21.5.2022 | Svátek má Monika


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
jízlivec 17.12.2009 6:36

Re: Zloděj křičí chyťte zloděje!

NIKDO nevlastní řidičák na náklaďák... Ba ani na fichtla.

Řidičák je doklad o tom, že jsem držitelem řidičského oprávnění. Ta kartička je majetek státu...

Sumo 17.12.2009 8:40

Re: Zloděj křičí chyťte zloděje!

To se velmi mýlíš, ta kartička stejně jako právo, které dokládá je výlučně tvým majetkem, stát má pouze právo za určitých podmínek ukončit platnost oprávnění.

Tvůj přístup je hodný komanče, státu patří vše a o všem má rozhodovat, že ?

j 17.12.2009 6:54

Re: Zloděj křičí chyťte zloděje!

ne , on kritizuje úředničky co vymyslí školení řidičů za 40tisíc aby byla jako větší bezpečnost

kirast 17.12.2009 7:05

Re: Zloděj křičí chyťte zloděje!

To vaše trauma má docela jednoduché řešení: Vraťte řidičák vy sám a přestaňte mezi tím dobytkem jezdit. Jezděte vlakem a spokojenost bude na všech stranách. Mimochodem, jestliže jste tak "samonasírací", jak jste předvedl ve svém příspěvku, jste pro ostatní účastníky silničního provozu stejně nebezpečný, jako těch pár hlupáků, co si dají slivovici a pak musí jet autem. Vám ani ten řidičský průkaz neměli nechat dělat.

Cedr 17.12.2009 4:18

Souhlas - lépe bych to neřekl

Ale je to strašně smutné.

Hadí oči 17.12.2009 0:55

Policie má čtyři základní složky.

1. Zakuklence    2. Měřiče.    3. Vedení.   4. Tiskové mluvčí.       

Pak je zde ještě zvláštní skupina osob, tak zvaná Městská policie, která má všechny výše uvedené skupiny, ale navíc má další (zřejmě vývojově i vzdělanostně vyšší) složku, která se zabývá zejména tím, že se pohybuje po sídlištích (nejlíp kolem trafik, kam chodí důchodci pro noviny) a buzeruje, když nějaký jezevčík nebo bišonek nemá náhubek.

Městská policie se od státní liší tím, že nezřídka zaměstnává osoby odsouzené za úmyslné trestné činy násilného charakteru, z čehož musí být každému jasné, že Městská policie postupuje podle hesla "padni komu padni".

Ženy zaměstnané u Městské policie se zabývají zapisováním aut, které stoji jedním kolem na rantlu, protože v okruku pěti kilometrů není jediné parkovací  místo.  Ženy u Policie ČR vystudují minimálně Policejní akademii, poté se stanou tiskovými mluvčími na policejním prezidiu a dostanou hodnost podplukovníka, což je výsada zavedená v době Langerstánu, t.j. hodnost podle funkce, bez ohledu na odsloužené roky nebo třeba celoživotní výsledky.

No a v současné době skupina č. 3 - vedení vymyslela, že posílí skupinu č. 2 - měřiče a to proto, že jednou někomu z řidičů rupnou nervy, takže bude nutný zákrok na místě, provedený skupinou č. 1 - zakuklenci, aby toto později mohly náležitě vysvětlit příslušnice skupiny č. 4 - tiskové mluvčí.

jízlivec 17.12.2009 6:31

Re: Policie má čtyři základní složky.

Langer se dá kritizovat 24/365, ale tato zhovadilost byla zavedena mnohem dřív, akorát se ten zákon potom kolik let odkládal...

Carlos 17.12.2009 0:50

Kontroly

Ke kontrolám na alkohol a drogy by mohla policie přibrat i odběry na rakovinu tlustého střeva - jsme také na předním místě ve světě.Jistě by se zachránilo dost životů....

oh 17.12.2009 1:24

Re: Kontroly

Jenže drogy budou naši chrabří policajti dál kontrolovat jen namátkově, tak jak to dosud dělali i alkoholem. Takže přeloženo do češtiny, policie signalizuje řidičům: když už se chcete zhulákat, použijte kokain, heroin nebo pervitin a nedávejte si k tomu pivo.

Honza42 17.12.2009 1:28

Re: Kontroly

Rozhodně by policie měla provádět výplach žaludku. Z obsahu by se zjistilo, zda řidič nepožil před jízdou nějaké větší těžké jídlo. Únava po jídle je známá a velice nebezpečná. A navíc sada na výplach by byla na jedno použití, takže by zas byl nějakej ten kšeftík. Plus firma (certifikovaná) na likvidaci takto získaného odpadu.

Lapil 17.12.2009 10:17

Re: Kontroly

Ale fuj, co byste to po nich chtěl... Rakovina prsu je přece taky riskantní záležitost

Paul Sulc 17.12.2009 0:34

No, cesky narod blby je,

ale to jste mohl rict uz na zacatku a usetrit si to dlouhe psani. On ten narod totiz je devotni a necha si vsechno libit a nikdy, jako spravni poddani, se nebouri, nerebeluje proti vrchnostenske moci. Jen sportovni idioti cas od casu silne ozivi a delaji statni moci problemy

kirast 17.12.2009 0:30

A kohopak teď potrestáme ve volbách za tak pitomý zákon, když nám teď vládnou jen neúplatní úředníci?

Ale ono to skončí podobně, jako jiný pitomý zákon, to že na zastávkách se nesmí hulit. Dneska jsou na zastávkách zase popelníky, aby s tím prouzeným vzduchem nebyl na zastávkách zas takový svinčík. Policajti se vyblbnou a až zjistí, že 99% řidičů před jízdou stejně nechlastá, tak ty slavné a drahé přístroje hodí do kufru a vydlábnou se na takovou robotu. Někam zalezou do teplíčka, třeba jako ti dva v Oktávii, které jsem dneska viděl zaparkované na sídlišti, jenom světýlka jim svítili a z vejfuku se pokuřovalo, přece aby nezmrzli, vždyť venku bylo možná i půldruhého stupně pod nulou!

Mard 17.12.2009 0:28

No od blbýho Peciny se ani jiná, než "hurá" akce čekat nedá!

Takový holohlavý skinhead, kterému radí bývalý stbák na funkci náměstka, porodí spíše žábu než rozumnou myšlenku.

Gaston 17.12.2009 0:22

To je prostě klasika

Když bezvládám svou práci, vymyslím si jinou, jednodušší ( a zpravidla zbytečnou). Vítejte v našem absurdistánu! Ty Vietnamce jste mohl vynechat - celníci je naháněj velmi skromně, nejspíš jsou uplacení

tristar 17.12.2009 0:13

Tak Jest!!

ok

www racek 17.12.2009 0:06

no, když jsem se to dozvěděl, tak jsem jen

zareagoval řeče tý svý : tak blbí snad policajti nejsou! a známej policajt mi dnes potvrdil: policajti ne...

dalíček 17.12.2009 4:49

Re: no, když jsem se to dozvěděl, tak jsem jen

Ano, policajti ne, ale čecháček, to je magor všech magorů!;-D