24.9.2021 | Svátek má Jaromír


Diskuse k článku

POLEMIKA: Šíří Neviditelný pes dezinformace o epidemii?

Nevyužití zkušeností a znalostí získaných při první vlně epidemie v Česku a v ostatních zemích bylo u nás do velké míry způsobeno intenzivním šířením různých bludů a konspirativních teorií na síti.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Krejčí 22.10.2020 20:12

Jako lékař plně souhlasím. Doplnil bych jen to, že při návrhu na promořování nikdo neřeší fakt, že s rostoucím procentem promoření populace výrazně stoupá také riziko, že virus generuje velmi smrtící mutaci ! Při kombinaci s vysokou virulencí by to bylo fatální. Chřipka předvedla právě toto svou smrtící "španělskou" variantou, která zabila po I.svět. válce na 50 mil. lidí .

K. Wágner 22.10.2020 20:34

Čeští odpůrci očkování už proti vakcíně, kterou máme dostat z Velké Britínie, sepsali petici. Podle Ligy lidských práv a spolku Rozalia je také ujišťování, že se vakcína nebude v budoucnu vynucovat, nedůvěryhodná. Za peticí stojí Liga lidských práv a spolek Rozalio, který proti povinnému očkování bojuje dlouhodobě.

V. Šedivý 22.10.2020 22:15

To je ale dobře. Aplikace "horkou jehlou spíchnuté" nedostatečně ověřené vakcíny by měla být vyhrazena pro dobrovolníky - milovníky adrenalinu.