8.5.2024 | Den vítězství


Diskuse k článku

MIGRACE: Plíživá islamizace

Už dost dlouhou dobu čtu různé nepříliš dobré zprávy o potížích místních obyvatel s lázeňskými hosty arabského původu ve městě Teplicích a přiznám se, že jsem tomu zprvu nevěnoval žádnou větší pozornost.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Eugel 10.11.2016 3:45

A Vy jste usoudil, že od roku 2014 je všechno v pořádku.

Zlý pan Chrastina, zly!!!

Pokaždé když dobroser napíše, že je vše v pohodě a vlastně se nic neděje. Jdu převážit tu šišku salámu, z které ukrajujete kolečko za kolečkem. A jsem přesvědčen, že od roku 2014 je těch koleček pěkná hromádka.

V. Braun 10.11.2016 9:11

Re:

Nevím z čeho usuzujete co si myslím o vývoji od roku 2014. Rozhodně ale nevidím nic špatného na tom, když dlouhá léta cizinci jezdí utrácet peníze do českých lázní, a dělat z toho nějakého strašáka, jak se pan Chrastina snaží v tomto článku, je už úplně mimo mísu.

Z. Lapil 10.11.2016 14:02

Re:

Na cizincích není špatného nic. Do důsledku vzato - prázdninové rezorty v Egyptě a širokánském okolí taky nejsou nic jiného, než uzavřené oblasti pro cizince, kteří se neumějí a nechtějí(!) chovat, jak káže místní mrav. Jenže, co je to platné, pravdu máte jen v téhle nepříliš podstatné části.

V Teplicích jsem byl v poslední době jednou, muslimy jsem tam potkal jednou - mladá rodina, on fousatý, ona nevím, neb byla zahalená :-), jedno dítě za ruku, druhé v kočárku. Nepáchali žádné nepravosti, pomalá dumavá vycházka, jak se píše v Medvídkovi Pú.

Ale: když si přehraju, jak on se nesl - jak říkala moje babička - jako howno na voleji a mladá paní za ním kmitala kolem dětí - skloněná si s jedním povídala a přitom houpala tím kočárkem... TOHLE mi nedělá dobře, a TOMU žádné školení o splachovacích záchodech nepomůže. A můžou to být, a taky nepochybně jsou, osobně milí lidé, ale co je to platný, když čeho je moc, toho je příliš.

Což říkám, i když jsem si vědom, že kdybych se ocitl já tam, tak taky budu za cizince, v nejlepším případě směšného, v tom horším za protivného až na odstřel.

P. Eugel 10.11.2016 3:45

A Vy jste usoudil, Ĺľe od roku 2014 je všechno v poĹTMádku.

ZlĂ ̋ pan Chrastina, zly!!!

PokaĹľdĂ© kdyĹľ dobroser napíše, Ĺľe je vše v pohodÄ› a vlastnÄ› se nic nedÄ›je. Jdu pĹTMevážit tu šišku salámu, z kterĂ© ukrajujete koleÄŤko za koleÄŤkem. A jsem pĹTMesvÄ›dÄŤen, Ĺľe od roku 2014 je tÄ›ch koleÄŤek pÄ›kná hromádka.

J. Vintr 10.11.2016 0:31

Jenže co s tím chcete dělat?

Kdyby šla do voleb nějaká strana s programem, že tohle zarazí, tak na ni nalepí média tolik špíny, že běžný občan, kterého se to "zatím netýká", se bude štítit jen vzít jejich kandidátku do ruky. A než to "běžným občanům", kteří jako osli pořád dokola volí profláknuté "parlamentní strany", konečně dojde, bude už dávno pozdě. Protože vetřelců, kteří k nám jednou vlezou, už se "demokratickou cestou" zbavit nepůjde a k násilí náš holubičí národ nemá patřičné geny (čili jinak řečeno, jsme zbabělci).

V. Braun 10.11.2016 11:47

Re: Jenže co s tím chcete dělat?

Někde jsem četl, že ve středověku patřili češi k vyhledávaným žoldnéřům a že někde stačilo, aby si při obléhání vytvarovali těsto do podoby nemluvňat a to opékali nad ohněm a tím dokonale vyděsili protivníka. Taková byla jejich pověst jako krutých bojovníků.

Chci tím říci, že k násilí máme geny stejné jako jiné národy. Proto bych to násilí moc nerozdmýchával, těžko se to pak zastavuje.

J. Vintr 10.11.2016 13:12

Re: Jenže co s tím chcete dělat?

To si pište, že na násilí dojde v každém případě. A to z jejich strany, až budou mít pocit, že jich je na to tady dost.

V. Braun 10.11.2016 13:17

Re: Jenže co s tím chcete dělat?

Píšu si. Časem si povíme jak to dopadlo.

P. Dvořák 10.11.2016 0:16

A další otázka zní:

Proč se to děje?

Jestli nějaký blb zase odpoví, že si vládnoucí oligarchie "vyrábí" voliče, je blb na druhou, protože toto nikdy nebudou voliči zdejší oligarchie.

T. Pansky 10.11.2016 3:04

Re: A další otázka zní:

A koho to budou volici?

J. Kombercová 10.11.2016 3:16

Re: A další otázka zní:

Někoho takového, jakým je londýnský starosta?