8.12.2022 | Svátek má Květoslava


Diskuse k článku

MIGRACE: Plíživá islamizace

Už dost dlouhou dobu čtu různé nepříliš dobré zprávy o potížích místních obyvatel s lázeňskými hosty arabského původu ve městě Teplicích a přiznám se, že jsem tomu zprvu nevěnoval žádnou větší pozornost.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Smutný 10.11.2016 11:48

Re: pane Prážáku

Nemusí sdělovat, to vědí všichni. Jen ty, Šejno, děláš jako bys nevěděl!

K. Křivan 10.11.2016 12:21

Re: pane Prážáku

Šejna ze sebe nedělá bllbce. Šejna je bllbec.

S. Donát 10.11.2016 12:32

Re: pane Prážáku

Dovolím si nesouhlasit. To že má jiný názor ještě neznamená, že je hloupý. Slušně a věcně argumentuje a diskutuje, proč mu nadáváte? Blbá je třeba Sohorová - Baldová, jako dlabaný necky. Pan Šejna dle mého názoru nikoliv. A to s ním souhlasím jen velmi zřídka.

J. Pražák 10.11.2016 12:01

Re: pane Prážáku

Podle stupně uskutečnění islámského práva v zemi, kde muslim žije, vybírá zakát buď přímo stát, nebo islámské nadace, nebo je na muslimovi samotném, aby příslušný podíl věnoval přímo na některý z předepsaných účelů.

Bližší na:

https://cs.wikipedia.org/wiki/Zak%C3%A1t

V. Braun 10.11.2016 11:28

Re: Musíme si zvolit lepší vládce

Nějak mi uniká, kam tím míříte. Přečetl jste si vůbec co jsem napsal v příspěvku výše? Každému stejným metrem. Tedy přísně měřit těm, kteří neodržují zákony, a je to jedno jestli je to muslim hulákající v Teplicích v parku nebo echt český opilec hulákající po návratu z hospody. A slušně se chovat ke všem zákonů dbalým lidem, ať je to muslimský imigrant nebo česká maminka s kočárkem na přechodu. Nic více a nic méně.

J. Pražák 10.11.2016 11:46

Re: Musíme si zvolit lepší vládce

Zkuste si přečíst korán, sirat rasul allah (CV), buchariho, nebo se jen podívejte např. do wiki na principy islámu.

Pak je porovnejte např. s §§ 260, 261, 364 - 367, 403, 404 tr.z. a § 5 zákona o církvích, čl. 16 a 23 listiny práv a svobod.

Pak mi napište, jak můžete v limitech daných naší legislativou tolerovat muslima.

V. Braun 10.11.2016 12:28

Re: Musíme si zvolit lepší vládce

Proč ne, když dodržuje zákony ČR? Každý muslim totiž není stejný. Také jsem to už psal jinde, nicméně to zopakuji. Potkal jsem třeba muslima, který nejedl vepřové, ovšem kromě slaniny, tu si rád dal. A podobných muslimů, které neberou text Koránu doslova, je dle mého názoru hodně. Stejně jako Křesťanů, kteří neberou doslova každé slovo z Bible. Historické náboženské texty totiž ani doslova brát nejde. No a pokud je někdo interpretuje tak, že na základě své interpretace, ať Koránu nebo Bible, porušuje zákony, tak ať je s ním naloženo podle práva, s tím nemám žádný problém.

J. Pražák 10.11.2016 12:44

Re: Musíme si zvolit lepší vládce

Buď se vyjadřuji nemotorně, nebo nechápete. Přečtěte si dnešní článek od Sulíka. Muslim jedná podle Mohameda, křesťan dle Krista. Tedy rozdíl je mezi násilím a láskou k bližímu.

ŽÁDNÝ MUSLIM, který praktikuje islám, nedodržuje zákony ČR. Přečetl jste si ty §§?

P.S.: asi křesťan nejste, protože nechápete rozdíl mezi násilím ve Starém zákoně a láskou k bližnímu v Novém zákoně. Takových je u nás asi hodně.

