, Maxim


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
martin 27.12.2005 8:54

Re: Re: Magistře

Fakt je, že jsem zaregistroval jen velmi málo příspěvků (i minulých), kde by to takto bylo formulováno. Řečeno po lopatě - Nic proti nim nemám, ale ať se přede mnou neolizují, dělá mi to zle. _________________________ Pak je jasné, že zákon o registrovaném partnerství a vyrovnávání se s existencí homosexuálů nemá až tak moc společného.
Virus 27.12.2005 22:32

Re: Re: Re: Magistře

Inu, jsem spokojený stárnoucí heterosexuál. Ve svém  životě jsem pár homosexuálů potkal, a většinou šlo o po lidské stránce fajn lidi. Jeden z nich,  výbornej chemik a znalec operní hudby , žil s mým spolužákem z fakulty, tak že jsme se bavili i trochu víc než pracovně. Neměli to úplně lehký. Když dneska vidím v tramvaji dva mladíky držící se za za ruce, či líbající se nijak mě to nepobuřuje .Naopak, když vidím tu jejich samozřejmost, mám příjemný pocit, že tihle už to budou mít jednodušší. Život jde dál, mým rodičům vadily párečky holka kluk veřejně se objímající na ulici :-))
Mislead 27.12.2005 9:11

Re: Re: Magistře

A proč musí odpuzovat? Někde v minulých debatách jsem zaregistrovala názor, že vidět dvě lesbické ženy nejsou homosexuální vztah a tím pádem dotyčného neodpozují....
 
Mimochodem - zkuste otočit to, co jste napsala - jak by to vypadalo takhle? "Není možné po někom (byť v duši sebetolerantnějším), kdo se fyzicky identifikoval s homosexuály, požadovat, aby ho heterosexualita fyzicky neodpuzovala"
Rpuť 27.12.2005 9:25

Re: Re: Re: Magistře

Mislead zajisté. Ale když lesbičku může muž natolik odpuzovat, že raději volí cestu umělého oplodnění, co je divného na tom, že je to i naopak.
Asi takhle: Má osobní tolerance končí ve chvíli, kdy na mne dotyčná začne sahat. Problémy začnou až s následnou reakcí.
Každý normální chlap pochopí, že dostal přes hubu, protože strkal ruce, kam neměl. Homo začne vřeštět o diskriminaci a to je to, co tolika lidem vadí.
Mislead 27.12.2005 9:53

Rputi,

takhle napsané to beru, mám stejný problém - ovšem už nemám problémy s následnými reakcemi - nikdy nebyly o diskriminaci, spíš klasické reakce odmítnuté osoby
To předtím znělo jako generalizace a ty já nemusím ....
Rpuť 27.12.2005 10:24

Re: Rputi,

Mislead, on problém bude asi taky v tom, že slovo diskriminace se strašlivě zprofanovalo a stal se z něj klacek proti většině. Stačí ho vyslovit a kdekomu se ježí srst už automaticky.
Míša 27.12.2005 11:24

Re: Re: Rputi,

nakoukla jsem a nedá mi to- "Má osobní tolerance končí ve chvíli, kdy na mne dotyčná začne sahat. Problémy začnou až s následnou reakcí." - jen se ptám, kolik lesbiček na Vás sahalo a fakt začaly následně vřeštět o diskriminaci?
Vave 27.12.2005 13:04

Re: Re: Re: Re: Magistře

Milá Rputi, tohle už je něco jiného, než ve Vašem původním příspěvku. S tímhle můžu souhlasit, s uvedeným příspěvkem nikoli.
Heterosexuál 27.12.2005 16:43

Re: Re: Re: Re: Magistře

Muže lesbičky obvykle neodpuzují, odpuzují je homosexuálové. a pokud nechápete proč, sledujte chvíli americké detektivky z vězeňského prostředí.
Heterosexuál 27.12.2005 16:51

Re: Re: Re: Re: Magistře

Mužům lesbičky obvykle nevadí. Jsou-li zárověń i přítulné(k mužům), pak právě naopak. Mužům vadí teplouši. a pokud vám není jasné proč, sledujte v televizi chvíli americké detektivky z vězeňského prostředí.
Heterosexuál 27.12.2005 16:56

Re: Re: Re: Re: Magistře

Mužům lesbičky obvykle nevadí, zvláště, pokud jsou k nim (mužům)také přítulné. Mužům vadí homosexuálové. Pokud Vám není jasné proč, sledujte chvíli americké detektivky z vězeňského prostředí.
Heterosexuál 27.12.2005 17:00

Re: Re: Re: Re: Re: Magistře

Omlouvám se za opakování příspěvku.Došlo k technické chybě.
ibn 27.12.2005 12:13

a proč se tady debatuje (opakovaně) nad tou vatou

prijde vam tema homosexuality jako vata?
janoryna 27.12.2005 8:28

autore,

proti nejsou jen křesťané. zeptej se muslimů a židů, jestli máš odvahu (asi to není in poukazovat na muslimy). a vůbec, které náboženství je pro ?
Jarmila 27.12.2005 8:25

faktem ovšem je

že homosexuální lobby je celosvětově neuvěřitelně silná.A jestliže ten zákon pro registrované partnerství se nevztahuje i na heterosexuály- pak jsou heterosexuálové zcela jasně diskriminováni! Protože i oni by měli mít tu možnost uzavřít spolu jen registrované partnerství. Další velmi silnou lobbistickou skupinou jsou pedofilové. A i oni čím dál víc usilují o svá práva. Již prosazují i ve vědeckých sexuologických kruzích názor, že pokud se pedofil nedopouští na dítěti žádného násilí, tak je jeho jednání neškodné, a tudíž by mělo být zákonem povolené. No a naši páni posranci již učinili první krok- připravili děti o jeden rok ochrany před pedofily.
Heterosexuál 27.12.2005 16:20