V. Braun 10.11.2016 12:52

Re: Musíme si zvolit lepší vládce

Spíše než o vyjadřování to bude o "zabetonovaném pohledu na svět", tedy že já mám jeden a vy jiný. Je to škoda, protože to nám brání nějak rozumně podiskutovat a případně se poučit z názorů oponenta. Jinak já osobně nepopírám, že je jistě řada muslimů, kteří si vykládají Korán doslova i za cenu chování se v rozporu se zákony Evropských zemí. Jen dodávám, že jsou i jiní muslimové, dle mých zkušeností je jich hodně a dle mého názoru většina, kteří Korán jako historický text doslova neberou a zákony dodržují.

V každém případě děkuji za diskusi, pane Pražáku.

Z. Lapil 10.11.2016 14:49

Re: Musíme si zvolit lepší vládce

Kde končí tolerance? U zákona. S přípodotekem, že kde není žalobce, není soudce. Viz příležitostní navrátilci z hospody: toleranci není třeba předepisovat, mez je stanovena zvednutím telefonu a vytočení 158.

J. Kindl 10.11.2016 16:09

Re: Musíme si zvolit lepší vládce

Porážka halal je stejná jako porážka košer. V tom není rozdíl

J. Pražák 10.11.2016 16:38

Re: Musíme si zvolit lepší vládce

A co tím chcete říct? Že zvířata trpí úplně stejně? Že na to musí být výjimka ze zákona?

R. Morava 10.11.2016 10:51

Re: Musíme si zvolit lepší vládce

To je mi taky divné že dostali povolení k trvalému pobytu. Měli by se zpřísnit podmínky a důsledně vyžadovat dodržování zákonů. Chodí v masce nebo zahalená, žádné povolení. Dělal výtržnosti = deportace.

Jsme idioti, jestli si sem tento středověk legálně nastěhujeme. Sobotka není premier na tyto časy! Máme i právo na to nedávat trvalé pobyty Muslimům.

A. Alda 10.11.2016 10:12

Islám je nutno zakázat zákonem

a muslimy vyhostit. Všechny.

V. Braun 10.11.2016 10:24

Re: Islám je nutno zakázat zákonem

A budou na to nějaké komise pro rozhodování, kdo je a kdo není muslim? Například co děti nebo příbuzní muslimů, budou automaticky považovaní za muslimy? Co s muslimy, jejichž rodiny žijí v Evropě několik set let, kam ty budete vyhošťovat?

Pokud chcete svoji vizi uskutečnit měl byste se také rozepsat o praktickém řešení, docela by mne zajímalo.

T. Kočí 10.11.2016 9:52

USA

už přehodily veksle. Díky Bohu. A co my? Pryč s dobrotrusy, socany , musulmany!!!

K. Janyška 10.11.2016 8:52

Ano, je to tak.

A rudočerní jsou pro... Dzp.

J. Fridrich 10.11.2016 7:32

Já - a asi většina lidí v naší zemi ( ale

Já - a asi většina lidí v naší zemi ( ale obecně v západních-křest'anských zemích ) prostě nechceme tuto zvrácenou, necivilizovanou komunitu na našem území a vracet se do ponurého 6-7 století po Kristu, kdy ten úchylný, pedofilní pasák velbloudů nastavoval svá zrůdná pravidla způsobu života na naší krásné planetě...

At' se vrátí do svých zemí v Asii a Africe a tam at' sekají ruce, hlavy, upalují za živa, zotročují své ženy a dcery..

V Evropě a civilizovaném světě pro tyto zrůdy není místo.. Řešení je známé - a je NUTNÉ, je ale podmíněné radikální změnou na vrcholu vedení EU a USA. Evropu zachrání jen okamžité uzavření jejích vnějších hranic a ODSUN většiny arabských muslimů. Mám na mysli nejen těch z této imigrantské vlny, ale několik milionů evidentně nepřátelských muslimů kteří přišli do Evropy v minulých desetiletích a NECHTĚJÍ se integrovat do naší civilizace. Jak dopadla integrace těch poválečných pozvaných k rekonstrukci Evropy a jejich dětí a vnuků přece víme a vidíme - jen vedení EU to nevidí a stále blábolí o integraci.

V. Braun 10.11.2016 9:05

Re: Já - a asi většina lidí v naší zemi ( ale

Evidentně nepřátelských, zrůdy. Mohu se zeptat s kolika muslimy jste se v životě setkal a jak se k vám chovali? Ne vše co se píše na parlamentních listech a aeronetu je totiž pravda a je dobré si to ověřovat, když to jde tak nejlépe osobní zkušeností.

J. Fridrich 10.11.2016 9:18

Re: Já - a asi většina lidí v naší zemi ( ale

Vy jste evidentně včera přistál z dlouhé cesty k Proxima Centauri - jaký byl let ? Vy nevíte, co dělají islamisté v Evropě, Americe, Africe, Asii - ale i na " svém " Středním Východě ? V některých evropských městech se již nedá normálně žít, do jejich částí se již bojí vstupovat i policie, oni říkají " my to tady přebíráme "...

P.S. Byl jsem na 4 světadílech, Austrálie mi bohužel chybí, také cca 1 rok služebně v Brčku u řeky Sávy v Bosně a Hercegovině a tam je muslimů - a jsou to ti umírněnější dost a dost....

Tak asi tak.

V. Braun 10.11.2016 9:56

Re: Já - a asi většina lidí v naší zemi ( ale

To se divím, že ještě žijete, když jsou ti muslimové takové zrůdy.

Nebo že by jste i připustil, že to neplatí paušálně na všechny? Nějaké takové náznaky jsem ve vašem příspěvku výše našel, když jste zmínil ty umírněnější. Jinak jsem se byl Bruselu podívat do té čtvrti, tuším Maalenbeck nebo tak nějak, a kupodivu jsem se vrátil živý bez nějakých nepříjemných zkušeností, tak nevím tedy jaké čtvrti kam nechodí policie máte na mysli.

V. Braun 10.11.2016 10:49

Re: Já - a asi většina lidí v naší zemi ( ale

Jak to po sobě čtu, tak koukám, že je tam klasická chyba by jste místo byste. Omlouvám se tady za tuto a jakékoli další prohřešky proti češtině a přiznávám se k tomu sám, než na to nějaký purista upozorní.

J. Kombercová 10.11.2016 9:29

Re: Já - a asi většina lidí v naší zemi ( ale

Takhle jste se mohl ptát v době před koňskou poštou. A nemusím číst (jako že nečtu) ruskou propagandu.

O. Uživatel 10.11.2016 10:38

Uživatel požádal o vymazání
V. Braun 10.11.2016 11:01

Re: Co je tohle za logiku?

Nepopírám, že Němci rozpoutali druhou světovou válku, jako člověk původem ze sudet, jehož otec do své smrti říkal místo němci fašisti o tom něco vím. Ovšem nevím, proč bych se kvůli tomu měl bát jezdit do současného německa nebo se měl bát současných Němců.

P. Smutný 10.11.2016 11:51

Re: Co je tohle za logiku?

Ono spíš jde o to, že hlásáte něco o mírumilovných muslimech, kterých se není třeba bát.

Vy ze Šejnou jste pátá kolona.

O. Uživatel 10.11.2016 11:57

Uživatel požádal o vymazání
V. Braun 10.11.2016 12:33

Re: Co je tohle za logiku?

Souhlasím, že chování davu je jiné než chování jednotlivce. Třeba Němci zabití při divokých odsunech jsou důkazem toho, že i Češi v rozvášněném davu nejsou žádná neviňátka. Co to ovšem vypovídá o vás nebo o mně? I když jsme také Češi tak si troufnu tvrdit, že to nevypovídá nic, snad je to, že jsme lidi a někdy nedomýšlíme následky svých činů.

O. Uživatel 10.11.2016 19:00

Uživatel požádal o vymazání
M. Šejna 10.11.2016 7:25

poněkud hloupý článek

V Modlanech sice vlastní nemovitosti mnoho muslimů, ale žádné problémy tam s nimi nejsou. Ani tu mešitu si tam nepotřebují muslimové postavit.

V Teplicích byl (dnes už není) problém s TURISTY a nikoli s IMIGRANTY. A turisté narozdíl od imigrantů přivážejí do Česka peníze, na pár týdnu se tu ubytují a pak se zas VRACEJÍ zpět.