Re: faktem ovšem je

Už zase pletete všechno se vším.Hranice sexuální dospělosti byla u nás za Rakouska i za republiky 14 let. Těch patnáct let zavedl až Gottwald v roce 1949 v rozporu s biologickou realitou.
Sexuální dospělost se u dívek pozná podle menstruace a u chlapců podle poluce. Začala jste snad Vy menstruovat až v patnácti?
Ale to je téma pro úplně jiný článek.
Dumont 27.12.2005 8:03

Diskriminace

Nejutiskovanejsim typem cloveka dnes je mlady, zdravy, vzdelany, zamestnany, heterosexualni, HIV negativni muz. Jasnym dukazem nadrazenosti tohoto zivocisneho druhu je fakt, ze se z toho jeste neposral a dale vladne svetu. Howgh.
Rick 27.12.2005 8:02

Re: Nedůstojné výpady proti homosexuálům?

Autor clanku NEDUSTOJNE OBHAJUJE PERVERZI.
Hasan 27.12.2005 7:50

A co třeba někoho udat.

Bude to dost důstojné.Když se autor snaží kázat o morálce,měl by se podívat sám na sebe.
Rpuť 27.12.2005 7:41

Andy, to je to přílišné "tlačení na pilu", co většinu irituje.

Neboť jest známo, že tlačíš-li na pilu ničehož neuřízneš.
Andy 27.12.2005 7:57

Re: Andy, to je to přílišné "tlačení na pilu", co většinu irituje.

Rputi, víte kolik let už se homosexuálové o něco podobného pokouší ? Tlačení na pilu ? Nezdá se. Jen se hovoří o něčem, co by většinová populace, neznalá věci a poněkud vyděšená, nejraději zametla pod koberec.
 
Nejsem žádný nekritický obdivovatel homopopulace, ale když pominu své vzdělání, které bylo směřováno k pochopení lidské duše, což je entita poněkud složitější než narodil se- vyrostl- zplodil dítě-zemřel, pracovala jsem dost dlouho ve firmě, kde nosili pánové vesměs spodky značky Calvin Klein ( znalí věci pochopí). A ač mi někdy jejich chování lezlo na nervy, nebezpeční tradiční rodině věru nebyli.
Tradiční rodina pociťuje strach, protože sama ví, že zvorala co mohla. Jen slabí se bojí neznámého. 
 
Pro nás heterosexuály neplyne žádné nebezpečí z toho, že necháme žít homosexuály tak, jak chtějí oni. Nás ohrožují úplně jiné věci. Například ztráta zodpovědnosti, alibismus, strachy a uzavřenost.
 
Před sotva sto lety, v době, kdy se již jezdilo auty,  nebylo pro ženy prakticky možné jít studovat na vysokou školu. Pokud nějaká chtěla, dozvěděla se, že ničí tradiční úlohu žen.
Hodně lidí si to myslí dodnes.  Opravdu to zničilo tu tradiční úlohu, rodit a uklízet domácnost, posluhovat manželovi. Ženské drze studují, šéfují a mluví do všeho. Ale popravdě, Rputi, máte proti tomu také výhrady ? Chtěla byste vystudovat dvouletou rodinku a do smrti vyšívat ornáty panu faráři ?
Jirka 27.12.2005 8:14

Re: Re: Andy, to je to přílišné "tlačení na pilu", co většinu irituje.

Copak copak, že by závan "zdravého" feminizmu???
neznalý 27.12.2005 11:36

Re: Re: Andy, to je to přílišné "tlačení na pilu", co většinu irituje.

Jsem neznalý věci a nechápu (Calvin Klein). Můžete vysvětlit?
Heterosexuál 27.12.2005 16:33

Re: Re: Andy, to je to přílišné "tlačení na pilu", co většinu irituje.

A v rámci pokroku přestaly rodit děti a jsou hrdé na potraty.
martin 27.12.2005 7:27

martin

proč mám pocit, že článek byl napsán jen kvůli poslednímu odstavci?
Rpuť 27.12.2005 7:39

Re: martin

Protože to tak je:)
Andy 27.12.2005 7:14

Středověk neskončil, středověk trvá

že prská Darwinova úchylka Juchelka nikoho nepřekvapí, jeho duševní obzory začínají a končí přesně v místech, která homosexuálové používají ke svému uspokojení,  že Mejla zapomíná, kterak naše civilizovaná společnost vznikla na základech polygamních svazků ( Starý zákon, pánové a dámy, tam to všechno je), to se dá pochopit. 
Panika, která vzniká jen při debatě o tom, že by někdo něco mohl, když MY, většina, to nechápeme a tudíž nechceme, ta mne překvapuje.
 
 Tradiční rodinu ohrožují záplavy  rozvedených a znova ženatých, vdaných, pořád dokola, zástupy dětí s několika tatínky a maminkami, kteří se navzájem nenávidí a zaplńují soudní síně svými malichernými spory- a o tohle byste chtěli připravit své homosexuální bratry a sestry ?  
Co třeba uzákonit, že nikdo se nesmí rozvést, že všichni musí dodržet své svatební sliby a zůstat dosmrti věrni jen jednomu partneru ? Když tedy je ta tradiční rodina tak důležitá, že ji ohrožuje pár procent homosexuálů, toužících po tom samém, po čem touží každá holka přes dvacet ?
 
 
Michal 27.12.2005 17:19

Re: Středověk neskončil, středověk trvá

Bravo, Andy ! Podepisuju se pod každé Vaše slovo !
Rpuť 27.12.2005 6:44

Tak dlouho usilovali o zařazení do většinové společnosti, až se z ní vydělili zvláštním zákonem.